Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Röhej, hogy ugyanazokat a szövegeket nyomják ezek a jó fej emberek, amiket már 99-ben is ciki volt leírni.

Azt azért ne feled, hogy ők is mondhatják ezt a te véleményeidről. :yeah:

 

Én pl sose felejtem el azt a pillanatot amikor a PECSÁban a meghívott sztárvendégek ( Piett és Ozzel) szidták agyba főbe az előzménytrilógiát és tapsvihar szólt ezért nekik. Szóval SW és SW rajongó között van ám különbség. :D Ez nem egyes emberekre korlátozódik le.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a Te dolgod neked mit nyújtanak, az meg az enyém, hogy leírtam én mit gondolok a véleményük olvasatán. Egyébként érdekes amit írsz. Remélem nem az lesz a következő szint, hogy befikázod az SW-t, mert az érdeked ezt kívánja. :yeah:

Persze, nyugodtan. De én meg nem fogok vele egyetérteni, mivel én nem csak az SW-ről alkotott véleményüket, hanem magukat az embereket ismerem.

Attól ne félj, hogy bármit is befikázok. Elég makacs tudok lenni a véleményeimmel kapcsolatban, így valószínűleg ha az érdekem azt kívánnák, inkább lemondanék az érdekről. De szerencsére, eme jóemberek még semmi olyanra nem kértek meg, hogy amiatt szidnom kéne a Star Warst, vagy bármit, bárkit :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt azért ne feled, hogy ők is mondhatják ezt a te véleményeidről. :yeah:

 

Én pl sose felejtem el azt a pillanatot amikor a PECSÁban a meghívott sztárvendégek ( Piett és Ozzel) szidták agyba főbe az előzménytrilógiát és tapsvihar szólt ezért nekik. Szóval SW és SW rajongó között van ám különbség. :D Ez nem egyes emberekre korlátozódik le.

A régi trilógia szereplői alapból szidják az új részeket. Kivétel ha szerepelnek benne. A pecsa meg a közönsége nem tud izgatni. Aki hülye halljon meg. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Szerintem attól, hogy valaki nem szereti az EpI-II-III-t és rossz véleménnyel van róla, még lehet jó fej ember... ez kb. olyan, mint amikor valakit a pártállása alapján skatulyáznak be.

 

Oké, akik azt írják, hogy "ez egy rakás sz*r" és társai, azok valóban érdekes eszközét választották meg az önkifejezésnek, de vannak ott értelmesebbek is, akiknek egyszerűen nem tetszik a film. Ettől már f*szfejek lennének?

 

Vagy kikre gondoltál a "f*szfejek" alatt?

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy kikre gondoltál a "f*szfejek" alatt?

A Pecsás tapsolókra. Most komolyan...eljön ide pár kivénhett trottyos, akinek volt tíz mondata a régi filmekben, erre befikázza az új részeket, nyilván mert a saját státuszát akarja védeni, és erre tapsolnak a nagy SW rajongók. Még ha szerintük rosszak is az új filmek, ilyet csinál egy rajongó? De itt megint az a helyzet, hogy magamból indulok ki, és egyszerűen nem fér a fejembe, hogy minek kell olyannal foglalkozni amit utálunk. Attól talán jobban érzik magukat, hogy belerúgnak az újakba? Vagy igazolásnak tekintik pár mellékszereplő véleményét? De felőlem tapsolhatnak, ettől még nem lesznek rosszak a filmek, csak furcsa na. :yeah:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A jó kapcsolat témához én csak egy távolabbi, nem SW-s példát mondanék, de ez kb. olyasmi, mint amit Dzséjt említett.

 

A 90-es években a legjobb barátnőm gyökeresen más pártra szavazott, mint én, és ezen akkor egy választás előtt majdnem halálosan össze is vesztünk, de szerencsére volt annyi eszünk, hogy a politikai meggyőződésünket kizárjuk a barátságunkból. Aztán a világ fordult párat, és ma már ahhoz van elég eszünk, hogy szóba sem hozzuk magunk között ezt a témát.

Szóval lehetnek emberek úgy a legjobb barátok is akár, hogy van téma, amiben teljesen más a véleményük. :yeah:

 

Szerk: csak most látom, hogy Donát épp hasonló példát mondott :D

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én pl sose felejtem el azt a pillanatot amikor a PECSÁban a meghívott sztárvendégek ( Piett és Ozzel) szidták agyba főbe az előzménytrilógiát és tapsvihar szólt ezért nekik.

Szólt azoknak taps máskor is :D

Azóta szegény Ozzel :yeah::D:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a legjobb barátom mindig is más pártállású volt, de civilizált emberek vagyunk, így mindig csak csipkelődtünk egymással, sosem ment "vérre".

 

Az elvakultság a buta emberek jellemzője.

 

 

Mit értesz elvakultság alatt?Ami nem a te véleményed?Honnan tudod, hogy nem te vagy a buta? :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mit értesz elvakultság alatt?Ami nem a te véleményed?Honnan tudod, hogy nem te vagy a buta? :)

Szerintem érthető, mit ért ő és általában minden normális ember elvakultság alatt. Mikor minden gondolkodást mellőzve imádsz vagy gyűlölsz valamit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha valamit vagy valakit csak azért ítélsz el, mert egy beskatulyázott társaság tagja, és nem a mondanivalója miatt; ha csak és kizárólag saját előítéleted révén alkotsz véleményt, nem pedig a valóság alapján, akkor elvakult vagy.

