Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Boldog születésnapot, Bomarr!

 

Egyszer a francia tanárnőnk mesélte, hogy a férje május 1-n született. Amikor a kisgyerekük is világra jött és 3-4 éves lett, mindig féltékenyen figyelte, hogy az apukája születésnapjakor hatalmas felvonulások vannak, és egyszer megkérdezte, hogy az ő születésnapján miért nincsenek? :) Aztán persze elmagyarázták neki, hogy a felvonulás nem az apukájának szól, hanem május 1-nek :D

 

Nálatok nem volt ilyen "gond"? :D

 

Donát

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, lokatelli, Oldfighter, Obi1, MissKarrde, Ody, Donát, Rog, kudarmubat: Köszi szépen! :)

 

Donát: Ilyesmi probléma nem adodott, bár ahogy mesélték a születésem napján a május elsejei felvonulástól alig tudott menni a mentőautó, s a Sportkórházban a főorvos, akihez menni kellett volna nem volt bent, mert épp felvonult :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Be-be. :) Már csak hangrendszer kéne hozzá... :D Nagyon szép a képe, féltem hogy a tv adásokat "rosszul" fogja megjeleníteni, de hála az égnek semmi ba sincs vele. Már csak HD téren kéne letesztelni, de az is még csak a jövő kérdése. Féltem még attól hogy nagyon fog tükröződni, mert a tv-nkel szemben egy teraszajtó van, és hogy majd látszani fog, de végül azt se jelentett problémát. Egyedül akkor van gond, ha például a tv-vel szemben lévő lámpákból valamelyik ég, mert akkor az nagytotálba visszatükröződik. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A k***a kib***ott életbe!!! Vagyok olyan dühös... egyszerűen elegem van a magyar egészségügyből!!!

 

2 órán át várok a rendelőben egy k***a kivizsgálásért (lázam van, köhögök, meg fáj a fejem), közben betegebb leszek, mint voltam, és most meg megnézem az igazolást, amit kaptam, hát basszák meg, a testvérem nevére írták az igazolást. Most az én fejem fájjon amiatt, hogy ők képtelenek kiállítani egy rohadt igazolást.

 

A K***A ANYJUKAT!

 

 

DONÁT (ÉS NEM BERNÁT!)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a testvérem nevére írták az igazolást. Most az én fejem fájjon amiatt, hogy ők képtelenek kiállítani egy rohadt igazolást.

 

DONÁT (ÉS NEM BERNÁT!)

Hát én azóta az ilyenen már meg se tudok lepődni hogy pár éve két mukinak összecserélték a kórlapját és azt vitték el agyműteni akit nem kellett volna. Meg is halt a szerencsétlen.

El van cseszve ebben az országban az egészségügytől a rendőrségen át minden. :yes:

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.