Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Derb, nagyon jó háttérkép. Simán a nyersanyagot nem tudnád feltenni a lehető legnagyobb méretben? :) Én is kiraknám akkor ezt. :)

Jajj.Most furára kértél.Előkell keresnem a gépemen. Valahol a méjén lehet. :)

Nem tehogy.Megnézem mit tehetek. Ha megvan szólok. Ugyan ide rakjam a képfeltőltőre vagy mehet külön mailben is?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De már vagy 1000 szer cseréltem már háttérképet.

Nekem is ez már a sokadik. Volt már Cápás, Armageddonos, Terminátoros, X-MENes, Gladiátoros, Amerikai Psychos, SimonZs, legutóbb meg Natalie-t cseréltem le.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is ez már a sokadik. Volt már Cápás, Armageddonos, Terminátoros, X-MENes, Gladiátoros, Amerikai Psychos, SimonZs, legutóbb meg Natalie-t cseréltem le.

Ezeken én is átestem de kezdek felnőni és leragadni hosszú időkre egynél.Mert végül is csak háttér kép.Csak nem nézzük sokat.Nálam az elsőtlges szempont,hogy a sok ikonom elférjen az asztalon ugy,hogy nem zavarodom bele és nem ronda.És a kép is szép és jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi lehet annál aki tapétaváltogató progit használ. Minden napra egy új.

Változatosság :)

Én ha nem is naponta, de hetente cserélem a hátteremet. Egyszerűen rühelem, ha sokáig van ugyan az (a suliban már le is szidott párszor a tanár, amiért cserélgetem azt a randa XP hátteret, pedig csak néhányszor tettem ki Bomarréhoz hasonló hátteret :)).

 

Addig már eljutottam a vírusokkal, hogy van két trójai, amit egyszerűen nem írtanak ki a NOD és AVAS programok. A NOD azt írja ki, hogy a c meghajtó system volume szekcióban van a kis ****, de nm írtja le. Van valami javaslat az írtás módjára?

Ha kiírja valahová a vírusos file pontos elérési útját, akkor total commanderrel megpróbálhatod te magad törölni.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(a suliban már le is szidott párszor a tanár, amiért cserélgetem azt a randa XP hátteret, pedig csak néhányszor tettem ki Bomarréhoz hasonló hátteret :D)

Hasonló velem is megesett. Felraktam egyszer egyet a teljesen léggyé alakult Brundle-ról, de a muter leszedette mert az öcsém is használja a gépet és akkor még nem bírta a horrorokat. Sokat változott azóta, de azt a képet többet nem raktam fel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Üdv mindenkinek! Hazatértem egy kis továbbképzésről. Látom, nem lazsáltatok. :D Igyekszem behozni a lemaradásaimat a következő néhány napban.

 

Izé... Derb háttere megtalálható a simonz.co.hu oldalon. :D

 

Nekem most az Anakin-Vader dupla poszter a hátterem, de rendszertelen időközönként cserélgetem őket. Az utóbbi időben főleg a saját posztereimet szoktam használni, váltogatva egy-két tájképpel. Na meg néha egy kis Natalie... :D :D

Szerkesztve: - SimonZ
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.