Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Erre volt nagyobb esély. Valami alvállalkozó a főnöke. :S

A BKV vezér ma már csak az aluljáró karbantartószintjén mert sajtótájékoztatót adni :) Érzik a vesztüket most már, csak még a lakosság tartson ki és ne engedjen azoknak akik össze akarják ugrasztani őket a sztrájkolokkal. Nekik is lényeges, hogy ne mocskos, széteső járműveken utazzanak a drága jegyekért.

 

Én még kitartok.Inkább gyaloglok de érjék el amit akarnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is szimpatizálok a sztrájkolokkal, bár sztem a parlamrent buféjében lenne kávé embargo az hamarabb célt érne. :)
Erről az Airplane egyik jelenete jut eszembe, amikor a pilóta bejelenti, hogy valami technikai gubanc van (mondjuk letört a bal szárny :) - mert már nem emlékszem pontosan), ezt az utasok nyugodtan fogadják. Aztán bejelenti, hogy egy másik komoly technikai gubanc is van (mondjuk letört a jobb szárny :)), erre sem történik semmi. Végül közli a legrosszabb hírt: Elfogyott a kávé! Mire mindenki pánikrohamot kapva sikítozni kezd... :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kávé az élet egyik legfontosabb dolga! A TO-s nénik kezéhez is hozzávan nőve a csésze. Sztem szimbiozisban élbnek vele. Apám hisztizik, ha nincs frissen főzve, testvérem kómába esik nélküle. Az élvezeti cikkek lényeges örömforrások ebben az életben.

 

Most irhattam volna, hogy nem lesz wc papir a parlamenti mosdoban, mert sztrájkolnak a takaritok, de ugyis nyal ott mindenki fel se tünne a hiány!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnapra kérek szépen nagy drukkolást! Az állatorvos, akinek a rendelőjébe mostanság járok, megy családdal rokonokhoz. Péntek délutánra és szombat délelőttre van egy tapasztalt állatorvos, aki jön erősítésnek, de a péntek délelőtt tisztán az enyém. Lámpalázazok rendesen. Majd tudósítok!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnapra kérek szépen nagy drukkolást! Az állatorvos, akinek a rendelőjébe mostanság járok, megy családdal rokonokhoz. Péntek délutánra és szombat délelőttre van egy tapasztalt állatorvos, aki jön erősítésnek, de a péntek délelőtt tisztán az enyém. Lámpalázazok rendesen. Majd tudósítok!

Drukk! Ez olyan elit állatorvos, höri, pincsi stb, vagy a tehenes fajta?!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Drukk! Ez olyan elit állatorvos, höri, pincsi stb, vagy a tehenes fajta?!

Pincsi, esetleg höri kategória. Karácsony előtt pl pont volt egy méhelőeséses degu, ő állítólag azóta jól van. De főleg kutya-macska van. Aztán hogy holnap ki jön....?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Holnapra kérek szépen nagy drukkolást! Az állatorvos, akinek a rendelőjébe mostanság járok, megy családdal rokonokhoz. Péntek délutánra és szombat délelőttre van egy tapasztalt állatorvos, aki jön erősítésnek, de a péntek délelőtt tisztán az enyém. Lámpalázazok rendesen. Majd tudósítok!

 

Krande melyik rendelőben vagy?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Méhelőre esése degu?! Hogy mik vannak!

Egyszer elvittem a tengeri malacomat, Fülöpöt az állatorvoshoz. Voltam vagy 12 éves. Nos Fülöpke, szeény a haláléán volt. Köhögött, fuldoklott, hörgött, tehát tüdögyulladása lehetett. Annyit tudni kell róla, hogy egy bazi nagy fiú volt, anyám állandóan etette, igy nagyon el volt hizva. Egyébként meg szabadon jött-ment a szobában. No sirva, könnyek közt elvittem a dokihoz. A pasi, nem hiszitek el, de félt a malackától. Remegő kézzel a röfi nem létező grabancánál próbálta felemelni, no Fülöpke ezt nem dijazta. Egy halás visitás vagy sikoly kiséretében, minden erejét összeszedve belaharapott a paliba. Az úr majdnem eldobta a cocámat, holt sápadtan megkért, hogy fogjam meg. Megvizsgálta, okosabb nem lettem, viszont elkért 3 ezer forintot és felirt egy méregdrága gyógyszert. A disznó másnap kimúlt. Azóta nem járok állatorvoshoz, a másikat Milagritost sem vittem el, ugyis tudtam, hogy nem tud vele mit kezdeni. Túl kicsi, nem ló vagy kutya.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 óra és kezdődik a szalagavatóm. :)

Két lehetőséget látok magam előtt. Vagy ideges leszek és elb*szom a táncot, vagy leiszom magam előtte és amiatt b*szom el a táncot. :)

Mindegy, a vége így is-úgy is az lesz hogy előbb vagy utóbb leiszom magam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 óra és kezdődik a szalagavatóm. :)

Két lehetőséget látok magam előtt. Vagy ideges leszek és elb*szom a táncot, vagy leiszom magam előtte és amiatt b*szom el a táncot. :)

Mindegy, a vége így is-úgy is az lesz hogy előbb vagy utóbb leiszom magam.

Én kicsit elrontottam akeringőmet. Ráadásul szallagtűzésnél, mikor mondták becses nevem, alig tudtam kimenni. Ne izgulj! Lesz ez még így se!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 óra és kezdődik a szalagavatóm. :)

Két lehetőséget látok magam előtt. Vagy ideges leszek és elb*szom a táncot, vagy leiszom magam előtte és amiatt b*szom el a táncot. :)

Mindegy, a vége így is-úgy is az lesz hogy előbb vagy utóbb leiszom magam.

 

ahh, ne idegeskedj, túl lesztek rajta. :) Remélem, jól fog sikerülni, és a hangulat is remek lesz! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 óra és kezdődik a szalagavatóm. :)

Két lehetőséget látok magam előtt. Vagy ideges leszek és elb*szom a táncot, vagy leiszom magam előtte és amiatt b*szom el a táncot. :)

Sok sikert :)

Csak úgy írom, hogy anno mi szuperul begyakoroltuk a táncot, aztán a szalagavatón egy helyen a fél osztály elrontotta a forgást a palotásban (szörnyű visszanézni a kazettáról), és a közönségben nem is tűnt fel :) A próbán gyakran volt, hogy egy-egy ember elrontotta, hogy az első vagy második lépésnél kell-e forogni, de olyan csak élesben volt, hogy a fél osztály :D

Meg aztán keringőnél a lányok szokása elhagyni a cipőt és a következő körnél visszavenni :D És hasonlók szoktak lenni azok alapján, amiket eddig láttam, szóval nyugi, a lényeg a részvétel :D Jó móka az egész :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Krande melyik rendelőben vagy?

Hársfa úti. Széchenyi tértől kb 15 perc Kelet-fölfelé irányban. De szoktam lenni akkor is, amikor a rendelői állatorvos van, csak akkor inkább figyelek és okulok :)

 

Köszönöm mindenkinek a drukkot, a délelőtt nyugisan telt, egy emberke jött laboreredményért+ receptért, de azt már előre megbeszéltük Ágotával, hogy mi kell neki (tegnap este jött a laboreredmény, és akkor gyorsan még összeültünk). Délután meg volt erősítés, egy másik beugró állatorvossal, jött is egyből olyan eb aki kétszemélyes volt :)

 

 

Jó szalagavatást!

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.