Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Az én húgom is azt mondta: H*lye p*csa miért nem fut el.

Mindig nem lehet elfutni sem.

 

Ismerem a lányt, nem messze lakik és egy jóravaló, aranyos, kedves, normális lány, aki folyamatos terrorban él ezektől és szinte naponta jön haza sírva...

Nagyon sajnálom, hogy ilyen rossz neki a suliban :evil: Nekem is voltak bajaim, de azért tettlegességre nem igazán került sor, csak majdnem, és ahhoz még csak nem is kellett egy cigány sem (nálunk nem is volt az osztályban, de a suliban sem nagyon), a magyar osztálytárs sem sokkal volt különb ilyen szempontból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az az elkeserítő, hogy vannak ilyen unalmas életű, szeretet hiányos, gyökér szülőkkel "megáldott" aprórémek, oly mindegy, hogy milyen náció tagjai. Unalmukban, mivel nem tudnak magukkal mit kezdeni és az inteligenciával is hadilábon állnak kipécéznek maguknak valakit és állandóan azt cs.....tetik.

Ja az ilyen "jólelkű" gyermekek a jogaikat jobban tudják, mint az ombudsman, de a kötelegességeikre valahogy tojnak.

 

Nagy részt a szülők hibája, akik elfelejtik nevelni a beste kölkét!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody: Remélem nem minket szélsőségeztél le.Gondolj bele ha a te lányod lenne.Mit csináljunk velük?Tartsuk oda a másik orcánakt is?Nincs joga egy fiatal magyar lánynak nyugodtan iskolába járni, mert primitív állat alatti kisemberek rettegésben tartják, azt akinek a szüleinek a pénzéből élnek?Ez a lány százszor hasznosabb tagja lesz a társadalomnak mint akik ütötték.Ez a lány biztos nem fogja megütni egy embertársát.

Azt meg nem írom le mit csinálnék velük, ha az én lányom lenne.Viszont remélem szervezkedik már egy csapat és mennek le oda és megvárják őket suli után.Előitéletesen nem vagyok, pl semmi bajom Győzikével pedig ős is roma.Nem a börszinük miatt utálják a legtöbbet, hanem az állati viselkedésük miatt.

Azt észrevettem, hogy nagyon kerülöd a támát, és szerintem néha még dühös is vagy, hogy ilyeneket írunk.Ha nem lennének ilyenek tudod ki foglalkozna a cigókkal.Azért mert valaki nem úgy képzeli el Magyarországot mint te azért még nem szélsőséges.

 

 

Oldie:Minden szavaddal egyetértek, a pár nappal ezelőtiekkel is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most hallgattam meg a rádióban az igazgatóval való interjút. Röviden: 10 percen belül kihívták a rendőröket, csoportos garázdaság miatt feljelentést tettek, aminek várható büntetése felfüggesztett vagy börtön. Mivel mindegyik 14+, így büntethetőek és mivel élvezték is, így ez súlyosbító körülmény.

Nem a lány ruhája miatt volt a verekedés, és a rendőrség majd holnap ad ki nyilatkozatot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie, már említettem, hogy régebb óta (kb. 1-1,5 év) verik a lányt. Régebben nem ilyen cuccba járt, az utóbbi pár hónapban vett fel ilyet. Már az első napján megverték.

Nem azért verekednek ezek, mert ilyenek ingerlik őket, hanem látják, hogy tutyi-mutyi az ember és jól meg lehet verni. Én is jártam már így, sőt...

Ezt a jelenséget úgy hívják, hogy valaki áldozat-típus. Nem kell semmit csinálnia, már a puszta létével ingerli azokat, akik meg agresszív típusok. :D Ez valami olyasmi, mint amikor a kutya megérzi, hogy félsz tőle, és ettől agresszívvé válik.

Sajnos ez ellen nem is nagyon lehet tenni semmit. :D És ez most itt konkrétan cigány-kérdés is egyben, de azért ez a jelenség bőven megvan a magyar (vagy francia, német, angol stb.) ifjaknál is, ahogy Karrde is írja. A fiatalok egyre agresszívabbak, mert a szülőknek vagy nincs ideje foglalkozni velük, vagy épp az agressziót látják tőlük a csemeték. :evil:

 

Egyébként ezt a videót én meg sem néztem, elég volt elolvasni, miket írtatok róla.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a lány százszor hasznosabb tagja lesz a társadalomnak mint akik ütötték.Ez a lány biztos nem fogja megütni egy embertársát.

