Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ó, de igen. Pokoli veszélyesek vagyunk. ;)

Hát néhány honfitársunk.. :P

Szerintem van realitás abban amit mond - és most nem az általad említett részre gondolok. Mi lenne itt ha minden ország követelné vissza a szerintük őket megillető területeket.

Szerkesztve: - Obi1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Krande: A pendrive-ot ki kéne próbálni más gépen is.Azokba az usb-csatikba amikbe nem működik, próbálj ki valami más eszközt.

Más gépen simán működik, de még ezen is, ha a harmadik USB-lukba dugom. Más USB..... hát, a fényképezőgépnek USB-je van de ahhoz szét kell majd túrnom a elen számítógépasztalt hogy hozzáférjek :S Majd az lesz, gyanítom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát néhány honfitársunk.. :P

Szerintem van realitás abban amit mond - és most nem az általad említett részre gondolok. Mi lenne itt ha minden ország követelné vissza a szerintük őket megillető területeket.

Igazad van. Sőt! Engesztelésképp fel kéne ajánlani nekik a Dunántúli területeket. Plusz, betiltani azt is, hogy az ott élők még az otthonaikba se beszélhessék a magyar nyelvet. Elvégre jelenleg is a legutolsó négyzetcentiméterig őseink magyar földjein élnek és erre még büszkék is, vígan alázzák az ott élő magyarokat. Hogy is tiporhatnánk őket a sárba vagy emelhetnénk fel a szavunk.

Szóval elnézést, túlságosan is a magyar érdekeket néztem. :P

;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más gépen simán működik, de még ezen is, ha a harmadik USB-lukba dugom. Más USB..... hát, a fényképezőgépnek USB-je van de ahhoz szét kell majd túrnom a elen számítógépasztalt hogy hozzáférjek :S Majd az lesz, gyanítom.

Szerintem akkor hagyd, az a két USB nincs bekötve, semmilyen más eszközzel nem fognak működni. A gépet kéne szétkapni, és az USB kábeleket bekötni az alaplapon a helyükbe. Legalább is ez gondolom ezek után. Ha máshol megy a pendrive, meg a harmadik csatlakozón, akkor ez a gond, kivéve, ha a kábelekkel lett valami zűr, stb.de azon már kevésbé lehet segíteni. Melóhelyemen sem kötöttek be egy kábelt, azt a csatlakozót nem tudom használni, de ott nem is érdekes, mert vígan és könnyen hozzáférek a 10 másikhoz.

 

Az is a baj ezzel a terület ide vagy oda dologgal (hogy a lentiekhez hozzászóljak), hogy az említett országok már az EU tagjai, egy egységes Európa felé megyünk, így lassan érvényüket vesztik az ilyen területi "követelések". Jó, még messze vagyunk, de a régi döntések is piszok messze vannak már mögöttünk, és véleményem szerint ezzel már nem lehet mit tenni. A cikkben nyilatkozó úriembernek sem kéne ilyeneket nyilatkoznia, elvégre ők meg az országukban kisebbségben élő magyarokkal nem bánnak éppen túl jól (ha igaz, sajnos kevés az ismeretem). Így aztán egyik fél hergeli a másikat, nekik tüske, hogy ami terület régen Mo-hoz tartozott, az most az "övék", és nálunk egyesek vissza szeretnék kapni, nekünk meg az, ahogyan az ott élő magyarokkal bánnak. Kétélű probléma ez, amivel két szélsőséges párt kavarja az indulatokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem "lenne", hanem van. Per pillanat egyesek most azért küzdenek ( nem szélsőségesek szívem, hanem radikálisok egy radikálisan nemzetromboló réteg ellen), hogy ami van az megmaradjon. Nem akarok újfent itt mélyen belemenni a politikába, bár ez már inkább nemzeti ügy, mert Ody szétcsap köztem és igaza is van, mert nem ide tartozik, de annyival zárnám, hogy birka nép megérdemli, hogy kifosszák, megalázzák, lenácizzák, eltűntessék a porondról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Újfent terjeng a hír, miszerint a Mars akkora lesz mint szabad szemmel a Hold. Sok ökör van sajnos szabadlábon.

http://index.hu/tech/hoax/2009/07/09/iden_...t_hold_az_egen/

 

Egy srác hozzászólása mindent visz:

 

"Augusztus 19-én éjfélkor bárhol vagy, igyál meg hat sört, kilenc fröccsöt, fél liter vodkanarancsot és nyolc feles tequilát, majd nézz föl az égre. Két holdat fogsz látni, esetleg hármat, valamint a vodka minőségétől függően a Napot, a Marsot a Vénuszt, az ufókat és Buddhát egy unikornison."

 

;):P :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne is emlísd Oldie! Valamelyik nap 13 levelet kaptam, hogy Augusztus 27-én átrepül a Mars ;)

ÉS persze minden évben eljátszák ezt. Nem tűnik fel nekik az, hogy 4 év alatt sosem repült át a Mars? :P

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ennél még azok a körlevelek szörnyűbbek ahol beteg gyermekenek gyűjtenek azzal, hogy ha továbbküldöd a felhívást akkor (pl) 2 forintot átutal a mailszolgáltató a családnak. ;)

Vazz, mondták is a szakértők, hogy nincs is olyan program mely így nyomon tudná követni a forgalmazást.

