Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Most személy szerint pihentetném 20-a környékéig a kvízt, mert elég nagy hajtás lesz nálam még itt. Ha valaki egy FAN fordulót még akar rendezni, nyugodtan csinálhatja a fórumozók kvízéhségének csillapitására, csak mondom, én 20-a környékén tudnék egy "ünnepi-kvíz"-t tartani. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy para van... valami miatt elb*szódott a műtorrentem... nem tudok letölteni... és ha nincs letöltés, nem tudom nézni a sorozatokat... ha bárkinek bármilyen ötlete van, mi lehet a gond, segítsen! Íme a szitu:

 

Egyik napról a másikra nem tudok letölteni... az utóbbi napokban leszedtem 3 évadnyi house-t, most viszont amikor betöltöm a torrentet a qtorrentbe, akkor egyszerűen nem indítja a letöltést, azt írja, hogy a célszámítógép visszautasította a kapcsolatot, és képtelen megnyitni valami Windows tűzfalat (ezt a napló írja).

 

Hangsúlyozom, eddig semmi ilyen probléma nem volt, próbálkoztam a gép újraindításával, a modem újraindításával, más torrent betöltésével, de semmi. Nem is csináltam semmit, ami ezt idézte volna elő. Mi a fene lehet a gond? Akárki tud segíteni, kérem, nagyon fontos lenne, sorozat függő vagyok...

 

És nem rúgtak ki a torrentoldalról sem. Az arányom 1,67 körüli.

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Donát: Nem nálad van a gebasz.Ilyen nekem is volt.Valószínű a trackernél van gond.Majd megjavítják.Türelem.hagyd úgy a klienst, majd elindul a letöltés.Amúgy más letöltés megy a webről?

A Windows tűzfal meg le van szarva, a utorrent minden hibára azt írja.Bár mondjuk nálam ki van kapcsolva a Windows tűzfala.

 

Most van valami a filecseréléssel, a chello korlátozza a filecserélő hálózatoknál a sávszélességet.Nekem az Extrem van ami 1,2 Mbyte/s lefele, a webről jön is így ,de a torrent csak 150 Kbyte/s-sel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.