Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Nevelés kérdése. Én biztos nem f*szoznék le senkit poénból, születésnapja alkalmából, ahogy egyéb "hízelgő" jelzőt sem aggatnék rá. Bármit hiszel is, nagyon sokat szoktunk viccelődni haverokkal, és nagyon is értem a poént, épp csak ezt nem igazán tartom helyén valónak, nem mellesleg viccesnek sem.

 

De hát ízlések és pofonok.

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bezzeg engem még élőben is levénf*szoznak a haverjaim. Meg én is őket :P

Pláne azután érdekes ezt sértésnek venni, hogy még Bambu is baromi messze van a vén jelzőtől. Na de, ahogy Donát írta, ízlések és ficamok :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én meg magamat szoktam sűrűn levénf*szozni. :P Már gondolkodtam rajta modorosabb napjaimon, hogy lekeverek magamnak egyet ilyenkor. Te tartok tőle, hogy ebből harag lenne. :D

Ha gondolod, hogy szükséged van segítségre, önként vállalom! Hidd el, igazán nem lenne nagy fáradtság :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Áh, szerintem a nettó harminc kilós alkatoddal neked fájna jobban. :P:D

55-öt, és azért egy baseballütő támogatásával még én is eredményes tudok lenni :D Majd Kirk-fuzók kicsit, aztán leshetsz :P

http://nocadlee.sfblogs.net/2009/04/29/kir...veszeti-alapok/

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már gondolkodtam rajta modorosabb napjaimon, hogy lekeverek magamnak egyet ilyenkor. Te tartok tőle, hogy ebből harag lenne. :D
A skizofrénia jeleit vélem rajtad felfedezni. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem ittam, mégis megfájdult a fejem :lol:

Ody, kimentél a majálisra a strandra? Mi elmentünk családdal, egy része totál hanyagolható lett volna, egy része viszont jó volt :( Sajnos két jó rész között volt a hanyagolható :clap:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem ittam, mégis megfájdult a fejem :lol:

Ody, kimentél a majálisra a strandra? Mi elmentünk családdal, egy része totál hanyagolható lett volna, egy része viszont jó volt ;) Sajnos két jó rész között volt a hanyagolható :clap:

Nem Cegléden voltam Krande! A strandot nem igazán kultiválom. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Khmm.. vigyázz a névelírásra :) Tudom, könnyű összekeverni, de ott van a hsz-ok mellett a név, tessék lemásolni :)

Nem a strandon volt, hanem csak mellette :)

Hmm... Ilyet is ritkán látni... ;) Akasztják a hóhért... :clap::lol: Látszik, hogy a csempészek bátrak. És még be is jön nekik... :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Apropó strandok. A Rómaifürdő még nem nyitott ki, a Palatinus vízicsúszdájához meg tegnap rendelték meg a pótalkatrészt :clap:

 

 

Más: Monty Robertsnek nemsokára szülinapja lesz, lehet az oldalán jókívánságokat hagyni. Orki, ez főleg neked szól :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a hétvége most intenzív piálás volt.Pénteken majális majd este Tabán.Meleg is volt, sör is, aztán este már szépen néztem ki.Dehogy minek kapcsoltam be a gépet az rejtély.Mert utána mentem is aludni.Tegnap meg szülinapon volta este.Hát ott sem vizet ittam. :)

Most egy darabig nem kell az alkohol.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.