Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Fölösleges Flórival beszélgetni. Ugyanolyan, mint Oldie volt: képtelen elismerni, ha valamihez nem ért, inkább szajkózza a baromságait tovább.

 

Én ezt már rég megmondtam! De szerintem Oldie nem volt közel sem ennyire problémás!

 

------------------------

 

És akkor a harmadik körben :D : boldog szülinapot, Riddick! :)

 

Nagyon szépen köszönöm ;)

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De, akkor sem érdekelt senkit sem! :) Jah és utána még írtál pár levelet is, nehéz így nem beszélgetni!!! Donát, rólad meg inkább nem írok semmit, mert amióta rangod van, megváltoztál, régen nem mutogattál ennyit az emberekre, főleg nem azokra akit kitiltottak és nem tud érdemben válaszolni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az elsők között voltam, akiknek feltűnt érdekes viselkedésed. A privát üzenet váltás azért volt, hogy ne offoljam szét az aktuális topicot... illetve mert a fórum lehetőséget nyújtott arra, hogy a userek privát üzeneteket váltsanak egymással és én éltem ezzel. Már jó ideje nem küldtem neked privátot és nem is áll szándékomban, mert MINEK? Rájöttem, hogy semmi értelme! Annak örülök, hogy a többiek is kezdenek végre tisztán látni veled kapcsolatban!

 

Tudtommal Oldie nem lett kitiltva, mai napig él a regisztrációja és bármikor bejelentkezhet rá. Úgy tudom saját maga döntött arról, hogy elmegy. Azért remélem majd látjuk még viszont, mert az elő-elő jövő gondok ellenére is igen értékes tagja volt a fórumnak és a közösségnek.

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De, akkor sem érdekelt senkit sem! :) Jah és utána még írtál pár levelet is, nehéz így nem beszélgetni!!! Donát, rólad meg inkább nem írok semmit, mert amióta rangod van, megváltoztál, régen nem mutogattál ennyit az emberekre, főleg nem azokra akit kitiltottak és nem tud érdemben válaszolni.

Majd válaszol érdemben, ha akar. Senki sem gátolja meg. Egyébként a véleményemet szemtől szemben is megfogalmaztam neki, amikor még itt volt. Azt meg, hogy megváltoztam-e, szerintem ne te döntsd el, hisz nem is ismersz. A hülyeségre és az igazunk el nem ismerésére mindig is haraptam, ahogyan azokra is, akik úgy jönnek ide, hogy nem szeretik az egész SAGA-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi az, hogy igazunk? Attól, hogy moderátor vagy, még nem egy igazat képviselsz, (The Greater Good?) hanem a saját véleményed. Ez, úgy hangzik, mintha előtte egyeztetnétek, hogy mit mondjatok és aki ettől eltér az meg kell utána vesszőzni. Itt abból lehet jó modi, aki ha meghallja, hogy az utcán valaki beszól egy SW filmre, akkor már indítja is felé a pörgő rúgást? Amúgy nem tudom, te mennyire ismered az egész Saga-t, mert tényleg nem ismerlek, de gondolom az összes könyvet olvastad, játékot végigvitted, képregényt átböngészted. NINCS, hangsúlyozom NINCS olyan univerzum, amiben ne lennének gyengébb alkotások, vagy oda nem illő részek, jelenetek. Ahogy vannak igen felejtős SW játékok, lehet őket más kalap alá sorolni, de van történetük és az univerzum egyes időszakát, pillanatát ragadják ki, mutatják be, néhol kevés sikerrel.

Oldival nem tudom mi volt a vita tárgya, mert volt 1-2 mondat, ködösítve a távozás okáról. Én benne azonban azt bírtam, hogy nem volt olyan érzékeny, mint egyesek. Szegény Ody is, hogy kifakadt, mikor megkérdeztem, hogy a DM együttes tagjai melegek-e. Egyáltalán nem bántás volt, köztudott, hogy a zenészek, művészek művelnek fura dolgokat. Azzal is tisztában vagyok, hogy ismeri őket, csak kíváncsi voltam. Ő mégis sértésnek vette a dolgot és rám támadt, személyeskedett...utána meg azt nem akarta megérteni, hogy én miért védem meg azt a fajta zenét, amit hallgatok. (megjegyzem egyes fajtáját ő is szokta). Én pl. DJ Rush-t nagyon sokat hallgattam, ha bárki megkérdezné, hogy meleg-e, akkor azt válaszolom, hogy igen, mert valóban az....Ettől függetlenül még voltam pesti szettjén és jól szórakoztam.

