Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

A szombati napom nekem is csúnya volt, bementünk a VEN utolsó napjára. Nos, az olyan jó volt, hogy háromszor voltam ott egy befutással: először, utoljára és soha többé. Mikor péntek este megnéztem a Ford Farlaine-t, nem hittem, hogy másnap este "élőben" hallgathatom Nagy Ferrot. Idézőjelben az "élőben", mert valójában playback volt az, de vaskosan, mivel sokszor tátogott, amikor nem jött hang, és a hasbeszélési tudományáról is meggyőződhettem. És még hideg is volt, úgyhogy egy idő után már a táncolás sem segített, se a pia (pedig aztán ittunk mindent, mégis józanok maradtunk...).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A ceglédi május 1-en kb. fele arányban voltak azok az előadók, akik valóban maguk énekeltek és még zenéltek is. Ki hogy, bár én nem szeretem, viszont azoknál megértem, akik táncolnak is hozzá, úgy elég kemény lenne elsőosztályúan énekelni is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi az hogy elég kemény?????? Be is ****** már ha egy kis ugribugritól ne tudna egy profi énekes énekelni. :evil: Pl Jagger hatvan fölött két órán át pörög és még csak meg se bicsaklik a hangja, de ott volt Mercury is akin nagy stadionkoncertek alatt sem érződött, hogy kifáradt volna. De még számos ilyen nagyágyú van aki hasonló tehetséggel bír. Aki meg nem bírja az ne csinálja. Szép összeget kasszíroznak azért, hogy ne playbackeljenek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó van na, nem lehet mindenki olyan kondiban, mint az említett öregek :P Én pl. soha nem bírnám :evil:

Nyugodj meg, Oldi se :D Én sem bírtam, mikor még általánosban egyszerre kellett táncolni és énekelni, pedig akkor még ifjú voltam és titán :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nyugodj meg, Oldi se :D Én sem bírtam, mikor még általánosban egyszerre kellett táncolni és énekelni, pedig akkor még ifjú voltam és titán :P

Hogy jövők én ide? :evil: Se hangom, se tánctudásom. :D Olykor örülök ha bírják a felső szomszédok amikor végigdobolok pl egy AC/DC koncertet a kanapé karfáján. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó van na, nem lehet mindenki olyan kondiban, mint az említett öregek :P Én pl. soha nem bírnám :evil:

Azért az nagy különbség, hogy Te nem ebből élsz :D

Én is azt mondom, hogy aki veszi a bátorságot, és előad valamit közönség előtt egy színpadon és ezért pénzt kap, az kapja össze magát...:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De akkor egy énekes maradjon az éneklésnél :D

Hát azért elég furcsa lenne ha egy pop vagy rockénekes egy pattanásarcú ötödikes szavalóversének stílusában adná elő a zúzós számát. :evil:

Vagy Van Halen-Jump, Jump unpluggedban, bárszékeken ücsörögve. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj, túl vagyok 1 nehéz napon. Egyik ismerősöm megkért, hogy segítsek már neki az informatikai rendszerben, ha már ilyen suliban tanultam. Mondtam, hogy persze segítek, vesztemre :D.

Ez azt jelentette, hogy fúrtunk a falba, majd csöveztünk, majd UTP kábelt kellett készítenem, majd a végén a 4 emeletes épület tetejére kikötözés nélkül fel kellett raknom egy Wi-Fi antennát.

És mindennek a jutalma, na mi? Hogy jön nekem eggyel :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hogy jártam?Tegnap este hazaértem, nem volt net.Csatlakozni lehetett, de semmi sem működött(web, e-mail,torrent).Felhívtam a digitv-t hogy mi van.Ok felvették a hibát.Mivel beteg voltam, lefeküdtem.Ma reggel kelek fel még mindig nincs net.Újra telefon.Most egy másik emberrel beszéltem.Mondja, nézzek meg ezt azt stb, minden ok és náluk is minden rendben lévőnek tűnik.Ma hazaérek megnézem a hálókártyát hátul és pirosan ég a lámpa.Gondoltam nem müködik a kártya, vagy hálózat nincs.

Mivel én nem vagyok az a fajta aki csak úgy ülve várja a szerelőket és feladja, ezért elkezdtem vizsgálgatni a Windows-ban a beállításokat.A hálókártya driverét újra felraktam.Semmi.Megnéztem az automatikus indítást mi indul.Minden ok volt.Majd a szolgáltatásokat.Bejelöltem hogy a Microsoft szolgáltatásokat ne mutassa.Maradt pár.Volt pár ismeretlen, kikapcsoltam őket.És működik a net.

Én meg csak lesek.A durva az hogy egy kémprogram vagy vírus befészkelte magát a szolgáltatások közé.Tehát nem alkalmazásként indul hanem szolgáltatásként.Ilyenről még nem is hallottam.

Nagyon megszívatott mert se netem nem volt és még a szerelőket is le kell mondani.

Tanulságul raktam be hátha valaki így jár.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi frenkie! Nekem is át kellene már néznem ezt az automatikus indítás menüt, mert folyton telepíteni akarja a Windows eredetiség vizsgáló programot, pedig attól mentsen meg az ég! Valahogy ki kellene takarítani az automatikus indításból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemrég jöttem haza a kétnapos osztálykirándulásról és esküszöm életemben nem voltam annyira kikészülve mint tegnap. Megittam 2x 2 liter, aztán 5 üveg sört. Ma úgy ébredtem hogy a nadrágom három helyen van kiszakadva, lábra alig tudtam állni mert egy hatalmas lila folt tátongott a bokámon, mindennek a tetejében pedig összetörtem valahogy a telefonom kijelzőjét. Délután másnaposan pedig egy cigány is belémkötött csak úgy, de hát már megszoktam.

 

Pár hétig én azt hiszem nem fogok alkoholizálni. Már a sör gondolatától is rosszul vagyok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.