Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Karrde, én meghallgatnám, de félek, hogy spoileres lesz, így lehet, kihagyom :D De tavaly előtt készült a rendezvényről videófelvétel, amit elérhetővé tettek az sfport.neten, talán most is lesz és akkor te is (meg a sok helyi Lost őrült is :D) meghallgathatod majd.

Sejtettem, hogy emiatt kihagynád :D De hátha Márti meg tudja hallgatni, vagy pedig felkerül az oldalra :) Egyébként minden program elég érdekesnek tűnik, hátha több is felkerül.

 

Sanyinak jobbulást!! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

szúnyoghálón keresztül nézek ki az ablakon a 8.ról és komolyan elfog a félelem, amikor vagy legalább 30 szúnyog várakozik a hálón, és mögötte mégtöbb, hogy bejöhessen kicsit szívni a vérem. Az elmúlt időszakban 3 repcsis írtás is volt, és mintha még több lenne.

Nagyon durva ez az invázió. Konkrétan nem lehet megmaradni kint már ilenkor, de igazából egész nap, még a napon is csípnek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

szúnyoghálón keresztül nézek ki az ablakon a 8.ról és komolyan elfog a félelem, amikor vagy legalább 30 szúnyog várakozik a hálón, és mögötte mégtöbb, hogy bejöhessen kicsit szívni a vérem. Az elmúlt időszakban 3 repcsis írtás is volt, és mintha még több lenne.

Nagyon durva ez az invázió. Konkrétan nem lehet megmaradni kint már ilenkor, de igazából egész nap, még a napon is csípnek.

Nálunk viszont szinte teljesen eltűntek.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

azt azért még hozzá tenném, hogy felénk sok denevér is van. Kajálnak rendesen, a fecskékről nem is beszélve! Imádom ezeket a hasznos állatokat!

Hozzátok megyek nyaralni Ody! :) Komolyan már csak egy olyan alvásra vágyom, amikor nem ébreszt fel egy rohadt zümmögő kis vérszívó...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálunk is sok van, pedig minden ablakon van szúnyogháló, és nincsenek nyitva az ajtók, csak ha kimegyünk-bejövünk, viszont azt a pár másodpercet szerintem kihasználják a kis drágák... ott állnak lesben. Én még nem láttam ilyen inváziót, komolyan mondom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

azt azért még hozzá tenném, hogy felénk sok denevér is van. Kajálnak rendesen, a fecskékről nem is beszélve! Imádom ezeket a hasznos állatokat!

Küldhetnél ide párat a teraszunkhoz :) Eddig csak el tudnak repülni :)

 

Nálunk is sok van, pedig minden ablakon van szúnyogháló, és nincsenek nyitva az ajtók, csak ha kimegyünk-bejövünk, viszont azt a pár másodpercet szerintem kihasználják a kis drágák... ott állnak lesben. Én még nem láttam ilyen inváziót, komolyan mondom.

Á, lesből bejön egy rakat, mert ott ülnek az ajtón, szúnyoghálón, és amint nyitod, már jönnek is be. De azt is megcsinálják, hogy rád szállnak, és úgy jönnek be a hátadon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha ismered a plázacicákat, akkor nem kell részleteznem, miért írtam azt :D

De ha már ennél az "állatfaj"nál vagyunk, a mai Blikkben egy érdekes cikk van MO egyik legnagyobb rib... plázacicájáról Zimány Lindáról :D

http://www.pokermania.hu/poker_hirek/segel...kedvese-124992/?

 

Amire ő ezt írta egy nyílvános fórumon (egy az egyben átvéve)

Spoiler:

én már nem lepődöm meg semmin... nem lenne ezzel a ténnyel semmi baj,ha nem iylen undorítóan szenzációt hajhászva kiforgatva ,oda nem illő hazugságokkal adnák ezt elő,mintha én más kenyerét venném el...hiszen 3 évig a coolnál dologoztam hivatalosan és mivel árpilis óta valóban nincsen munkám, mióta elbocsátottak a cooltól,és ez egyáltlaán nem is volt titok soha,ezért be kellett adnom a papírokat,hiszen 3 évig a fizetésmeből az erre vonaktozó járulékokat hivatalosan ugyanúgy levonták ehhez,(munkavállalói járulékok néven pont most szigorlatoztam munkajogból erről hahahahavégre vmire használom is,mert leglább már értem DD)ha esetleg az ember munka nélkül marad,mint sok más ember az országban most sajnos,akkor mondjuk legyen tb-je ha ezt bejeltni,mert munkaviszonya alatt kifizette ezt előre úgymond magának..(És ugye ahhoz,hogy nekem az állam felé ne szakadjon meg a munkaviszonyom és legyen TB támogatásom meg ilyenek,hivatalosan ezt be kell jelenteni és ez ugyan úgy jár mindnekinek munkaviszony után..április óta vizsgaidőszak és azóta sem dolgozom ,eljárok castingokra műsörvezető válogatásokra,hátha a jövőben dolgozhatom és tanulok ,de ezt is mindenki tudja,főleg,hogy április óta előszedik,hogy "kirúgtak" a coolból,de ha lesz munkam megint a jövőben, akkor ez megszűnik...de ez így működik hivatalosan,ebben semmi különös,ez ennyit tud ez a stori,de ezt mindne dolgozó ember tudja..amiket meg a blikk még hozzátett a botránkoztatás és szenzáció érdekében az a nagyon elszomorító(mert ugye maga az ügy nem lenne elég érdekes önmagában,hiszen nincsen benne smemi különös,ezért vmivel el kell adni) szokásos stílusában,igazságtalan dolgokat! mindent erre ráhúzva,ehhez nem tartózó dolgokat,ráadásul renegteg hazugsággal ,az nagyon bántó,de ez őket sosem érdekelte sajnos.. lassan már megszoktuk...a lényeg,hogy minl több újságot eladjanak a hétvégén biztos bevétellel..hát ez van(((minden csoda 3 napig tart...remélem a főszerkesztő legalább boldogan számolgatja otthon a hétvégi bevételeket az újságból..de nem cserélnék vele...

Hm... egyetemre jár és így ír. Szép :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hihetetlen, ami ma történt Velem. Sohasem kívánom senkinek... amikor önhibádon kívül hazudnod kell, mert a másik elrontott valamit, és még te akarod kímélni... utána pedig lebuksz, és nem hivatkozhatsz semmire, mert hazudtál, és a szavad hitelessége gyakorlatilag a 0-val egyenlő...

 

 

Amin ma keresztül mentem, az maga volt a Halál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.