Végül, azt értem meg legkevésbé, hogy egyesek próbálnak itt velem jópofizni, meg számon kérik rajtam, hogy velem miért nem tudnak jóban lenni Én is sok közösség tagja vagyok, ezen kívül, de olyat még nem láttam, hogy mindenki mindenkit kedveljen, ez lehetetlen. Dzséjt mostanában mindig sérteget, de ha jobban belegondolok többnyire igaza van, így nem írok vissza semmit, elraktározom a pontos infót. De szerintem Te, Donát, nem tudsz olyan jól és ésszerűen érvelni, mint ő, plusz a háttértudásod is kisebbnek érzem a beszólásaid terén. Mégis pl. az EB versenyt eddig korrekten és jól vezeted, ebben a feladatkörben úgy tűnik ügyes vagy.

Ha valakiket pedig még ki lehetne emelni, akkor Raven és kudar lenne, az első személyt tudása, a másodikat stílusa miatt. Jah és persze a hölgyek, őket a végére hagytam, pedig szokás szerint a toppon vannak!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Flóri: nem a fennköltebb jóról papolok itt neked, hanem ha baromságot írsz az inflációról, utána én meg még páran mások elmagyarázzák neked, hogy miért hülyeség, és rád pazarljuk az időnk és az energiánk, hogy felvilágosítsunk arról, hogy miért mondasz butaságot, akkor utána legalább annyit be lehetne írni, hogy:

 

'Jah, bocs. Igazad volt, hülyeséget beszéltem, de köszi, most már értem.'

 

Ehelyett megy a ködösítés, hogy így kosztümös filmek, meg úgy... egy FRÁSZT. Hülyeséget mondtál. Ami nem bűn, hisz mindannyian tévedhetünk. Nem elismerni viszont az! Nincs annál idegesítőbb ember típus a szememben, mint az, aki még akkor is köti az ebet a karóhoz, amikor rajta kívül mindenki látja, hogy hülyeséget mond (és talán még ő maga is) , de ő csak azért is fújja tovább a baromságot, vagy tereli a témát ahelyett, hogy beismerné, hogy a másiknak volt igaza.

 

Természetesen erre a hozzászólásra sem várok normális választ, mivel ilyenkor egyszerűen ahelyett, hogy beírnád, hogy 'Bocs, elismerem', jön a terelés, valami fennköltebb jóról, vagy a moderátorságomról, vagy bármi másról, ami egyébként a jelenlegi témát tekintve teljesen irreleváns.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocs, elismerem.

 

Ettől függetlenül, amit a moderátorságról és a Sagáról írtam, az érvényben van, még mindig kíváncsi vagyok, hogy te a filmeken kívül mennyire ismered ezt a világot és mit gondolsz róla, mert a vádaskodásod csak íly kaphat érdemi megközelítést. Baromságnak tartom, hogy egy akkora univerzumot, ami így nagy mértékben ölel át időt (normális és SW világban egyaránt) mindenki szeressen és csak akkor lehessen tag, ha vérszerződéssel bizonyítja hűségét. A Warhammer világát sokkal jobban ismerem, 5 éve aktívan foglalkzom vele, a Wikipédia orkos részét én fordítottam, MOD-ot készítettünk, hivatalos tesztelő voltam. Olvastam baromi sok könyvet, minden játékkal, (még a régi 200 megásokkal) is játszottam, terepasztalon próbáltam, az animációkat, filmeket láttam... Mégis, ha kijön egy f*s kiegészítő lemez, vagy olyan béna korong, mint a Retribution akkor kimondom, őszintén, hogy ez bizony nem jó! És azzal is mi a bajom? A történet gyenge, 4 szálon fut, de igazából nem visz sehova, előkészít valamit, betömi a szánkat, hogy amíg ki jön az új, legyen mit rágni... Az endingtől függően sérülnek, meghalnak a főhősök, de 80%uk csak ebben a részben tűnt fel, így felmerül a kérdés, ki nem sz*rja le, úgyis elfelejtem mire kijön az új!? Én ennél igényesebbnek tartom magam, így meg sem fogom venni, hiába szereztem be már a többit boltbóll!