Az ötöslottó számait is megadnád, mert ezek szerint minimum te vagy Nostredamus reinkarnációja. Vagy ha nem, ilyeneket semmiféle alapon nem jelenthetsz ki. A rosseb tudja, ki lesz ez a lány 10-20-50 év múlva. Nem ismered, ugyanolyan ember számodra, mint aki elmegy melletted az utcán, és garantálom, hogy jövő hónapban már nem is fogsz emlékezni rá, maximum beugrik egy-egy hasonszőrű beszélgetés okán. Ez a legtöbb. És ahogy a melletted elbandukoló emberről, erről a lányról sem tudhatsz semmit, ami alapján elmondhatod, hogy milyen hasznos tagja lesz a társadalomnak, meg, hogy sosem fog senkire sem kezet emelni.

 

 

Azt észrevettem, hogy nagyon kerülöd a támát, és szerintem néha még dühös is vagy, hogy ilyeneket írunk.Ha nem lennének ilyenek tudod ki foglalkozna a cigókkal.Azért mert valaki nem úgy képzeli el Magyarországot mint te azért még nem szélsőséges.

Szerintem érthető Ody óhaja. A csapból is ez folyik, és ő, ahogy én is a mai nap kivételével (sajnos a csaj kiköpött a húgom, ezért nem mentem el mellette szó nélkül) talán nem azért lógunk itt, hogy a mindennap szutykaival foglalkozzunk itt is. Elég nekem, ha anyámmal megdumálom ezt a híradó, vagy újság elolvasása után, de erre a fórumra nem azért járok, hogy itt is felcsesszem az idegeimet az emberi állatságok miatt. Feltételezem ez is egy megérthető szempont, még ha te nem is így képzeled el. Azért, mert valaki kerüli a témát, nem feltétlen azt jelenti, hogy nem is akar vele foglalkozni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most hallgattam meg a rádióban az igazgatóval való interjút. Röviden: 10 percen belül kihívták a rendőröket, csoportos garázdaság miatt feljelentést tettek, aminek várható büntetése felfüggesztett vagy börtön. Mivel mindegyik 14+, így büntethetőek és mivel élvezték is, így ez súlyosbító körülmény.

Nem a lány ruhája miatt volt a verekedés, és a rendőrség majd holnap ad ki nyilatkozatot.

 

 

Igen, ez az.Kicsapják őket a suliból aztán börtön.

 

 

Dzséjt: Ugye magad sem gondolod komolyan?Hogy honnan tudom?Szerinted melyik lesz tiszteségesebb ember, aki tanul, aki udvarias, akinek eszébe sem jut lopni, gyilkolni?Vagy pedig aki 14 évesen már élvezi más emberek szenvedését, nem tanul és otthon azt látja, hogy nekik mindent szabad.

Pont nemrég volt a Szögi-ügy tárgyalása és volt egy kép az újságban, ahol az egyik elkövető a tett helyszínén állt bilincsben.Hát ekkor kicsit felforrt a vérem.Hogy miért?Szögi Lajos rengeteg gyereknek tanított meg mindent, és tanított is volna még.Ő a föld alatt az elkövető meg él.De milyen életet fog élni?Ugyanazt a haszontalan lumpen életet amit eddig is.KIjön a börtönből aztán majd agyonvernek még valakit.Ezzel azt akarom mondani, hogy Szögi emberileg százszor különb volt mint a cigók.D

De végülis mindegy. hagyjuk az egészet tényleg nem kell ezezl foglalkozni.

Különben nem szóltam volan ehhez sem, ha nincs itt belinkelve.

Szerkesztve: - frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi, nézd meg nyugodtan és rájössz, hogy mi a különbség abban ha cigány támad magyarra, vagy magyar ver meg magyart. Segítek. Manapság az előbbi van túlsúlyban és sajnos úgy, hogy arról TILOS beszélni. Mint említettem húgom melóhelyéből kifakadóan gyakran beszél sündőrökkel. A parancsnokság szó szerint letíltja őket ezekről az ügyekről!!!!! Nem léphetnek közbe, ha kell hagyják el a helyszínt, de ne lépjenek fel, ha nincs veszélyben a saját életük. Olaszliszkán az elmúlt napban amikor kutyát uszítottak rájuk a derék, jómunkás nemszőkesvédek, a saját életük volt a tét, azért bilincselték meg a rájuk támadókat. Kussban kell maradni amíg csak lehet, rendőröknek, mediának...hála egy olyan pártnak mely most kapott két százalékot!!!!!!! ( Ody ne haragudj, de ez tényleg nem radikalizmus. Tények! )

Félni kell, rettegni, mert ez a célja a politikai elitnek. Cigánynak, magyarnak egyaránt. Békés megoldásról szó sem lehet, el kell taposni azt aki erre hajlandóságot mutatna.

