Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Na.... igaza van frenkie-nek, kicsit túlságosan belemásztunk mindenféle kép témakörébe....:):)

 

A politikai ügy már hidegen hagy.... jövő héten vírus ZH, szombaton ugye klubnap... és addig meg kéne még néznem az ESB-t! Kit érdekel ilyenkor a politika? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csak 3 dolog:

1: kudarmubat! - Kud'ar - Mub'at - ha így jobban tetszik...

2: Én kezdtem az egészet mikor már abbamaradt szóval ne Odyra kend.

3: Az a "legyen totális forradalom az országban" kicsit erős volt!!!

A többire nem reagálnék...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, a fórum nem "romlott" el, csak előkerült egy téma, amiben nem értünk egyet. Ez bármikor előjöhetett volna, akár tavaly nyáron is. Egyébként nem nem gyűlölködünk, legalább is részemről nem. Egyébként ha visszaolvasod, hogy mit írtál, te is csak a magadét mondod ugyanúgy, mint a többiek, és szélsőségesen reagálsz :) És szerintem senki nem állított GYF-ról olyat, amit te írtál a 2-3 sorban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Najó, most utoljára írok valamit a témáról:

 

További jó gyűlölködést kívánok.

 

Lol, olvasd el a hsz-ed.

 

 

 

És nem hiszem el hogy lehetsz ennyire elborult agyu, hogy azért nem akarsz fórumozni mert más a politikai nézeted.Te beszélsz toleranciáról?

Már mindenki elfelejtette az ügyet, és senki se fújta fel ennyire.Az nem létkérdés, hogy melyik balfasz van kormányom.

 

A forradalmas elméleteidről csak annyit hogy majd akkor dumálj ha felégetik a házadat, és vísítva menekülsz fedezék alá.Szerinted ez a "forradalom" a kormányban bármi kárt okozna?Persze hogy nem, az átlagembereknek lenne rossz.

 

Na de nektek a fenteik nem lényegesek, a lényeg, hogy az ellenség megvan.Orbán Viktor.Lehet szidni őt hölgyeim és uraim.Akkor is bebukták a választást, és akkor is be lett bizonyítva, hogy a tv2 a kormány érdekeit szolgálja.Sváby elvtársat olyan szénné égette Orbán a saját műsorában a tényekkel, hogy öröm volt nézni.

De nézzétek minnél többször, abban van az igazság.

 

 

Nézd meg újra a műsort, semmire se tudod válaszolni hanem kitért egy ilyennel:"Na de Sváby úr, ez hogy tartozik ide?!..Szakértő kormányt kell csinálni!"

Méghozzá mindezeket remegő kézzel mondta.

 

 

A tüntetrésekről csak annyit, hogy Nyugat-Európában ez természetes.Nem kell csőcselékezni, meg félni.Van akit még nem lehet megvezetni.Van aki még kiáll valamilyen értékekért.

Én megmondom öszintén remélem kirobban az országban egy totális forradalom, és a komcsikat örökre kiszorítják innen.

 

Persze, naaagyon természetes.Most ez a trendi?Valami böki a csőrünket és menjünk teleszarni a Kossuth teret?

És hol vannak neked kommunisták?Miért élsz még mindig a 20. században?

 

Feró apósáról:

Persze, az én ükükük-apám pedig írtotta az indiánokat, mindjárt felakasztom magam.

És ki isteníti őt?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszerüen nem bírok már rátok úgy nézni mint régen, mikor eszembe jut, hogy Gyurcsányt támogatjátok, aki most teszi totálisan a hazámat.

Hát ebben nagyon különbözünk, mert akármiket írhatsz, én nem gondolok rád másképp. Tudomásul vettem a véleményedet, és nem arra gondolok, hogy úristen ez az orbánra szavazott, el sem olvasom, mit ír Darth Vaderről.