Szörnyű.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vagy hogy Bill Gates ad neked pénzt :P

 

De ez a kedvencem: "Helló! Én egy gonosz E-mail Manó vagyok. Kívánhatsz bármit, úgysem teljesítem! De ha nem küldöd tovább ezt a levelet az összes embernek aki a névjegyzékedben van, akkor éjszaka meglátogatlak, és letépem a micsodádat! Ha pedig nincs mit letépnem, felragasztok neked egyet. Ez nem vicc! Korhely Rozi is azt hitte, hogy ez poén, és csak úgy kitörölte! Másnap álló sátorral ébredt! Pöndörösi Béla sem vette komolyan! Reggel nem tudott pisilni! Söndörfalvi Tamásnál tévedtem. Ő reggel kettővel ébredt! Úgyhogy vigyázz! Küldd tovább! Ez a levél bejárja majd az egész Világot! Hogy meg fogják szívni azok, akik nem beszélnek magyarul! És ne feledd: A nagy testrész figyel téged!"

Sajnos ezzel csak egyszer találkoztam, de nagyon megtetszett ;)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem akkor hagyd, az a két USB nincs bekötve, semmilyen más eszközzel nem fognak működni. A gépet kéne szétkapni, és az USB kábeleket bekötni az alaplapon a helyükbe. Legalább is ez gondolom ezek után. Ha máshol megy a pendrive, meg a harmadik csatlakozón, akkor ez a gond, kivéve, ha a kábelekkel lett valami zűr, stb.de azon már kevésbé lehet segíteni.

Előtte két nappal még működött a két luk, és azóta max az asztalra tettem le a laptopot de azt is óvatosan, úgyhogy nem hiszem hogy kioldották volna magukat a kábelek. Bár minden elképzelhető, gépről lévén szó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát néhány honfitársunk.. ;)

Szerintem van realitás abban amit mond - és most nem az általad említett részre gondolok. Mi lenne itt ha minden ország követelné vissza a szerintük őket megillető területeket.

Mondjuk az azért mesteri, hogy Slotától megkérdezik, hogy most pontosan mi is ez a nyelvtörvény erre ő arról kezd beszélni, hogy a szomszédok mennyire nem frankók. Pedig nem úgy tünik mintha bármi komoly alapja lenne a félelemre: a jelenlegi hatalom nem követel semmit és a legtámogatottabb és minden bizonnyal 2010-től kormányzó párt is csak autonomiát akar bizonyos helyeken ami meg bevett szokás európaszerte (Finnországban például egy kb. Dunaszerdahelynyi lakosságnak tehát húszonvalahány ezer embernek van külön Parlamentje, önrendelkezése stb.). Az meg, hogy neki nem tetszik a mi szélsőjobbunk az hol indok bármire is? Mintha mi mondjuk bezáratnánk Budán a németnyelvü iskolát és amikor kérdeznék, hogy ezt most hogy képzeltük akkor magyarázat helyett közölnénk, hogy minket igazán megijesztenek a német szélsőségesek és nagyon sok rosszat kinézünk belölük. Oké, de ez hogy jön ide?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Előtte két nappal még működött a két luk, és azóta max az asztalra tettem le a laptopot de azt is óvatosan, úgyhogy nem hiszem hogy kioldották volna magukat a kábelek. Bár minden elképzelhető, gépről lévén szó.

Oks, akkor valamit elnézhettem, mert ez nem rémlett :lol: Akkor valami más van, ha öcsém hazajön, megkérdezem tőle, hátha tud valamit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem "lenne", hanem van. Per pillanat egyesek most azért küzdenek ( nem szélsőségesek szívem, hanem radikálisok egy radikálisan nemzetromboló réteg ellen), hogy ami van az megmaradjon. Nem akarok újfent itt mélyen belemenni a politikába, bár ez már inkább nemzeti ügy, mert Ody szétcsap köztem és igaza is van, mert nem ide tartozik, de annyival zárnám, hogy birka nép megérdemli, hogy kifosszák, megalázzák, lenácizzák, eltűntessék a porondról.

 

 

Ebben már megint egyetértek veled.Ma már bárki belénk törölheti a cipőjét.És ez szomorú.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebben már megint egyetértek veled.Ma már bárki belénk törölheti a cipőjét.És ez szomorú.

Sőt, (lásd, mai hír) kitűntetést is kaphatnak.

 

Jó hogy tegnap néztem meg a Watchment. Én is csak annyit mondok kényszeredet vigyorral, mint Blake: "Ez egy vicc."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt: Gratulálok! :lol:

THX :lol:

 

Off

Ilyen hideg van most nálatok? Vasárnap du. nem esett arra felétek? Mi a Balcsi déli partjáról néztük, hogy valahol az északi mögött esik kb. arra. Bár onnan az irányt elég nehéz volt pontosan belőni :D

Vasárnap délután... hétfő délután... kedd délután... igazság szerint, a tegnapi nap az egyetlen, amikor az elmúlt két hétben nem esett délután/este, hanem reggel. Bár a mai nap is változatos az eddigiekhez képest, mert ma már egész nap esett. Olyan szép ez a nyár, hogy nyakig felhúzott melegítőben vagyok, hogy ne fázzak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vasárnap délután... hétfő délután... kedd délután... igazság szerint, a tegnapi nap az egyetlen, amikor az elmúlt két hétben nem esett délután/este, hanem reggel. Bár a mai nap is változatos az eddigiekhez képest, mert ma már egész nap esett. Olyan szép ez a nyár, hogy nyakig felhúzott melegítőben vagyok, hogy ne fázzak.

Holnaptól állítólag megszűnik az eső, és keddtől megint jön a meleg. Én nem bánnám, mert szeretem a napos meleg nyarat. :lol: No és titkon azt remélem, hogy az idén a balatoni nyaralásunkon majd végre fürödni is tudunk majd a tóban, ez tavaly nem sikerült, olyan vacak idő volt azon a héten.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.