Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Velem nézi majd meg. Tudok tanácsolni Karrde-nak egy közös mozizást? Csak mi 4-en :D

Ehhez jöhetne az "előtte-utánna" fotósorozat :) Oldi, ahogy kijön a filmről (gyenge idegzetűek meg ne nézzék :P ):

Spoiler:

Zombie%20Walk%20-%20031.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Teljesen alap dolgot. Hol kell elkezdeni. :) De a felirat úgy volt ahogy Phobos is írta. Egy könyvtárban a filmmel, és ugyanazzal a névvel.
Oké. Akkor kutakodok még a neten hátha találok valamit.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Velem nézi majd meg. Tudok tanácsolni Karrde-nak egy közös mozizást? Csak mi 4-en :D

Öööööö... én ezt a filmet inkább kihagynám :P De valami másban benne vagyok :P

 

Pildi, utólag boldog névnapot :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oké. Akkor kutakodok még a neten hátha találok valamit.

Rog, Ody annyit mondott, hogy adatfájlként írjam ki az egészet a DVD-re úgy, hogy minden résznek külön dossziéja legyen, benne a filmmel és a felirattal, aminek ajánlatos ugyanazt a nevet adni, mint a filmnek a kiterjesztésen kívül. És így működött. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt nem hiszem el. Pár napja voltam fogorvosnál az éves kontrollon, addig nem fájt a fogam. Talált egy lyukas fogat, hozzápiszkált, azóta alig tudok aludni meg létezni a fájdalomtól :)

Most voltam nála, azt mondta majd elmúlik és hazaküldött. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennyit az orvosokról :)

Jártam már én is hasonlóan. Mikor anno tini korom végén egyszer nem tudom, hány év után elmentem fogászatra, doki közölte, hogy minden fogam jó. Aztán pár héttel később az egyikből letört és marhára fájt, szedtem is a fájdalomcsillapítót (legalább használt), és mehettem vissza. A végeredményt meg a tortúrát hagyjuk, azóta hiányzik egy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, a fogdokikkal én is ilyen jól jártam. Mindig azt mondták: ó, minden fogam jó, gyönyörű, holott fájt. Aztán egyszer az egyik rágófogam (mondanom sem kell, az, amelyik fájt) fele a zsömlében maradt. Jó, hát betömte. A tömés fél évvel később a pisztácia áldozata lett... és, az egyik fogam, amivel tényleg nem is volt bajom,miután megbizergálta, szintén eltörött pár hónapon belül. Sőt, azóta bevégezte még kettő, de én vissza nem megyek a fogdokihoz. Annyira nem fájnak (ez a mázli), rágni még tudok, de 4x10 ezrest nem fogok kiszórni olyan tömésre, ami fél éven belül kifordul egy pisztáciától.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az ellenkezőjét tapasztalom, mondjuk én magán fogorvosokhoz járok csak és kizárólag. Mivel nekik anyagi hasznuk van abból, ha találnak egy lyuknak kinéző gyanús dolgot, mindent megemlítenek. (Itt már látok valami kezdeményt! Hm... ez lehet a következő. Igen, jó hogy jöttél, már látom is a bajt... stb.) Szóval nálam mindig megtalálták eddig a probléma forrását, most is nagyon fájt a fogam, Debrecenben keresetem egy nőt, elmondta mi a gáz, mennyibe fog kerülni és hányszor kell jönnöm még. Nem lesz olcsó mulatság, de legalább megcsinálja a fogam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

No én az utolsó mondatod miatt nem járok magánfogorvoshoz, húgom is volt a télen, de mindene ráment, és még mindig nincs rendben teljesen.

Dzséjt, lehet, hogy Te csinálod jól, mert én tavaly elmentem, semmim nem fájt, aztán kiderült, vannak lyukas fogaim (csak azt nem értem, hogy lett másfél év alatt négy is, mikor 28 év alatt addig összesen csak kettő :) ), betömték, azóta hideget nem bírok inni, meg egy csomó mindent alig tudok megenni (pl. narancs, alma).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam úgy két hete fejezték be a gyökérkezelést, 35(!) ezerért. Komolyan mondom életemben nem éreztem olyan fájdalmakat mint akkor amikor a fogamat piszkálták, szerintük túl sok ideg maradt meg magában a fogban.

Erre azt veszem észre, hogy a tömés elkezd süllyedni. Nem tudom hogy milyen anyagból csinálták, de egyre csak kisebb lesz - ráadásul néha eléggé fáj is.

Azt mondták hogy 12 ezerért kihúzzák. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az ellenkezőjét tapasztalom, mondjuk én magán fogorvosokhoz járok csak és kizárólag.

Én is ahhoz jártam, meg a húgom is azokhoz jár (ő is már vagy az ötödiket cseréli, és eddig a legjobbat Óváron(!) találta). De ezeknek anyagi érdek is vagy oda, a munkájuk megkérdőjelezhető. Bár lehet, hogy ezért csinálják. Hiszen, ha fél év múlva kiesik a tömés, újra le lehet gombolni a delikvensről 8-10 ropit.

 

Az én fogorvosom egy zsémbes f*sz, de az még azt a fogat is megmenti aminek a felel hiányzik. :) Teljesen jól betömi, még sose volt utána semmi bajom. Ötezer egy tömés.

Végül is, a modor nem függ össze a tehetséggel. Dr. House is remek doki :) De akkor az baromi olcsón dolgozik. Nekem egy tömés 8-ba fájt, szó szerint és átvitt értelemben is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végül is, a modor nem függ össze a tehetséggel. Dr. House is remek doki :) De akkor az baromi olcsón dolgozik. Nekem egy tömés 8-ba fájt, szó szerint és átvitt értelemben is.

Szájsebész főorvos az öreg. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt! Tudsz róla hogy eltűntél a Youtube-ról?

Nem, durván fél évvel ezelőtt a youtube erre a célra kiküldött levelét a postaládám előre megfontolt szándékkal nem fogadta, és máig fel tudok tölteni a youtube egy láthatatlan tárhelyére videókat, sőt, most már hangyák digitalizálására is képes vagyok, így enyém az első hangyász csatorna :D Szóval köszi, hogy szóltál :D Amúgy fenn vagyok valyontamas néven, de a videókát már nem oda töltöm fel.

 

Érdekes... egyik ismerősömnek is töröltük úgy 700 videóját a tecsőről. Eléggé bekeményítettek :D

Elég szemetek lettek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A youtube egy mocsadék lett, gondolom a forgalmazók már szorongatták őket.

Olyan dolgokat tudnak törölni hogy az már művészet. Feltettem anno egy 24-es promót, lett 100 ezres nézettsége is, erre meg egyszer csak törölték.. Egy promót.. Aminek állítólag az a célja hogy reklámozzon is valamit, szóval még nyernének is vele.

Aztán meg egy videómnak rejtélyes módon elkezdett csökkenni a nézettsége, így lement 900-ról 500-ra.

 

Már csak az lenne jó ha törölnék a felhasználómat. 14 feliratkozót nehéz visszaszerezni egykettőre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.