Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Hát akkor rosszul tudod. :)

Inkább azt nem bírom elviselni hogy ha beírok valamit és azt nem veszik figyelembe. Beírtam hogy az már jó ideje nem érdekel és az se hogy mi miért van meg hogy nem akarok vele már foglalkozni és mégiscsak születik egy nem várt HSz.

Ez nem kívánság műsor. Ha beírtál valamit akkor arra reagálni már nem lehet? Szerintem igen. Nekem az a véleményem amit leírtam, és hogy ütközik a tiéddel azzal semmi baj nincs. Szerintem. Heavy for president!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha beírtál valamit akkor arra reagálni már nem lehet?
Lehet.

Na és azt elvárni másoktól hogy hagyjanak már végre békén amikor kinyilvánítottam hogy az adott témával már nem akarok foglalkozni, azt nem lehet? Felesleges egymás idegein táncolni meg össze-vissza OFF-olni.

 

Nekem az a véleményem amit leírtam, és hogy ütközik a tiéddel azzal semmi baj nincs.
Hát énnekem semmi bajom se szokott lenni azzal hogy ha mások véleménye az enyémmel ütközik.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet.

Na és azt elvárni másoktól hogy hagyjanak már végre békén amikor kinyilvánítottam hogy az adott témával már nem akarok foglalkozni, azt nem lehet? Felesleges egymás idegein táncolni meg össze-vissza OFF-olni.

 

De ha másnak van véleménye akkor ne írjon semmit mert Te nem szeretnéd? Elmehetsz az orosz tajgára, ott tuti egyedül leszel és senki nem fog 'bántani'.

 

Hát énnekem semmi bajom se szokott lenni azzal hogy ha mások véleménye az enyémmel ütközik.

Dehogynem. Folyton problémát okoz...

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te is tudod mitől döglik a légy. Szó szerint. :)

Chemotoxtól. Ámbátor lehet a pálinkós teában valami, mert a gyümölcs légy hordánk, vagyis a muslicáink, itt a szobában nem bírják a szagát.

:)

Még mielött szó érné a bunkerünk elejét, nem azért van annyi borbogarunk, mert ennyire igénytelenek és lusták vagyunk, nem takaritunk sötöbö. Szobatársaimnál szüret volt és a szöllővel együtt hozták. Pikk-pakk megszoktak minket és követnek bárhová.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azzal semmi, de ha egy vita odáig fajul hogy az emberek elkezdik egymást ide-oda küldözgetni akkor az nem sok jót ígér.

Sajnos az a helyzet Rog, hogy a világ nem úgy működik, miszerint kijelented ennyi volt és téged nem érdekel tovább. :) Mások attól még írhatnak véleményt, ami nem feltétlen fog egyetértésről árulkodni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mások attól még írhatnak véleményt, ami nem feltétlen fog egyetértésről árulkodni. :)
Hányszor írjam még le hogy az égegyadta világon semmi bajom nincs azzal hogy mások mást gondolnak arról a klónos dologról? Azzal csak addig foglalkoztam amíg írtam róla aztán kifújt és onnantól már a magam álláspontja se izgatott. Ellenkező esetben biztos reagáltam volna valamit az azutáni HSz-re, csak hát én addigra már tojtam rá.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyiban igazat adok Ody, hogy egy vita addig tart, amíg az embereket érdekli a dolog. Attól, hogy egy résztvevő kiszáll, a vita még folytatódhat, az nem feltétlenül az illető bosszantására szolgál, hanem azért, mert benne maradt másokban a véleményük, amit meg szeretnének osztani.

 

Rogdzsal viszont annyiban értek egyet, hogyha ő tárgytalannak tekint egy vitát a továbbiakban, akkor szíve joga, nem szükséges neki arra reagálni, elolvasni, foglalkozni vele, más kérdés, hogy attól a vita még folytatódhat, (ld. fent), csak nélküle.

 

Rog: Szerintem Ody nem olyan értelemben küldözgetett el, csak példát hozott arra, hogy egy fórumon nem csak egyedül vagy, így legfeljebb csak saját szemszögedből tekintheted lezártnak a vitát, másét nem határozhatod meg. (Szerintem.)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyiban igazat adok Ody, hogy egy vita addig tart, amíg az embereket érdekli a dolog. Attól, hogy egy résztvevő kiszáll, a vita még folytatódhat, az nem feltétlenül az illető bosszantására szolgál, hanem azért, mert benne maradt másokban a véleményük, amit meg szeretnének osztani.