 

Jah és akkor még annyit, hogy aki olvasott több SW könyvet, az igazán megírhatná, hogy vajon van-e közöttük bénácska, és többször olvashatós, vagy ott is "standard a színvonal"?

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézd: bármennyire is nehéz elhinni, de mi itt azért gyűltünk anno össze Ody vezényletével, mert mindannyian szeretjük az összes filmet 1-6-ig. És nem véletlen a zéró tolerancia, anno egy másik helyen rengeteget kellett magyarázni, hogy mi igen is szeretjük az új részeket is, érvelni, hogy miért, vitázni, hogy mások miért tartják gyengének - vagy éppen szégyenfoltnak az EpI-et.

 

Mi ebbe belefáradtunk. Ody volt az első, és számos ember követte őt, köztük Dzséjt, Bomarr, Miss, én és még lehetne sorolni. Többen később csatlakoztak, de mindig elmondtuk, hogy mi ezt a helyet azért tartjuk fenn, mert itt nem akarunk olyan fikázásokat olvasni az EpI-ről, amivel egyébként tele a net, a padlás - és a tökünk is.

 

Ezért - megkímélendő magunkat a konfliktustól - mindenkinek elmondtuk, aki jött, hogy csak akkor jöjjön, ha nincs kifogása az új részekkel kapcsolatban, mert nem akarunk újra ugyanabba a mederbe lépni. Hogy név szerint ki hogy áll az EpI-el vagy az új részekkel, nem tudom, de azt igen, hogy az ittlévő többség nem azért szereti az EpI-et, mert be lett fenyítve - hanem azért, mert szeretjük! Én sem tartom magamat elvakult rajongónak, számos helyen és alkalommal kötöttem már bele a filmekbe, de az EpI-et igen is szeretem, nem tartom sz/rnak vagy szégyenfoltnak, hanem az egyik kedvenc filmem. Nem a kedvencem a 6ból, de nem is az utolsó! De még ha valakinél az utolsó is lenne, az sem baj, amíg szereti, és nem undorodva néz rá, és egy teljesen irreleváns kérdésben elrettentő példaként hozza fel. Ez az, amiből elegünk van: hogy ha egy másik helyen SW jellegű firkálmányt olvasunk, előbb-utóbb belefutunk egy prequel / Lucas anyázó részbe: köszönjük, mi ebből nem kérünk. Mi így szeretjük a filmeket, ahogy vannak, még akkor is, ha mások - köztük akár Te - ezt nem tudják megérteni, hogy hogy lehet. Imádom a Baljós hangulatát, a karaktereit, a fogatversenyt, a párbajt, stb. stb. nem véletlenül néztem meg csak 3D-ben 3x, amíg adták a mozik télen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én azt sehol sem látom, hogy olyat írtam volna: az előzmények sz*rok. A 2.at moziban láttam, többször is, a 3.at szintén...már ott megfogott Grievous jelleme és technikája, amit a sorozat még jobban elmélyített, ha nem is a megfelelő irányba. De akkor maradjunk annyiban, hogy kíváncsian várom, hányan mentek el a Baljós árnyak 3D-re és hányan fognak majd elmenni a folytatásra. (fórum és világ szinten!!! ) Az EP1 sem szégyenfolt, csak egyszerűen béna. Én ha megnézem a Jedi visszatért, vagy a Sith-ek bosszúját, akkor élvezem, izgulok, csak a film érdekel. Múltkor időrendben tekintettem meg a 6 részt, 24 óra alatt és ha bárki megkérdezte volna mi volt az elsőben, akkor annyit mondok, hogy versenyeztek, harcoltak, meg a végén pár karakter meghal...Nem találok benne egy olyan történést sem, ami később fontos lenne, azt a mai napig nem értem, hogy Anakin anyjáért miért nem mentek vissza, nehogy már a Jedi tanácsnak ne érjen meg ennyit a dolog, tuti adtak volna kölcsön.