 

De azt azért leszögezem, hogy ez az én hazám is. Nem tűröm, hogy kisajátítsd magadnak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

szerintem MissKarrde-nek igaza van, ugyan azt mondod egy másik pártról

 

engem nem zavar hogy ki kire szavaz ha te a hugyszagú forradalmat támogatod a te dolgod

 

ja és az én felmenőim közt volt aki kőfegyverekkel írtotta a mamutokat

 

ja Orbán se szent (ő is Kisz-vezér volt)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én semeddig se megyek a politizálásban. Megvagyok nélküle.

Az ilyenkort amúgy az itt kirobbant vitaműsorra értettem.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát semmi nem változott.Ennek a lényege a következő.Mivel Ody,Lokatelli, kudarmudat azt állítják ,hogy Nemzetáruló ferkó a magyarok megváltó istene, ezért az IGAZ.Aki ennek ellentmond az fasiszta, csőcselék, agymosott, és Orbánimádó.Az nem zavar titeket, hogy egy általam ,vagy Donát által tisztelt embert pocskondiáztok.Ez nektek a tolerancia?Orbánt elmondani mindenféle köcsögnek?Mert más úton akar járni mint GYF?

Nem bunkóságból, vagy gyűlölködésből, vagy politikai hovatartozásból, de erre most ezt kell reagálnom:

 

Hát semmi nem változott.Ennek a lényege a következő.Mivel frenkie azt állítja ,hogy Nemzetáruló viktor a magyarok megváltó istene, ezért az IGAZ.Aki ennek ellentmond az kommunista, csőcselék, agymosott, és Gyurcsányimádó.Az nem zavar titeket, hogy egy általam ,vagy Ody/Lokatelli/kudarmubat által tisztelt embert pocskondiáztok.Ez nektek a tolerancia?Gyurcsányt elmondani mindenféle köcsögnek?Mert más úton akar járni mint OV?

 

Ugye érezhető a lényeg?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie: A Naplóban éppen Orbán bukott be de rendesen :) Nem tetszett neki az, hogy olyat kérdeznek tőle ami nem volt megbeszélve. Lásd a nézői kérdéseket! Dadogott össze-vissza. A Financial Timest meg lepocskondiázta :) Amúgy meg ő ne dumáljon (komcsizon) mert ugye a diplomáját a "nagy" Szovjetunioben szerezte. Szóval hallgasson. Az én részemről mindkettőt: Gurcsányt meg Orbánt is megfosztanám az összes vagyonától és kilőném őket a Napba.

Jah, és 2002-ben kik vesztették el a szavazást..? Hm?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha eljössz klubnapra ki tudom írni dvd-re, vagy ha kell egy bizonyos jelenetről kép akkor szólj.Egyébként sztem annyira nem jó minőségű hogy háttérképekhez lehessen használni.

Terveim szerint megyek a klubnapra. :) Majd viszek egy üres DVD-t is. (Úgyis lesz nálam pár lemez... :P ) Nagyon köszönöm előre is!

A kimentett képek jobbak, mint amiket a DVD-ről tudok leszedni, nagyobbak is, és ez sok esetben nagy segítség. Így nem fordulhat elő olyasmi, hogy egy képet azért hagyok félbe (vagy el se kezdem), mert egy filmrészletet nem tudok megfelelő minőségben előkeríteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A rendszerváltás előtt, ha valaki politizálni akart, kénytelen volt, akármi volt a felfogása.

Jaja, csak nem mindegy h utána mit mond róla.... ha belépsz akárhova és érdekből dicsőíted, aztán belépsz máshova és azt dicsőíted, akkor az eléggé jellemez, nem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Flashget, de szerintem amit te akarsz csinálni, arra nem fog menni.  :)  Vagyis több rapidshare-es fájlt nem tudsz beidőzíteni vele. Mert minden fájl után jön az a kép számsor. :D 

 

Vannak erre programok, csak a linkeket kell betenni és tölti.

 

THX. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.