 

Kíváncsi vagyok, hogy a drága politikus urak ott lesznek e vasárnap a nagybörzsönyben brutálisan meggyilkolt férfi temetésén, akinek fültől fülig vágta fel a torkát a cserépvázára fogát fenő nemsvédszőke honfitársunk. Tatárszentgyörgyön ugye ott voltak, oszt kiderült, hogy ott is cigány gyilkolta meg mind a férfit, mind annak az ötéves kisfiát. De rögtön etnikai gyilkosságról beszéltek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldi: nekem több rendőr ismerősöm van és lakik is pár a községben (sőt családtag is dolgozott egy jó darabig a belügyminisztériumban) és amit irsz az nem tény hanem egy veretes nagy marhaság.

Örülök ha te ezt így fogod fel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi, nézd meg nyugodtan és rájössz, hogy mi a különbség abban ha cigány támad magyarra, vagy magyar ver meg magyart. Segítek. Manapság az előbbi van túlsúlyban és sajnos úgy, hogy arról TILOS beszélni.

Vagy az előbbit fújja fel a média és a drágalátos internet. Mert érdekes, a húgom és a pasija alig pár hete mesélte, hogyan is ráncigálta ki pár magyar börtönből szabadult jóember az ő osztálytársukat, aki ugye szintén magyar, és fenyegették meg az udvaron barátságosan késekkel és bokszerrel (nem volt tetlegesség, csak a nap sugara csodásani megtörtek a bokszeren, meg kedélyesen táncolt a srác orra előtt a pillangókés, meg ugye tuti barátságos arcot vágott mind a négy lokális tévétorony). És mindez miért? Mert az egyik magyar, mentalitását tekintve a legősibb foglalkozást végző hölgyek szintjét elérő értelmiségi csajnak nem tetszett, hogy visszautasította a közeledését az a drága legény, akit oly kedvesen kicsábítottak az utcára. És ez csak egy a sok közül, amit hallottam idén. Klasz suli, nem mondom. A pláne az egészben, hogy a szintén magyar tanárnéni egyszer szólalt meg, de úgy rávakkantott az egyik mutáns pitbull, hogy szegény néni feje eltűnt a vállai között, és húgom szerint köddé vállt.

 

Oldi: nekem több rendőr ismerősöm van és lakik is pár a községben (sőt családtag is dolgozott egy jó darabig a belügyminisztériumban) és amit irsz az nem tény hanem egy veretes nagy marhaság.

Nekem is van három, Veszprémben, Almádiban és Füreden dolgoznak. Totál képben vagyok, hogy a Balaton körül és környékén melyik szórakozó hely van a maffia kezén, hová ne menjünk be, ha nem akarunk késsel a mellkasunkban távozni, de olyat, hogy a cigány ügyekről le vannak kattintva, vagy nem léphetnek közbe, olyat nem hallottam. Olyat, hogy hány romát állítottak elő x idővel ezelőtt kocsmai verekedésben, vagy mert két család éppen egymásnak ment, arról párszor. Csak persze a média és az internet erről is merőben hallgat. Szóval a jelenség max felétek tapasztalható, itt ezen a részen csend, rend, fegyelem van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát éppen ez az, hogy a media hallgat és csak netről értesülhetsz ilyenekről. Bezzeg, ha magyar megy neki cigánynak....!

Másrészről sose mondtam illetve állítottam, hogy nincs magyar-magyar kontakt. De tíz tettlegességből kettő ehhez hasonló talán.

 

 

Sünfronton még az a fene nagy helyzet, hogy az öreg, tapasztalt rókák elhagyták már a szakmát. Vannak viszont fiatalok, friss főiskolások, bruttó ötven kiló testsúllyal. Na egy ilyen mit csináljon amikor feláll vele szemben öt-hat cigány? (mert ezek csak így bátrak, csordában)

És hidd el Bomarr sajnos nem marhaság. Utálják már őket rendesen, tennének is valamit, de őket fenyítik meg ha lekapcsolnak egyetlen egy cigányt is. :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet hogy nálatok ez megy, de a dolog nem univerzális. Nálunk pl. simán lelehet tartoztatni egy cigányt. Egyébként én életemben egy börtönben jártam csak, a tököliben, és az bizony szépen tele volt cigányokkal és nem csak tyúklopásért ültek ott.