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amikor a KSZ droidhajói megszállják a Naboo-t, az a Star Wars történetének egyik legjobb jelenete, szerény véleményem szerint. :) Szóval ott is vannak emlékezetes történések. Méltó a többi 5 filmhez.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az EP1 sem szégyenfolt, csak egyszerűen béna.

És akárki akármit mond, az I. rész szerintem a széria egy szégyenfoltja

:whistle::glasses:

Fő a következetesség és a vélemény mellett kitartás. Bocs, de egymás után olvasva a topicot ez nagyon szemet szúrt. :ohh:

 

Flóri, te életedben egyetlen egy Star Wars filmet sem láttál, ez a nagy büdös helyzet. Nézni nézted őket, de nem láttad. Csak lézerlövéseket, felrobbanó űrhajókat, fénykardokat, de ezen kívül semmi nem jutott el hozzád.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó elismerem, reggel ideges voltam, mivel te is a topicjában írtál róla dolgokat, de amiket te tényként közölsz, azok a filmből egyáltalán nem derülnek ki. Pl. Maul életrajza is baromi összetett, nagyon sok dolgot cselekszik, míg nagyúr lesz...mégis, most a film alapján, hogy lehet megítélni? A párbeszédei alapján sehogy, a távcsőbe nézés szintén nem valami nagy jellemrajz.

 

Elés sok eljutott hozzám, ami azt illeti, csak gyerekként inkább a látvány fogott meg, felnőttként már jobban érdekelt a történet és a háttér is. Ezért nem szeretem az első részt, mivel mindkettővel hadilábon áll.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hadilábon csak Te állsz, más nem. Oly' sokaknak sikerült dekódolni azt a részt, neked nem. Végül is uram bocsát, elnézhető. Van ilyen. Csak adná az ég, hogy ne okoskodnál tovább.

 

Szegény Ody is, hogy kifakadt, mikor megkérdeztem, hogy a DM együttes tagjai melegek-e. Egyáltalán nem bántás volt, köztudott, hogy a zenészek, művészek művelnek fura dolgokat. Azzal is tisztában vagyok, hogy ismeri őket, csak kíváncsi voltam. Ő mégis sértésnek vette a dolgot és rám támadt, személyeskedett...utána meg azt nem akarta megérteni, hogy én miért védem meg azt a fajta zenét, amit hallgatok. (megjegyzem egyes fajtáját ő is szokta). Én pl. DJ Rush-t nagyon sokat hallgattam, ha bárki megkérdezné, hogy meleg-e, akkor azt válaszolom, hogy igen, mert valóban az....Ettől függetlenül még voltam pesti szettjén és jól szórakoztam.

De fogd már fel, hogy nem buzik öregem! Én ezt nem azért írtam, mert zavarja az értékrendem, hanem mert így van! A DNB -s fiúk úgy tolják s*ggbe egymást ahogy akarják, de a DM tagja nem homik, és soha nem is voltak azok. :) Szerintem törődj bele ebbe.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De fogd már fel, hogy kérdeztem nem állítottam, tehát eldöntendő kérdésként is felfoghatnád már. Segítek, ezekre a válasz: igen és nem! A másik, hogy Dj Rush nem DnB előadó, köze sincsen hozzá és ez most égő volt. Persze, nem ezen a főrumon, mert itt, szinte mindenki rocker, senkinek sem szúr szemet... Ennek ellenére, pedig semmit sem tudsz a stílusról, egyszer azt írtad kedveled, hallgattál is albumokat, igazából, a nevén kívül semmit sem tudtál róla. Én is így voltam a DM-el, csak mertem kérdezni...hangsúlyozom, kérdezni....

Szerkesztve: - FlóriBá
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De azt sugallod végig! Nem érzed? Sose mondtad, hogy kérdezel csak beírod, hogy buzik mert ezért meg ezért lehetséges.... De örvendek neki ha eljutott végre az agyadig és nem szajkózod ezt tovább.

