Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ezek a büdös tetves szarháziak úgy csinálnak mintha övék lenne az ország. Ölik a magyarokat hadd fogyjanak.

Kéne egy vírus ami csak őket nyírná ki.

Na jól van, vannak itt azért normális cigányok is.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez mind igaz, nem a média fújta fel.Sajnos ilyenek vannak az alább említett kisebbségnél...

Én azért erre nem vennék mérget. A szememben a Blikk és a társai egyenlőek a:

 

"Haverom haverjának a barátnőjének az anyja azt hallotta..."

 

 

Nem azt mondom, hogy nem igaz, sőt! Csak nem vennék mérget a cikk minden szavára.

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek a büdös tetves szarháziak úgy csinálnak mintha övék lenne az ország. Ölik a magyarokat hadd fogyjanak.

Kéne egy vírus ami csak őket nyírná ki.

Na jól van, vannak itt azért normális cigányok is.

Azért túlzásokba ne essünk.Én nem akarom hogy haljanak meg mind, csak hagyjanak minket békén.

 

Ha véletlenül védekezni kell ellenük, mehetünk a dutyiba rasszizmusért.Ha véletlenül a szemükbe nézünk, jól megvernek, és persze megint mehetünk be provokálás vádjával, mivel kártérítést követelnek és 5 év rabságot.Sajnos ebben a rendszerben csak ők élveznek előnyt...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért túlzásokba ne essünk.Én nem akarom hogy haljanak meg mind, csak hagyjanak minket békén.

Én se mindre gondoltam azért írtam a végére hogy vannak normálisak is. Van olyan amelyikkel nincs semmi bajom.

De azt szerintem hiába várjuk hogy a nemkívánatos rész leszálljon rólunk. Nekem is elegem van mint másoknak is és ott vannak még a környező országokban élő állatok is akik magyarokat vernek a származásuk miatt, meg zászlót égetnek.

Tele van a hócipőm az értelmetlen brutalitással mint másoknak, ennyi az egész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kisebbség vagy nagyobbság a lényeg hogy ilyet nem lehet. Valahogy úgy érzem az elmúlt évben egyre inkább eldobták az emberek az ép ész korlátait.... volt az a tanáragyonverős dolog, ősz óta tart a Kossuth-téri cirkusz... mintha szabadnapos volna az állatkert.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A cigányok még hadján, node a bajszosok! Elég csak Hitlert vagy Sztálint emliteni mig bezzeg Churchillnek és Rooseveltnek nem volt bajsza.... meg a multkor is volt a Zsaru magazinban egy gyilkos képe... naná hogy bajszos volt, mint a legtöbbnek. Persze vannak rendes bajszos emberek is... az egyik haveromnak is van bajsza, szoval rám senki ne mondja, hogy bajusz-ellenes vagyok, de azért igazán elmehetnének a fenébe. Ráadásul ha az ember szóvá teszi már ki is nézik és még nekik áll feljebb.

 

:clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vigyázz Bomarr, és te is Rog én is bajszos és szakállas vagyok. És még összeakad a bajszunk, ha ilyeneket mondtok :clap:

Ráadásul most az egész arcom szőrös, mert nem borotválkozok, ugyanis ellopták a TV-t.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mentségemre, most be is szőrösödtem, mert nem borotválkozok, ugyanis ellopták a TV-t.

Mert tükör helyett a tévében nézed magad borizás közben? :clap:

Amúgy én is bajszos vagyok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy fogalmaznék, hogy az a baj, hogy ha van egy magyar meg van egy cigány, akkor az első esetben az esély, hogy a magyar bűnöző legyen 1:100-hoz, míg a cigány esetében 1:10-hez (most mondtam egy házszámot). Ami perszen nemcsak az ő hibájuk, de az övék is!

 

És ez a nagy baj. Én nem azért vagyok előítéletes velük szemben, mert csupa rossz romát ismerek, nem. Ismerek én jókat is, kedveseket is, stb. De az esély, hogy a velem szembejövő egyed provokálni fog, lényegesen nagyobb, mintha egy magyar menne szembe egy cigánnyal.

