Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Bomarr, ne légy szégyenlős, írd be nyugodtan a neved a párbeszéd szereplői közé :P:clap:

Másrészről meg nem értem a problémádat. Két csajjal a moziban....egyik jobbról, másik balról. :(

Ettől még mázlista is lehetsz. :P

 

SZEGÉNY, EZ ELÉG GÁZ. Volt lovagjelöltem a fülem hallatára tette fel szinte ugyan ezt a kérdést, a csaj ezt válaszolta, mint a te esetedben. Utána nem tudta felfogni, hogy min nevetek.....

 

Ez ilyen gyertya tartós helyzet...........

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:clap:

Biztos vagy te ebben?

Én abban hiszek, hogy mindenki megtalálhatja a társát előbb vagy utóbb. Csak nyitott szemmel és szívvel kell járni a világban. Erőltetni persze nem lehet a dolgot, de a lehetőségről, hogy ez bekövetkezhet, nem szabad lemondani. Igaz, van benne rizikó, hogy te tálcán kínálod a szíved, a másik meg netalán otromba módon összetöri, de ennyit sajnos kockáztatni kell.

Lehet, hogy most úgy tűnik, hogy jobb biztosra menni (ha nincs nő, nincs sírás :P), de 10-20 év múlva azért lehet, hogy jó volna hozzábújni valakihez a TV előtt, aki minden gondolatodat ismeri, elfogadja a hibáidat, és akinek épp Te vagy a főnyeremény. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, összefoglalom amit Pildi írt:

 

Ha csajozol akkor is szenvedni fogsz, ha nem csajozol, szintén.

Válassz! :P:clap:

 

Ebben az összebújós, fogadjukelegymástamilyen dologban viszont egyetértek. :(

Ez van. Tökéletes nő és férfi nincs. Alleluja! :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SZEGÉNY, EZ ELÉG GÁZ. Volt lovagjelöltem a fülem hallatára tette fel szinte ugyan ezt a kérdést, a csaj ezt válaszolta, mint a te esetedben. Utána nem tudta felfogni, hogy min nevetek.....

 

Ez ilyen gyertya tartós helyzet...........

 

 

Elég gaz helyzet, ez tény. De az is meglehet, hogy a csaj némiképp bizalmatlan még.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Báty, ha bizalmatlan lenne, nem mondta volna, hogy szeret szórakozni azzal, aki hagyja magát..Egyszerűen nem tudta kezelni a helyzetet.

 

 

Nem tudom, én csak feltételeztem. Nem tudom, hogy Bomarr mióta ismeri a leányzót. Ennyi.

Nálam is anno előfordult ilyen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondoltam benézek ide, mert látom hogy itt lehet bíztatást kapni. :clap:

Holnap megyek KRESZ-vizsgára, az imént csináltam gépen 2 feladatsort is, egyikben 1 hibapont, másikban 4. Csak holnap is így sikerüljön! :(

 

Van egy KRESZ kérdés a Vicces dolgok topicban is. :P Ha meg tudod oldani szerintem minden okés, de ettől függetlenül megy egy nagy kalap kaki neked is. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gondoltam benézek ide, mert látom hogy itt lehet bíztatást kapni. icon4.gif

Holnap megyek KRESZ-vizsgára, az imént csináltam gépen 2 feladatsort is, egyikben 1 hibapont, másikban 4. Csak holnap is így sikerüljön!

Na, majd én bíztatlak :clap: Engem az első kreszen meghúztak, kb 20 pontom lett, hehe :( A másodikon meg két hibapontom... A rutin és a forgalmi már elsőre meglett XD

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, összefoglalom amit Pildi írt:

 

Ha csajozol akkor is szenvedni fogsz, ha nem csajozol, szintén.

Válassz! :D :D

 

Ebben az összebújós, fogadjukelegymástamilyen dologban viszont egyetértek. :D

Ez van. Tökéletes nő és férfi nincs. Alleluja! ;)

 

 

 

Értem mit írt, de nem értek vele egyett.Most tökéletesen nyugodt életem van, fél éve elköltöztem othonról, és úgy élek ahogy mindíg is akartam.Szabadon.Ha ide most betoppanna egy hölgy felborulna minden.Szabadságnak annyi, jönnének a veszekedések, a rettegés(ne mernénk szólni a másiknak).Ez kösz nem kell.Nagyon sok barátom, szerette a csajt(legalábbis azt hitte), aztán a pokolban találták magukat válásnál stb.Nagyon sok negatív példát láttam.Minden idegszálam írtózik attól, hogy valakivel éljek.Abban benne lennék, hogy szexelni felmenni a másikhoz, kis duma de aztán mindenki vissza a saját lakásába.Alapelvem a következő: Mindenkinek annyi problémája van ,amennyit csinál magának.Ha vigyáz akkor a legtöbb próblémát kiküszöböli élete folyamán.

 

 

Persze ez csak egy kiégett félalkesz öreg rocker véleménye. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is sok negatív tapasztalatom van, sajnos MAJDNEM mindegyikkel pórul is jártam. De most van egy tündérkislány, szóval én azt mondom érdemes keresgélni, vagy legalábbis nyitott szemmel és szívvel járni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

frenkie, ez a dolog nem elméleti, hanem gyakorlati. Mondhatsz te is sok mindent, hogy így a szabadságod, meg úgy a kényelmed, de ez csak annyit jelent, hogy még nem találkoztál olyan nővel, aki miatt feladd ezen elveidet. Lehet, hogy sosem fogsz, de az is lehet, hogy már a jövő hónapban ott lesz az orrod előtt. Láttam én már ilyen "kiégett félalkesz öreg rockereket" szerelmesen andalogni, és aztán hosszú évekig boldogan élni. :D Szóval: never say never...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.