Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ami viszont igazán gáz, az délutáni csúcsban elnézni a Rákóczi úton azt az utcát, amin le kéne fordulni (kocsival voltunk), hogy valahogy kikeveredjen az ember a városból, és utána az Erzsébet-híd alatti megfordulási lehetőséget választani :( Garantált 40-45 perc a gyalog kb. 10 perces út :D

Én nem is járok Budapest belvárosában autóval... Egyszer próbáltam meg hétköznap nap közben Pestlőrincről eljutni a János Kórházig 4 keréken (aki ismeri Pestet, azt tudja, hogy ez kb. majdnem teljesen átellenben van) - de aztán a Kálvin térnél másfél óra utazás és dugóban tötyörgés után után feladtam: leparkoltam a Veres Pálné utcában és metróval mentem tovább. Így összességében több mint 2 óra alatt sikerült megtennem az egyébként legfeljebb 1 és 1/4 órás utat...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mi is vonattal meg BKV-val mentünk volna, ahogy máskor, de jött a főnöknőnk is (egynapos tanfolyamon voltunk ma), és ő csak kocsival megy mindenhova, így mentünk négy keréken. Egy agyrém. Ráadásul reggel elkéstünk, mert képtelen volt időben indulni, a Keletinél meg lezárás van, és keringtünk, mire végre bejutottunk az úti cél utcájába. Kész téboly volt a nap.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hajjaj, én naponta látom a sok Doktor Fontos Akárkit amint a márkakupac autóikkal jönnek le a Rózsadombról és persze szagholják egymás füstjét lelkesen. Ja, és ezt Homo sapiensnek* hívjuk.

 

 

*bölcs.... igen találó megnevezés

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én ezt a linket ismerem: http://www.konyv-e.hu/ :D

 

Én még nem használtam aktívan, de ahogy néztem, itt inkább ismeretterjesztő könyvek, történelmi értekezések, és kötelező olvasmányok vannak (regények, versek) - de hátha ez is jól jön valakinek. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, úgy a legjobb, de már egyre jobban azon van a társadalom, hogy ebook-on olvasnak. Egyik barátom is egy informatikusi OKJ-t végez és nincsenek hagyományos tankönyveik, hanem pdf-eket kaptak, hogy onnan tanuljanak ha valamit nem tudnak.

Viszont ha lesz majd e-papír, akkor megoldódik a gépen olvasás problémája (szép álom :) )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs valakinek véletlenül, egy bitgate-es meghívója?

 

nekem sajna nincs, még elég sokat fel kell töltenem hozzá, de hidd el, tök fölösleges, ncore-on sokkal több dolog van fent mint bitgate-en, mert oda a tvtime nem is engedi h felkerüljenek a cuccai.

De ha lesz akkor szólok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.