Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Áhh, voltam ezen a Plus maraton futáson reggel, elég gagyi volt.Főleg televolt láma csaló 8 évesekkel. :)

Én is. Zöld ulcsiban rohangáltam össze vissza keresvén az ismerősömet mert üzletelni voltam arra és azt a tömeget öcsém. Jajj.De jó hogy nem futhatok sokat és nem is szeretk. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajna az nincsen, de ha MSN-en megkeresel, akkor esetleg tudok valamicskét segíteni.

Sajna a Vegas kezdésnek valóban elég bonyolult (heh, naná, hogy én is azzal kezdtem az ipart, máig bukannak elő új finkciók), de ha belerázódik az ember, olyan művek születnek, hogy ihaj :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár lehet, hogy idén még a karácsonyt is pártbeszédek tüzében kell majd megülni.

Azt megoldom, kinyomom a tv-ét, vagy a tv műsor helyére benyomok egy DVD filmet. Van pár karácsonyi, amik ráadásul úgyis leadásra kerülnek a TV-ben, úgy mint Bunyó karácsonyig, Reszkessetek betörők... stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

ráadásul úgyis leadásra kerülnek a TV-ben, úgy mint Bunyó karácsonyig, Reszkessetek betörők... stb.

Optimista vagy, de reménykedjünk benne, hogy a TV-k ekkor tényleg filmezéssel lesznek elfoglalva és nem a Kossuth meg a Deák téri tüntetésekről sugározzák az élő-adásokat. :yeah:

Szerkesztve: - Bomarr
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

és nem a Kossuth meg a Deák téri tüntetésekről sugározzák az élő-adásokat. :yeah:

Remélem szarfagyasztó hideg lesz, és akkor max az eszkimók, a fókák és a pingvinek tüntetését fogják adásba nyomni a kardszányú delfinek agresszív viselkedése ellen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Óvatosan fiúk, lányok, frenkie még megsértődik.

 

Egyébként Orbán mai produkciója valóban alátámasztotta, hogy elmebeteg.

 

Egyébként meg kezd hasonlítani a szitu az EPIII-ra. :yeah:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként meg kezd hasonlítani a szitu az EPIII-ra. :yeah:

In order to ensure our security and contiuning stability, the Hungary Republic will be reorganized into the First Hungary Empire, for a safe and secure society.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.