 

Dzséjt pedig a média-hallgatásnál szerintem arra gondolt -de majd kijavit ha félreértettem- hogy nem számolnak be arról külön ha magyarok terrorizálnak magyarokat. Nincs hirértéke. Ha egy cigány teszi azzal már rögtön tele az internet. Ha magyar akkor viszont senki nem sopánkodik, senki nem kezd félni és senki nem kezdi sajnálni az áldozatokat. Az csak ugy van. Az erőszak csak akkor botrány ha cigány az elkövető.

Egyébként meg távol álljon tőlem, hogy a cigányokat tüzes védelmembe vegyem. Sok jó tapasztalatról nem számolhatok be velük kapcsán, de az internetes visszhangok szerintem is félrehordanak egy kicsit. És bár értem hogy mindez azt akarja ellenpontozni, hogy a Hiradóban és az MTI-ben nem mondják be az elkövető rasszát, csak szerintem ez rendkivül kontraproduktiv. Mert miközben a "valóságot" akarja bemutatni helyette annak egy szegletére koncentrál és azt a benyomást adja, hogy csak ez van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sünfronton még az a fene nagy helyzet, hogy az öreg, tapasztalt rókák elhagyták már a szakmát. Vannak viszont fiatalok, friss főiskolások, bruttó ötven kiló testsúllyal.

Szegényeket már azért is verjük meg, mert főiskolát végeztek és ötven kilósak. Nem lehet ám mindenki olyan szép szál legény, mint te :evil: Bár egyik haverom pont beleesik az ötvenes súlycsoportba - bár azért ő alacsonyabb nálam, és úgy 55, meg azért míg rajtam az ötven bőr és csont, addig rajta izom - a másik kettő már szép szál dalia, mondjuk az egyik ilyen dalia speciel pont nő, de lazán elropoktatná Oldi csontjait is. Viszont furcsa mód, egyik sem főiskolát végzett. Jó, mondjuk ez ezerből három, nem éppen kiinduló alap. Mondjuk nem, mintha a tény, hogy főiskolásról jött, már azt kéne, hogy jelentse, hogy cselekvésképtelen rendőr. Pláne annak fényében, hogy ötven kiló és főiskola ide vagy oda, de a gumibot baromi nagyot tud ütni, a lőfegyver meg még mindig halálosan jó barátja a rendőrnek. Igaz, az már más tészta, hogy a rendőr hátsójába dugják fel a gumibotot, ha véletlen szegény, szerencsétlen, békésen macskakővel dobáló, autót gyújtogató magyar emberkét letartóztatás közben kicsit megagyal, mert az a lüke a nagy zsivajban pont nem értette a "kezeket fel", "tarkóra a kezet", és társai című felszólítást. Vagy a fegyvert is odadugják szegény rendőr ülepébe a gumibot mellé, ha intézkedés közben a jómadár fegyvert rántott, és a rendőrbácsi Lucky Luke-ot megszégyenítve lőtte ki a pacák szemei közül a homlokát. Mert a rendőr csak szépen beszélhet, kedvesen nézhet, és a bűnözőnek, legyen az bármilyen rassz, meg kell simiznie a fejét, mert fel nem léphet ellene. Jószerivel.

 

Dzséjt pedig a média-hallgatásnál szerintem arra gondolt -de majd kijavit ha félreértettem- hogy nem számolnak be arról külön ha magyarok terrorizálnak magyarokat. Nincs hirértéke.