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez aprovokálás ismerős. Egyszer megyekSzolnokon az utcán napszemüvegben és egy az egyik odapofázott hogy "Mi van veled Terminátor?". Nem sok kellett hozzá hogy azt mondjam neki "Visszajöttem a jövőből kinyírni a cigányokat". Nem volt egy nagydarab úgyhogy talán elbírtam volna vele ha balhézott volna miatta. Amúgy is inkább Neós napszemim van.

 

Megint Szolnokon ment velem szembe bicajjal egy másik az meg odaszólt hogy "De csúnya vagy!". Én meg a nyílt utcán az anyját szidva kiabáltam utána, nem zavart hogy ki hallja. Meg nem is bánom. Ő sem volt egy Adonisz.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na látom sokféle vélemény van.Én igazából azt nem értem, hogy nem volt bennük szánalom?Hogy lehet odáig eljutni, hogy nincsenek érzelmeim?Bennem is van rendesen radikális anyag, de én csak szavak szintjén használom.Soha nem bírnám nézni ha szenved valaki.És tényleg akárki,Szoktam mondani, hogy agyonlőni, megverni, de ha oda kerülne a sor nem bírnám megtenni.

A kérdést úgy oldanám meg, hogy az Alföldön egy elkerített terület, oda be a cigányokat, alakítsák meg a saját törvényeiket, saját rendőrséggel, saját bírósággal.A kapunál találkoznánk a képviselőjükkel akivel lebonyolítanánk a kereskedelmet.Egy miniország lenne.Bent öljék egymást.Ha egyszer úgy gondolják, hogy elfogadják a magyar szokásokat, és hajlandók beilleszkedni akkor kijöhetnének.

Mert ugye a legnagyobb probléma az, hogy teljesen más a "kultúrájuk".Félreértés ne essék, én tisztelem a cigány kultúrát, de a neoprímitív fajtát nem bírom.Az üvöltözést a hangosan élést stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én viszont berzenkedek minden általánositástól... senki nem azért bünőz/szól be/lop stb. mert kék a szeme, szeplős az arca, mert szlovákiában született vagy zsidó vagy keresztény vagy mert roma... mindenki más és más. Aki beszól, aki lop az persze seggfej, de csak ő személyesen és nem az egész nációja... ezek a nagy általánositások szerintem sose vezetnek jófelé.

 

Bezzeg amikor valamelyik környező ország szélsőséges szervezete a magyarokat hülyének vagy korlátoltnak nevezi akkor felvagyunk háborodva (teljesen jogosan), meg hát milyen alapon, ugye... pedig az is csak egy általánositás... se jobb se rosszabb szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én viszont berzenkedek minden általánositástól... senki nem azért bünőz/szól be/lop stb. mert kék a szeme, szeplős az arca, mert szlovákiában született vagy zsidó vagy keresztény vagy mert roma... mindenki más és más. Aki beszól, aki lop az persze seggfej, de csak ő személyesen és nem az egész nációja... ezek a nagy általánositások szerintem sose vezetnek jófelé.

 

Bezzeg amikor valamelyik környező ország szélsőséges szervezete a magyarokat hülyének vagy korlátoltnak nevezi akkor felvagyunk háborodva (teljesen jogosan), meg hát milyen alapon, ugye... pedig az is csak egy általánositás... se jobb se rosszabb szerintem.

Szerintem meg hazánkban nyugodtszívvel kijelenthető az, amit mondtam. Nem azt mondtam, hogy minden roma ilyen, hanem hogy náluk nagyobb az esély a provokatív magatartásra. Szerintem ez hazánkban nagyon is megállja a helyét.

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem meg hazánkban nyugodtszívvel kijelenthető az, amit mondtam. Nem azt mondtam, hogy minden roma ilyen, hanem hogy náluk nagyobb az esély a provokatív magatartásra. Szerintem ez hazánkban nagyon is megállja a helyét.

Szerintem meg ez egy prekoncepció... és mindenki érzékenyebb ha a saját előitéleteit látja beigazolodni. Mert ha halja, hogy xy fehér srác megölt valakit, betört valahová, esetleg bekapcsolja a TV-t és azt látja, hogy egy rakás fehér szétszedi az utcákat nem köti össze a kettőt... mert nincs prekoncepciója a fehérekkel szemben, mert tudja hogy én is az vagyok a környezetem is, és csak azok barmok személyesen nem mi.