 

Én mindent igyekszem több szempontból (köztük a másikéból is) megvizsgálni, és amennyire lehet, objektíven szemlélni a dolgokat, hogy hideg fejjel tudjak véleményt alkotni. Nem mindig megy, de legalább törekszem rá.

 

Az évek során pedig ha valamit megtanultam - tudom ez most nagyképű lesz, de ez van - az az, hogy nem vagyok buta. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megtanultad Donát, hogy nem vagy buta? :D Jól hangzik. :D

A kis egóista, mi? :):D

 

 

De hogy én is mondjak egy példát....

Én asszem ezen érvek szerint sík h*lye és ostoba vagyok, mert teszem azt, látok egy tetszetős női testet és azt szájtátva bámulom....mások meg igyekeznek meggyőzni, hogy az nem szép, de bennem süket fülekre találnak, nos, akkor én amellett hogy buta vagyok, de még megszállott, fanatikus is.

Jah, valami kérdőjel kellene most a végére, nemdebár. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ühüm. Azt is megtanultam, hogy az emberek nagy részénél okosabb vagyok, és így nem igazán tudják követni gondolataim egy részét. Ez pl az egyetemen vált számomra világossá, ahol 10ből egy ember érti, amiről magyarázok, sőt, néha csak a tanár. Persze rengeteget kell még nekem is tanulnom, de az biztos, hogy nem vagyok buta.

Szerkesztve: - Donát
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én asszem ezen érvek szerint sík h*lye és ostoba vagyok, mert teszem azt, látok egy tetszetős női testet és azt szájtátva bámulom....mások meg igyekeznek meggyőzni, hogy az nem szép, de bennem süket fülekre találnak, nos, akkor én amellett hogy buta vagyok, de még megszállott, fanatikus is.

Nem, ebbe semmi elvakultság vagy butaság nincs, ez a férfi lét egyik sajátossága. Ilyenkor ugyanis bekapcsol a második agy (sajnos ez azzal jár, hogy kiiktatódik az első, hülye soros kapcsolás :D ), és egy nőt ugye már teljesen más perspektívából, más megközelítésből vizsgál az ember fia. És persze ezt a második agyat a természet úgy alkotta meg, hogy egyénenként más és más női jegyek aktiválják.

 

Ez pl az egyetemen vált számomra világossá, ahol 10ből egy ember érti, amiről magyarázok, sőt, néha csak a tanár.

Te valami politikusképző, jogos, közgazdaságos (ilyesféle) izébe jársz, ha jólrémlik, ugye? Mert az ilyen helyeken nem csoda, hogy nem sok értelmes ember van :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem, ebbe semmi elvakultság vagy butaság nincs, ez a férfi lét egyik sajátossága. Ilyenkor ugyanis bekapcsol a második agy (sajnos ez azzal jár, hogy kiiktatódik az első, hülye soros kapcsolás :) ), és egy nőt ugye már teljesen más perspektívából, más megközelítésből vizsgál az ember fia. És persze ezt a második agyat a természet úgy alkotta meg, hogy egyénenként más és más női jegyek aktiválják.

Oks, megnyugodtam :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az évek során pedig ha valamit megtanultam - tudom ez most nagyképű lesz, de ez van - az az, hogy nem vagyok buta. ;)

Ez nem nagyképűség, csak tisztában vagy magaddal és azt még mered kijelenteni is. Szerintem sokan nem mernének ilyet leírni, mert majd mások jól megmondják neki, és többnyire ezek a mások vannak fényévekre attól, hogy ne lehessen őket butának nevezni :D

Egyébként meg ez csak egy a minket jellemző kismillió szó közül, és szerintem manapság nem is sokat használják a maga valódi értelmében, ahogy Te most használtad :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te valami politikusképző, jogos, közgazdaságos (ilyesféle) izébe jársz, ha jólrémlik, ugye? Mert az ilyen helyeken nem csoda, hogy nem sok értelmes ember van ;)

 

Jól emlékszel, közgazdásznak tanulok. Az ország második legjobb Gazd.men. szakán :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jól emlékszel, közgazdásznak tanulok. Az ország második legjobb Gazd.men. szakán ;)

És miben mérik ezt, tanulmányi eredményben?

 

Erről a Flight of the Conchords jut eszembe, akik úgy hirdették magukat hogy 'Új-Zéland 4. legjobb együttese'. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most mondták be a híradóba, hogy meghalt a Titanic utolsó túlélője, egy 97 éves öregasszony... :D

Meg kéne néznem ma a Cameron Titanicját, halála kapcsán...Respectből.. ;)

Gyertek tartsatok velem, nézzétek ti is!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most mondták be a híradóba, hogy meghalt a Titanic utolsó túlélője, egy 97 éves öregasszony... :D

Meg kéne néznem ma a Cameron Titanicját, halála kapcsán...Respectből.. ;)

Gyertek tartsatok velem, nézzétek ti is!

Sajna nekem most már túl sokára érne véget és nincs is meg a film. Érdekes, pedig csíptem anno :D A hírt én is láttam húgomnál az előbb.

Most inkább azt várjuk, mi lesz az eltűnt repülőgéppel :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.