Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Én is falura megyek, volt osztálytársam házi bulijába... :lol:

IHB -s buli? :lol: Mondjuk az én bulim olyan helyen és környezetben lesz, amihez ezer szállal kötődök.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elrvileg valami házibuliban. Piálás az meglesz. Délután már jönnek emebrek hozzám.

Pesze ,csak ha minden ok lesz, mert ma elkapott a gépszíj. Du már 38,5 fokos lázam volt és most is szarul érzem magam. Szedem is a gyógyszereket.

Komolyan ezt nem hiszem el. Mától csináltam volna a terveket. Pl könyvolvasás, vagy 24 megnézése. Nagyon nem úgy alakul ez a két hét szabi ahogy én elterveztem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, számítógéphez értő jóemberek!

Eddig a youtube-videók megjelentek. Egy ideig. Mostanában (kb 2 hete) beillesztve már nem, de a youtube oldalról bármit meg tudtam nézni ami ott volt. Tegnap este legalábbis még működött. Ma meg azzal fogad a youtube, hogy "Hello, you either have JavaScript turned off or an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player. " Leszedem az új flashplayert, megjelenik az a videó hogy "ha ezt látod, sikerült" , megyek vissza a youtube-ra, uganaz a szöveg fogad. Megint rákattogok az adobe linkre, és nem jelenik meg az a videó.....

Mindez Explorerrel. Tűzrókával működik, de szeretném, ha Explorerrel is működne.

 

EDIT: Semmit nem csináltam azóta, de most épp működik. Explorerből. Beillesztve. A youtube oldalról viszont nem.

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindez Explorerrel. Tűzrókával működik, de szeretném, ha Explorerrel is működne.

Hol itt a probléma? Elég sok bosszúságot szokott okozni az IE mindenkinél, nálam legalább is mindenképpen. Használd a Firefox-ot, vagy ha az nem tetszik, akkor az Opera-t.

De ha ragaszkodsz az IE-hez, akkor próbáld leszedni ezt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No, próbálom. A másik bajom, h Dzséjt leszabályoztatta velem valahol a virtuális memóriát. Nos, nem lett gyorsabb, ellenben folyton rinyál hogy kicsi neki, és pl az előbb attól volt baromi lassú, hogy apám térfelén megjelent ehy ilyenm üzenetecske és amíg át nem jelentkeztem és le nem okéztam, addig a CPU tevékenykedés 77-80 %-át ez kötötte le. (átjelentkeztem, leokéztam, azóta legalább azt a 77 %- ot visszakaptam most. De attól még útban van) Hogyan álítsam ezt vissza?

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha változtatni akarod a virtuális memóriád métetét, akkor:

Sajátgép-->Jobbklikk-->Tulajdonságok-->Speciális-->Teljesítmény-beállítások-->Speciális-->Virtuális memória-módosítás

 

Elvileg a ram méretének 1,5x-ese az optimális, szóval ha 1 gb-od van akkor másfelet kéne a virtuális memóriának megadni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erről a memóriáról jut fejembe, hogy nem is mondtam, a múltkori megpróbáltatások után, egy alkalommal csak a vadi új 1 gigás memóriát raktam a gépbe. Nah, jött is a kékhalál újfent. Valszeg már az alaplapom ( jó öt éves már) nem bírja a hiába megfelelő számozással bíró, vadi új memóriakártyát. ( Kingmax DDR400). Szóval maradt a jó öreg régi 512-es. Nincs semmi gond vele, de azért elkeserítő, hogy nem tudom már bővíteni ezt a matuzselemet. :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Á, szilveszter. Valami jó kis közösségis helyre vágyom (értsd: jó buli és társai), de Oldie-val nem igazán lehet ilyen szempontból kimozdulni, szóval marad a négy fal :lol:

 

Frenkie, jobbulást! Húgom is pár napja esett bele ebbe a mostanában terjengő nyavalyába.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na nézd csak az aggastyánt! :P Még ha én mondanék ehhez hasonlókat, az is hülyeség lenne... :P

Mondd azt, hogy semmi kedved hozzá, vagy már minden épkézláb helyen elfogyott a belépő, stb... Az is elfogadhatóbb indok.

 

Még, hogy kiöregedett! :P 70 éves mamákkal is buliztam már együtt... :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na nézd csak az aggastyánt! :P Még ha én mondanék ehhez hasonlókat, az is hülyeség lenne... :P

Mondd azt, hogy semmi kedved hozzá, vagy már minden épkézláb helyen elfogyott a belépő, stb... Az is elfogadhatóbb indok.

 

Még, hogy kiöregedett! :P 70 éves mamákkal is buliztam már együtt... :P

Akkor úgy mondom, hogy harmincon túl már nyugis típus vagyok. :P Pörögjenek a tizenévesek. :P Nem az én műfajom amúgy sem. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szilveszterkor mi is családi buliba megyünk, tavaly is ott voltunk, Törökbálinton, és olyan jól sikerült, hogy idén megkíséreljük megismételni. :P Nagy berúgás nem lesz, mert valamikor hajnalban haza is kell jönni, de zene, tánc az igen (jöhetnek a 80-as évek slágerei :P ), így a jó hangulat mérsékelt alkoholfogyasztás mellett is biztosított. :P :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldogat Reaper!

 

Ma végre befejeződött a Szilveszteri/Újévi szervezkedés. :P Szilveszterre kibéreltük a helyi uszodás szórakozóhelyet a haverokkal (38 fő). Január 1-én pedig nagyszabású táblás RPG aljas szerepjáték lesz SW, LOTR témában és társasozás: Monopoly, Rumikub, Warcraft, Scrabble, Activity, Poker és Wii-zés és

:P . Szóval jó kis mulatság lesz :P Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miért nem nézi? Pedig annyira várta... Neked pedig minél előbbi netet kívánok!!

Azért nem nézem, mert annyira tetszett a mozi, hogy nem bírnám ki a várakozást a részek között, s így mikor vége lesz az első évadnak, akkor fogom megnézni egyben. :P

Más sorozatoknál is így szoktam, türelmetlen fajtából való vagyok. :P

 

Fóbi: Jól hangzik :P

Szerkesztve: - Mina
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De, hidd L, az vagyok :P

Elhiszem, de sokkal jobb ha az ember végig élvezi az egészet hónapokon keresztül, ráadásul megbeszéli a többiekkel. Egyszerre megnézed az max. fél nap és ennyi. :P De nem akarlak befolyásolni mert láthatóan már eldöntötted a dolgot. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem ért valaki a wordpresshez? Már napok óta ezzel szenvedek. Feltelepítettem már vagy százszor, fizetős tárhelyre, de bejelentkezéskor csak egy üres fehér lap jön be. Maga az index megjelenik, de így nem tudok belépni az admin felületre, stb... Próbáltam már 2.7-es verzióval és 2.5-össel is... Esetleg valakinek van valami ötlete, hogy mi a probléma?

 

Később: tárgytalan, az angol működik :P

Szerkesztve: - Lara Strong
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.