Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Valaki aki ért hozzá: miért van az, hogy a proci-hütő hangosabban müködik? Mit lehete ellene tenni? Leellenőriztem Everest-el a gépet és jelentős feszültség-ingadozást nem észlelt, a hőmérséklet rendben van és kitisztitottam, de nem segitett... valami ötlet?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki aki ért hozzá: miért van az, hogy a proci-hütő hangosabban müködik? Mit lehete ellene tenni? Leellenőriztem Everest-el a gépet és jelentős feszültség-ingadozást nem észlelt, a hőmérséklet rendben van és kitisztitottam, de nem segitett... valami ötlet?

Esetleg egy kis olajozás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki aki ért hozzá: miért van az, hogy a proci-hütő hangosabban müködik? Mit lehete ellene tenni? Leellenőriztem Everest-el a gépet és jelentős feszültség-ingadozást nem észlelt, a hőmérséklet rendben van és kitisztitottam, de nem segitett... valami ötlet?

"Have you tried turning it off and on again?" :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

procihűtő:Az egyik ok, hogy melegedik valamiért a proci(jobban mint eddig) az alaplap pedig felemelte a hűtő fordulatszámát, és emiatt hangosabb.A másik, hogy csapágyas lett, vagyis kezd tönkremenni a hangja pedig sivítósabb.Nálam már 2 tönkrement.Ilyenkor kell venni egy újat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De jó, hogy ezt beírtad! Júliusban még nem voltam kirúgva, és most visszaengedett! MEGALOL! :D

Bár az arányom már szar... :D

Ne örülj, mert a végére ez is oda van írva: Természetesen akik a köztes időben kitiltásra kerültek, ne örüljenek...

 

De itt az egész:

2007-11-25 - Üdvözlünk mindenkit újra az oldalon egy kisebb kihagyás után. Egyelőre tesztüzemben működünk, hibákat kéretik megfigyelni és jelenteni a Kontakt menüpont alatt. A BitBucket szolgáltatás is átalakult, használjátok helyette az ImageServe -t! http://imageserve.fullfree.ch

Sajnos csak júniusi mentés állt rendelkezésünkre, így akik azóta regeltek, azokat ÚJRA MEG KELL HÍVNI! A meghívás mikéntje is változott, részletek a GYIK-ben, amit amúgy is illik átolvasni.

Természetesen akik a köztes időben kitiltásra kerültek, ne örüljenek...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne örülj, mert a végére ez is oda van írva: Természetesen akik a köztes időben kitiltásra kerültek, ne örüljenek...

Hát majd akkor elválik. Honnét tudják, kit vágtak ki? Vagy jegyzetelték ezt a kis bitangok?

Na mindegy, most benn vagyok, ha újra kicsapnak, hát meghívatom magam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Én is kaptam, ugyebár vannak tesók, szülő meg kolléganők, stb. szóval van honnan :) És sok helyen él még felnőttek között is a jelképes csokimikulás osztás. Melóhelyen gyerekeknek még Mikulás ünnep is volt :D

 

Boldog születésnapot, Arrin :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na emberek! Egy félév tapasztalata az egyetemről (még így a vizsgaidőszak előtt...).

 

Eddig összesen 7 zh-t írtam, egy 4-es és 6 ötöst sikerült elérnem, amelynek eredményeképpen 7 tantárgyamból 4-nek meglett az év végi ötöse. Volt viszont olyan tantárgy, ahol nem engedtek zh-t írni -> itt természetesen megbuktam...

 

Hátra van még két vizsgám meg egy előadásom, bízom benne, hogy ezek jól sikerülnek, és akkor talán kiköszörülhetem azt az "1-es csorbát", ami nem is az én hibám volt...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja :) De ezek után az sem lehet rossz :)

Donát, remélem, idén még ÁFA törvényt nem tanultatok, mert januártól változik totálra.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahhoz inkább a számvitel eredményt várjuk ki. :)

Coce: Abból is ötös lettem :)

 

Karrde: Hát csak annyit tanultunk, hogy társasági adó, hova könyvelődik, hány százalék, mi csökkenti, növeli. Az áfával kapcsolatban meg hogyha értékesítesz, akkor a 467-re, ha meg veszel, akkor a 466-ra könyvelsz, és a kettő együttesen könyvelődik a 468-ra... :)

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.