 

Amúgy itt nem mindenki rocker. :D Régen szerettem, ma már mást hallgatok. De mindenkire rásütni kényelmesebb, így nyilvánvalóan könnyebb a dolgod. A DNB nem érdekel, nem is okoskodom bele, csak azt ismételtem amit Te, hogy van köztük homokos. Ettől független tetszhet a zenéje, mert akár hiszed akár nem, én nem attól teszem függővé a tetszési indexem, hogy s*ggtúrók-e. Nem vagyok én Ford Fairlaine.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azzal, hogy ők melegek? mégis mit sugalltam? Mert ezt a kérdést tettem fel erre jött a személyeskedő, durva válasz.Ebben a kérdésben nem látok semmi olyat, amire erre adna okot! Miért kell belemagyarázni?

 

Lehet, hogy nem mindenki rocker, de aki fújolni szokott, vagy zenéket linkelni, az 98%ban az... Az is hazugság, hogy nem érdekel, emlékszem az egyik albumot baromi sokat hallgattad és a liquid cuccok is tetszettek. Nem értem, most miért kell letagadni.

 

A zenét én sem ettől teszem függővé, a Queen elég sok számát kedvelem, vagy tegyük fel, kevesebben néznék az Így jártam anyátokkalt a k*csög Neil Patrick Harris miatt.Nekem a buzikkal nincsen semmi bajom, addig amíg nem jönnek 1 méternél közelebb, vagy nem mutogatják magukat az utcán, 4éves gyerekek előtt, esetleg vonulnak fel Pesten.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Édes jó istenem.... :roll: Figyelj Flóri. Mint a dedóban. Szóval...a Drum'n Bass nem érdekel úgy, hogy elemezzem a szakágait meg hasonlók. Amit kapok azt meghallgatom és ha tetszik akkor örvendek neki. Magasról teszek rá, hogy az liquid vagy valami más. Felfogod, hogy ez engem rohadtul nem izgat? Hány sört ittál ma???

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyet sem, de ha egyszer eljutsz oda, hogy megunod őket és keresni akarsz neten hasonló zenéket, akkor mennyivel egyszerűbb válogatni, nem? Minden stílusban ez így van, lehet valaki elkezdte kedvelni a Death Metalt, de a az első 4-5 netes találat Heavy, meg Rap Metal, azt gondolja, tévedtem, és inkább hagyja a dolgot. Ahogy a DnB is egy családnév, a leágazásoknak van kereszt neve, ami pontosan behatárolja és egyben a célközönségét is körbeírja. Erre pedig igenis szükség van, mivel a Dubstep-et kifejezetten utálom, de van pár előadó, akik dallamosabb és érzelmesebb muzsikákat tolnak, rákerestem, hogy mi az alstílus neve és le kaptam pár albumot, amik közül majdnem mind tetszik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi ebbe belefáradtunk. Ody volt az első, és számos ember követte őt, köztük Dzséjt, Bomarr, Miss, én és még lehetne sorolni. Többen később csatlakoztak, de mindig elmondtuk, hogy mi ezt a helyet azért tartjuk fenn, mert itt nem akarunk olyan fikázásokat olvasni az EpI-ről, amivel egyébként tele a net, a padlás - és a tökünk is.

 

Bizony... a Quarron szindrómát jobb élből elkerülni ;) bár ő nem csak az EPI-et fikkantotta, ha jól emlékszem, hanem élvezettel fröcsögött mind a három prequel epizódon. "Öröm" volt őt olvasni!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De, én már többször is mondtam, hogy csak az elsővel van bajom. A többire tuti elmegyek és megnézem 3D-ben, erre sajnáltam a pénzt. A második rész 7/10, a harmadik pedig 9/10, jó, mondjuk az előzmények legjobb szövegeit itt lövik el, amik drámaiak, viccesek és akciódúsak is egyben:

-Reverse stabilizers.

-Magnetize! Magnetize!

-Fire the emergency booster engines.

-Leveling out, sir.

-Easy... We're in a bit of a situation.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most láttam a hírekben, hogy több tonnányi hamis árut megsemmisítettek, köztük ruhákat és játékokat is. A ruhákat meg a játékokat meg nem adták oda a nagycsaládosok egyesületének valamilyen jogi dologra hivatkozva.

Szörnyű, hogy ilyen országban élünk.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.