Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Az, hogy valaki valamiben elég jártas, még nem biztos, hogy amit mond, az értelmes is a témában. ;) És amit leírtál, az érzésem szerint józan paraszti ésszel nézve is nevetséges.

Nem utolsó sorban, írásait olvasva azt kell mondjam, hogy Wilde is eléggé jártas a biológiában. S bár lehet, hogy rosszul emlékszem, ő valami ilyesminek is tanul/tanult.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt hiszem, ehhez az okfejtéshez ez a smiley remekül passzol (és végre használhatom!): :drink:

 

:lol::lol2: Ez a vizes dolog azért odab*szott. :lol: Én naponta három liter csapvizet iszok meg de valahogy nem érzem, hogy k*ki hiányom alakulna ki. :D Ekkora marhaságot áááááá. :lol2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:lol::lol2: Ez a vizes dolog azért odab*szott. :lol: Én naponta három liter csapvizet iszok meg de valahogy nem érzem, hogy k*ki hiányom alakulna ki. :D Ekkora marhaságot áááááá. :lol2:

Mert sokat járkáltál a szabad ég alatt és rád hullott a Chem trail, ami kioltotta a hatását. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:lol::lol2: Ez a vizes dolog azért odab*szott. :lol: Én naponta három liter csapvizet iszok meg de valahogy nem érzem, hogy k*ki hiányom alakulna ki. :D Ekkora marhaságot áááááá. :lol2:

Te is azér' nem buzulsz be a csapvíztől, mer' mellette iszod a jó bort, mint öregapáink. Ők még tudták, hogyan kell a melegkór ellen védekezni. Fröccsel, bórral, pálinkával. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor már b*zi vagy, csak még nem tudsz róla. :)

 

Tegnap a "sógorral" beszélgettünk arról, hogy ő utálja az embereket, én meg kitartottam amellett, hogy azokat csak szeretni lehet. Hogy miért? Mert ennyi hülyeséget, hogy igazolja önnön személyes igazát a világról, más faj nem tud összehordani. :) Legalábbis remélem, mert ha van még egy ilyen önelégült banda a világegyetemben, akkor jajj a világegyetemnek, ha összefutunk... Hm... Az új novellám témája úgyis a távoli világok, vannak benne idegenek és két fórumbejegyzés között épp azt írom... még az elején járok, talán felhasználhatom még az ötletet. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2003-ban kapott Panasonic digitális fényképezőgépet hol és kb mennyiért tudnak javítani? Délután fotóztam vele, a képeket átmásoltam a laptopra. A file-ok átértek, megnéztem őket stb, aztán bezártam az Intézőt. Jobb alsó "hardver eltávolítása" ikon nem volt, nem is szokott lenni ha már semmi nem történik. Kikapcsoltam, aztán kihúztam... ÉS AZÓTA NEM AD ÉLETJELET :(

A kora ellenére egy teljesen jó fotógép, az akksija új, nem szeretném még kidobni. Azzal próbálkoztam már, hogy kiveszem az akkut. Azzal is, hogy kiveszem a memóriakártyát (ilyenkor elvileg ugyanúgy be kéne kapcsolnia, és kiírni hogy nincs kártya)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt bajok lesznek. Nincs már messze a SkyNET ideje!

Már bajok vannak, így, jelen időben, de nem emiatt. Tudom, off topik, de a tegnapi nap után végleg eldöntöttem, hogy amint lehetőségem nyílik rá, megyek külföldre, és amíg ez az ország vissza nem tér a józan észhez, nem fogok visszajönni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már bajok vannak, így, jelen időben, de nem emiatt. Tudom, off topik, de a tegnapi nap után végleg eldöntöttem, hogy amint lehetőségem nyílik rá, megyek külföldre, és amíg ez az ország vissza nem tér a józan észhez, nem fogok visszajönni.

Akkor te már nem jössz vissza :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már bajok vannak, így, jelen időben, de nem emiatt. Tudom, off topik, de a tegnapi nap után végleg eldöntöttem, hogy amint lehetőségem nyílik rá, megyek külföldre, és amíg ez az ország vissza nem tér a józan észhez, nem fogok visszajönni.

Megértelek, és remélem, hogy ha elmész, akkor egyszer majd lesz okod visszajönni. És nem 50 év múlva...
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos ez az egyetlen közösség, amivel még megosztom, hogy mit gondolok, és ezt most kikívánkozott belőlem. Nyugodtan lehet ignorálni, ha valaki akarja.

Amíg van olyan ember az ismeretségi körömben akik miatt érdemes maradni addig nem megyek sehova. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Töri (és civilizáció és társadalomismeret) tanárom férje a mai napon elhunyt. :cry: Ötletek, hogyan tudnám (tudnánk az osztállyal) a lelki világán legalább egy picit javítani, enyhíteni a fájdalmán? Tanárnő 5 éve tanít minket, heti legalább 6 órát vagyunk vele (idén már társadalomismeret nincsen ugyan, de 3 civ meg 3 töri van így is egy héten). Gyakorlatilag már 2. anyánk, többet foglalkozik velünk, mint az ofőnk, színházakba visz el minket, szóval igen csak a szívünkhöz nőtt meg mi is az övébe. Férjét nagyon szerethette, hetek óta majdnem minden órán sírt (nem tudjuk mi volt vele). Tegnap óta nem is volt suliban, valszeg nem is lesz a következő héten. Úgy érzem, valamit tennünk kellene érte. De mit? Nekem még hála Istennek egy rokonom sem halt meg (mióta az eszemet tudom) így nem igazán tudom, mit kell ilyenkor tenni. De Tanárnő nagyon ki van, tenni kellene valamit. :/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a bánatán enyhíteni nem tudtok, azt csak az idő tudja meggyógyítani. Viszont ha az óráin rendesek, figyelmesek, fegyelmezettek vagytok, készültök az anyagból, azzal kifejezhetitek szereteteteket, ami biztosan jól esik majd neki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Múltkor valaki mesélt neki valami viccet, még nevetett is. Jó akkor még nem halt meg, de már nagyon rosszul volt akkor a férje. Ja mondjuk nekem nem ártana javítanom töriből. Ha visszajön, egy perc néma csend az óra elején lesz.

 

KisKósa boldog szülinapot! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a bánatán enyhíteni nem tudtok, azt csak az idő tudja meggyógyítani. Viszont ha az óráin rendesek, figyelmesek, fegyelmezettek vagytok, készültök az anyagból, azzal kifejezhetitek szereteteteket, ami biztosan jól esik majd neki.

Csatlakozom, ez a legjobb, amit egy osztály megtehet ebben a helyzetben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.