 

Rogdzsal viszont annyiban értek egyet, hogyha ő tárgytalannak tekint egy vitát a továbbiakban, akkor szíve joga, nem szükséges neki arra reagálni, elolvasni, foglalkozni vele, más kérdés, hogy attól a vita még folytatódhat, (ld. fent), csak nélküle.

 

Rog: Szerintem Ody nem olyan értelemben küldözgetett el, csak példát hozott arra, hogy egy fórumon nem csak egyedül vagy, így legfeljebb csak saját szemszögedből tekintheted lezártnak a vitát, másét nem határozhatod meg. (Szerintem.)

 

 

Teljesen egyetértek a véleményeddel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

egy fórumon nem csak egyedül vagy, így legfeljebb csak saját szemszögedből tekintheted lezártnak a vitát, másét nem határozhatod meg. (Szerintem.)
Szerintem ez akkor másképp is lehet ha a vitában az egyik oldalon egyetlen ember vesz részt és az akarja befejezni mint például most is.

Beírtam valamit ami érdekelt vagy öt percig és amire több ellenvélemény is érkezett ami rendben is van de olyan sehol sincs hogy én a sajátomat kezdem el hangoztatni tehát ebben a témában csak eszmecsere alakult ki. Aztán én tartottam volna az egésztől a távolságot de nem tudtam. Azt ne várja el tőlem senki se hogy egy olyan dolog miatt vívjak szócsatákat amire lassan egy hete oda se bagózok/bagóznék. Ha még valaki aki osztotta volna velem az akkori álláspontomat és akart volna vitázni akkor nem szóltam volna egy szót se de ilyen híján az ellenkező oldalon tök egyedül maradtam akinek az ellentábor ezt-azt irkálhat. Kisebb gondom is nagyobb annál hogy számomra érdektelen dolgok miatt egy-két napig irkáljam más szavakkal ugyanazt vagy azt hangoztassam hogy nem érdekel az egész téma és azzal együtt a véleménykülönbség. Hát sajna úgy lett hogy mégis irkálnom kellett. Rendesen megszívtam.

 

Szerk: Nemtom hogy jó ötlet volt-e ezt egyáltalán beírnom. Most majd azon idegeskedhetek hogy erre is egész nap irkálnom kell és nem lesz egy nyugodt percem se.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyiban igazat adok Ody, hogy egy vita addig tart, amíg az embereket érdekli a dolog. Attól, hogy egy résztvevő kiszáll, a vita még folytatódhat, az nem feltétlenül az illető bosszantására szolgál, hanem azért, mert benne maradt másokban a véleményük, amit meg szeretnének osztani.

 

Rogdzsal viszont annyiban értek egyet, hogyha ő tárgytalannak tekint egy vitát a továbbiakban, akkor szíve joga, nem szükséges neki arra reagálni, elolvasni, foglalkozni vele, más kérdés, hogy attól a vita még folytatódhat, (ld. fent), csak nélküle.

 

Rog: Szerintem Ody nem olyan értelemben küldözgetett el, csak példát hozott arra, hogy egy fórumon nem csak egyedül vagy, így legfeljebb csak saját szemszögedből tekintheted lezártnak a vitát, másét nem határozhatod meg. (Szerintem.)

Pontosan ezekre a dolgokra gondoltam. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szépek lettek a képek, nem is értem, mi bajod velük, orki... :) Az őszi erdő nagyon hálás fotótéma, a fák tobzódnak a színekben, az ember meg az avarban való mászkálásban. :D

Ma mi is a szabadban töltöttük a napot, igaz, csak a Városligetig jutottunk, de ebben a gyönyörű napsütésben vétek lett volna otthon maradni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is kimozdultam ma, egyszerűen annyira szép idő volt hogy vonzott a külvilág.

Ja, tegnap én is kimozdultam, leveleket gerebjézni meg zsákolni a ködbe, esőbe... soha többé nem megyek nagyszülőhöz ősszel. Csak nyáron és télen :)

Hegyes mellett egész hétvégén köd volt és eső.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, tegnap én is kimozdultam, leveleket gerebjézni meg zsákolni a ködbe, esőbe... soha többé nem megyek nagyszülőhöz ősszel. Csak nyáron és télen :)

Hegyes mellett egész hétvégén köd volt és eső.

