Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Az ember elolvas egy levelet aztán kitörli.Minek tartogassam?

Például eszmecserét folytatsz ismerősöddel, és régebbi levélből idézel. Vagy elküldött jelszót akarsz feleleveníteni. Vagy a starwars.hu hírlevelének egy régebbi számát szeretnéd újraolvasni, vagy... és még lehetne sorolni.

 

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nah, gyrekek, ma mi ért. Mivel ritkán járok be angolra, így lemaradtam azon dologról, hogy mostanában mindenki felmond egy 10 perces előadást valamiről, amit a tanár kiosztott neki. Ez leginkább amerkia nevezetességei.

Ma befáradok, és hát lelepleződtem, hogy én ilyet nem kaptam (amúgy ez az év végi vizsga). A tanár kérdi, hogy mit szeretnék, én meg töröm a fejem, hogy milyen amcsi nevezetesség jöhet szóba. Felmerült bennem a Star Wars, a Skywalker Ranch, de mondom magamban, úgyse. Hát de. Tanárúr, tudván, hogy SW rajongó vagyok (meg ő is), mondta, hogy ha akarok, beszélhetek a Star Warsról is, történet, kultúrális hatás, stb. És még azt is megengedte, hogy a tíz perces keretet is túllépjem. Lendületből igent mondta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk azért eszem a szívét a fickónak, kiskanállal, mert úton útfélen ezt hozza fel nekem. Múltkor "tanultuk" az országokat (mintha még nem tudtuk volna), kisdedóvó módszerrel: egy kimegy a táblához, a többiek bemondanak egy országot. Nekem kivételesen a tanár mondott: tatooine-i.

Ma meg még aktivitiztünk is, és hát mit húzok ki (természetesen a tanár írta le cetlikre a választható témákat)? Leia hercegnő, mutogassam el. Itt kész voltam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mondjuk azért eszem a szívét a fickónak, kiskanállal, mert úton útfélen ezt hozza fel nekem. Múltkor "tanultuk" az országokat (mintha még nem tudtuk volna), kisdedóvó módszerrel: egy kimegy a táblához, a többiek bemondanak egy országot. Nekem kivételesen a tanár mondott: tatooine-i.

Ma meg még aktivitiztünk is, és hát mit húzok ki (természetesen a tanár írta le cetlikre a választható témákat)? Leia hercegnő, mutogassam el. Itt kész voltam.

Hú ez kemény lehet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kérek mindenkit, aki segíteni szeretne rajtam, véleményezze ezt:

 

http://rapidshare.com/files/27368103/karib_saj_t.mp3

 

Ajándékba menne a csengőhang, és szerintem jó lett, de szükségem lenne véleményekre még. Ha rossz, kérlek azt is mondjátok meg, mert most még tudok rajta finomítani.

 

Karib Tenger rajongóknak meg egyébként is ajánlanám! :D

 

 

Donát

Szerkesztve: - Csabai Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Átjön a karibi feeling? :D

 

Donát

Az totál átjön csak szerintem az elnyújtott befejezés helyett talán egy hirtelen lezárás jobban illene a végére.

De attól függetlenül nagyon klassz. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.