Viszont ha egy cigány beszól neki, ha a hirekben egy cigányról hallani aki kinyirt valakit vagy valakiket máris igazolodni látszik a feltételezés...

 

Nekünk még régebben egy cigányok lakta faluban volt telkünk... semmivel sem éreztem magam jobban vagy kevésbé veszélyben, mint akármelyik faluban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bomarral értek egyet. Egy bankban dolgozok, ahová néha bejönnek romák is. Látszik rajtuk, hogy alig mernek szólni, és azt is roppant alázatosan teszik, nehogy valamiért lenézzék őket. Amikor rámnéznek, és a szememben nem a hidegséget látják, máris jobban érzik magukat (én is). Ha pedig kinyitom előttük az ajtót, az meg maga a menyország számukra. Komolyan, ez nagyon rá van írva némelyikre. Mintha én magasabb rendű lennék, pedig ez nem igaz. Egyszerűen ilyen a társadalom, ami nem biztos, hogy jó. Persze nem imádom őket, de én amúgy is inkább a cselekedetei alapján próbálok megítélni mindenkit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is Bomarral és Ody-val értek egyett. Nem bőrszínre, hanem egyénre kell rászabbni az ítéletünket. Legyen az pozitív vagy negatív. Mert az is megkülönböztetés, ha ő azért élvez kiváltságokat, mert más a színe. Ugyan azt a jutalmat és ugyan azt a bűntetést kéne kapni színtől függetlenül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha valamelyik fehér vagy más színű akárki csinál valami olyat amit nem kellett volna azokat ugyanúgy elítélem mint amazokat.

Zsinórba történnek a dolgok hogy külföldön fehér egyének egy csomó nőt kinyírnak vagy gyereket kínoznak. Itt van még a féltékenységből elkövetett brutális gyilkolászás meg az állatkínzás és még lehetne sorolni. A bűn az bűn akárhogy vesszük, nem kell hogy számítson hogy az ember milyen színű ha nem normális.

Jól mondja "A holló" végén a muki Dravennek hogy minden emberben lakik egy ördög, csak meg kell keresni. Aki meg is találja az ne várja hogy minden jót kívánjanak nekik azok akik nem olyanok mint ők.

Ha a személyes dolgokat nézzük akkor ha valaki normális velem akkor én is az vagyok vele. Engedtem én már itt-ott magam elé romát ha megkért rá és én is ismerek normálisakat de konfliktusom is volt valük elég és volt olyan eset ami nemcsak bepofázásban merült ki. Meg ilyen konflija másoknak is volt rajtam kívül.

Még kábé 12 évesen a helyi strandon csónakáztunk unokatesóimékkal és néhány parton álldogáló cigány minden ok nélkül elkezdett kövekkel dobálni az öt éves öcsém meg ott bőgött mellettünk. Volt köztük felnőtt is de azok meg csak röhögtek anyámék meg hiába kiabáltak nekik a tó másik oldaláról hogy álljanak le csak nem hagyták abba. Aztán meg az egyik gané felmászott a csónak hátulján és még evezőlapáttal is nehéz volt levakarni onnan. Csak akkor álltak le amikor az őr vagy mittoménmi odament. Ha a csónak akkor felborult volna és az öcsém belefulladt volna a tóba akkor már rég skinhead lennék és nem különböznék sokban tőlük.

Ezután már nehéz volt jó szemmel nézni a romákra. Most se könnyű de azért tudom kezelni.

2005 nyarán meg a város másik végében egy Columbo nevezetű cigányvezér emberei késekkel, pisztolyokkal meg gránátokkal estek neki a hasonlóan felfegyverkezett másik cigánybandának és elég soknak lett baja. Hát nem sajnáltam őket.

Szerkesztve: - Rog Ertay
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erről tavaly láttam egy riportot de nem sok maradt meg belőle. Csak annyi hogy az első magyar sci-fi sorozat volt vagy mi a szösz.

Nem tudod akkor, hogy mit hagytál ki :clap:

Most majd bizonyságot nyer nálad is, hogy bizony egy kávéfőzőgép ki tud lépni a Föld vonzásteréből :):D :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.