Észrevettem ám, hogy 'eltűntél'. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kései beszámoló:

Tehát reggel kissé kóvályogva keltem, ugyanis az éjszaka megint buli volt. A basszus diszkréten remegtette a párnámat és elkergette az álom manót. Csipás szemmel teát főztem, előástam a csoki hegyeket és a lélek melegító pálinkát is. A táskám kishijján megszakadt, mert eme cuccok mellé még három pulcsit is tettem be, késöbb hasznomra vállt. Roham léptekkel letrappoltam a buszhoz, közben átestem két infarktuson, rámizzadt a ruha és szomorúan vettem észre, hogy nem vagyok formában és a fránya második X vészesen közeleg. Nagy nehezen kiértünk az erdőbe, ám a minket érdeklő területig még egy félórás gyalog út volt. Bár délelött volt, a pára még csak most szállt fel az útról, a madarak vonakodva kezdek neki a csicsergésnek. Nagy örömömre pár virág félre értette a helyzetet és satnyán próbált virágot hozni. Elmentünk egy csupaszabb rész mellett, ahol csak néhány hagyás fa árválkodott, menet közben elhagytunk pár kivágott rönköt, hatalmasak voltak. Sanda gyanúm, ha ilyen mértékben folytatják a favágást, mondván megújuló energia, akkor nemsokára alig lesz erdő. Közeledtünk a területhez. Útközben a vezetőnk folyamatosan mondta, hogy hol mit figyeljünk, mi mit jelez. Az erdőszélen rengeteg lerágot cserje, természetes bon saivá alakult fa volt a vadak miatt. Itt elég sokan vannak, minden hol ürülék, túrás és rágás nyomokat láttunk. enet közben összefutottunk a Mecsek egyik védett fajával a húsos sommal is. Itt tábort vertünk és megreggeliztünk. Kaja közben a másim vezető a terepi adatgyűjtés fajtáiról mesélt, majd jöttek a sztorizások, hogy ki milyen vaddisznóval, őzzel került konfliktusba. Sajnos kissé sokat ittam a pálinkás teából, ezért rémülten pislogtam körül szimpi bokrot keresve. Pechemre ez egy nagy részt árnyékos erdó, aljnövényzet alig van. Jó háromszáz métert entem, mire megfelelő helyet találtam és biztos voltam abban hogy nem készül kép a hátsómról. Ekkor világosodtam meg, hogy az avar a legtisztább dolog az erdőben............

 

Ismét felkerekedtünk, majd elsétáltunk ahhoz a területhez, ahol mérni kellet. Nem untatlak titeket, csak annyira, hogy az elhalt fákat kellett megszámolni, rengeteg volt belőle........ Azt vettük észre, hogy annyira sötét lett, hogy a korhadó tuskókat már szagról sem lehet felismerni. A Nap valahol messze szépen lenyugodott. Elemlámpánk nem volt. a busz 25 perc múlva indul, de az erdőből ideális esetben is egy óra kijutni.... Ezért az éjszakai terep futást választottuk megoldásként. Kissé bizar volt, mert iszonyat tempót diktált, ráadásul a kidőlt fákat, sunyin bújó ágakat mindig az utolsó pillanatban tudtam áugrani.....Kissé lemaradtam, mert a bakancsom kikötődött. lejtőn rongyoltunk lefelé, teli volt ágakkal és csúszós avarral, épp olyan poziciót vettem fel, mint Neo a mátrixból, mikor valami dög elzakatolt mellettem. A recsegés és a sebesség mértéke miatt, reméltem, hogy egy őz volt és nem vaddisznó, azok nagyon veszélyesek, főleg a malacos kocák. Tehát kissé betojtam, leizzadtam és fokoztam a tempót. hehehe itt még nem ér véget a történet, utunk egy láposabb területen vezetett keresztül. Az erőt használva próbáltam a kövekre lépni, de többször bokáig elsüllyedtem. Hatalmas cuppanással kirántottam bajbajutott lábamat, majd robogtam tovább, mikor egy hatalmas kidőlt fa termett előttem. Nem vagyok valami atléta igy a vágtából átugrom variáció rögtön kesett és az átbújok alatta is. Ügyesen átmásztam rajta, de közben sikerült beletenyerelnem valami szarnak szagló dologba...........Volt ott valami gaz és pont megfelelőnek tűnt, ahhoz, hogy törülközömmé fogadjam Az Isten valami iszonyatos bukéval verte meg ezt a növényt, mert még büdibb lett a mancsom.

Végül elértük a buszt............

Utána, mert olyan exhibicionisták és farkas éhesek voltunk, bementünk a plázába enni. Az emberek olyan furcsán méregettek minket. Tuti azt hitték, hogy lopni mentünk.

 

Amúgy iszonyatos izomlázam van.

Ismét pár kép:

Bagoly lepke és a mohás sziklák

IM004729.JPG

IM004743.JPG

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.