Pontosan erre gondoltam. Nem ártana néha a másik végletet is megmutatni. Az, hogy 10-ből 2 ilyen? Francokat. Húgom ez évi öt történetéből 0 volt ilyen. 8 évnyi általános, 4 évnyi szakképző és 3 évnyi szakmai, azaz összesen 15 év iskolába járkálás alatt benn a suliban és az udvaron egyetlen ilyen atrocitásnak sem voltam tanúja vagy résztvevője, ellenben elég sok megaláztatást éltem át és láttam olyan emberektől, akik semmivel sem voltak sötétebb bőrűek, mint én. Az miért nem volt a TV-ben, hogy drága osztálytársam megvárta, míg gyakorlatról mindnyájan látótávolságon kívül kerülünk, aztán az ott maradt társunkat, aki tipikus állandóan verik az "erősebbek" gyermek volt, sárba döngölt, megagyalt, leráncigált a buszról, majd a nagy hepajkodásban a kocsi elé lökte "véletlen"? Mi meg leesett állal lesünk, hogy másnap reggel miért is kérdezősködik két rendőr arról a délutánról. Ja, hogy kórházban fekszik egy osztálytársunk, mert egy másik osztálytársunk egy állat? Ez vajon miért nem volt sohasem a TV-ben. Csak a helyi újságban kapott egy aprócska cikket. És ez csak egy eset, bár a legsúlyosabb.

Jó nem mondom, iskolán kívül az utcán nekem is megvannak a magam kellemetlen, és némely esetben félelmetes élményei a cigányokkal. De, hogy 10 állatságból csak 2 legyen magyar-magyar incidens, az baromság. Csak azt már nem fújja fel a média, mert nincs benne hírérték, és a különböző honlapok olykor nem enyhén valódi rasszizmust produkáló emberkéi sem cupannak rá, még akkor sem, ha azokról is van felvétel. Valahogy az olyasmi nem terjed futótűzként, és nem beszélünk róla oldalakat.

Szóval igen, az ellensúlyozás értékelhető, mert az meg a másik véglet, amit a média művel. Csak akárcsak a média, az internet is túlmegy a határokon, és a vége egy és ugyanaz: mesterséges gyűlöletkeltés. Ha a média és a net lenne oly kedves mindkét oldalt bemutatni, akkor a romák nem bátorodnának fel ennyire, a magyar nem idegeskedne és/vagy félne ennyire (spec engem inkább idegesít, mint az emberi állatság bármely másik formája, de hát én biztonságos városban lakom), és a hatóság is erélyesebben merne eljárni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

"Mert a rendőr csak szépen beszélhet, kedvesen nézhet, és a bűnözőnek, legyen az bármilyen rassz, meg kell simiznie a fejét, mert fel nem léphet ellene. Jószerivel."

 

Látod Dzséjt, te is beismered. :evil: Ez így van szóról-szóra.

 

Másrészről nézzük csak meg, hogy melyik rasszt lop hatványozottan fát, gyümölcsöt a szomszédból, húszezer forint határig bolti árut.....

Hja, hogy gyanúsan sok cigány. És a börtönben is miért vannak ők többen?

Szóval asszem végeredményben szépen meg is válaszoltad a kérdéseket :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagy részt a szülők hibája, akik elfelejtik nevelni a beste kölkét!

Igen, ezt elfelejtettem tegnap írni, hogy sajnos a szülőknek is többet kéne a gyerekeket tanítani és nevelni. Egy tanárnő ismerős mondta, hogy a szülőkkel mennyi bajuk van, ha a gyerekről szeretnének pár nem éppen kellemes szót váltani. A szülők csak felkapják a vizet és megsértődnek, holott ők nem nevelik meg rendesen őket. Sajnos ma már sem szülő, sem tanár nincs a helyzete magaslatán.

 

Nem a börszinük miatt utálják a legtöbbet, hanem az állati viselkedésük miatt.

Ez így van, sok embert szerintem "csak" a viselkedésük irritál. Most volt anyuéknak egy cigány kolléganője, akivel nagyon jól kijöttek, nem is volt baj azzal, hogy nem magyar. Csak sajnos a társai kinézték maguk közül, mert rendes állása van és dolgozik. Meg rendesen fel akarja nevelni a lányát (azt az egyet, aki van).

 

Egyébként ezt a videót én meg sem néztem, elég volt elolvasni, miket írtatok róla.

Sajnos én egy helyen bekavarodtam, hogy ki mit csinált pontosan, ezért megnéztem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A parancsnokság szó szerint letíltja őket ezekről az ügyekről!!!!! Nem léphetnek közbe, ha kell hagyják el a helyszínt, de ne lépjenek fel, ha nincs veszélyben a saját életük.
És a börtönben is miért vannak ők többen?

Itt azért van némi önellentmondás, mert ha romákat tilos letartóztatni, akkor a helyzetnek éppen, hogy változnia kéne egy idő után, és magyarból kéne többnek dutyiban ülnie (most jön az, hogy az az idő még nem jött el :) ).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.