Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Boldog szülinapot. :)

Kösz, sajna kevesen gondolják így. :)
Az becsülendő ha valaki nem alkoholista, de azért szerintem nagyon jó dolog néha legurítaná pár sört. Nekem pl rengeteg jó élményem született a piálós hülyülésekből az elmúlt néhány évben, ezek nélkül nem éreztem volna teljesnek a középiskolás éveimet. Szerintem ez valamilyen szinten hozzátartozik a fiatalsághoz, az más kérdés ha valaki nem tud leállni vele.

 

Ma is lement pár sör a haverommal való dumálás közben, nincs annál jobb mint amikor ittasan politizálunk és próbálunk dűlőre jutni a cigányokkal kapcsolatban. :D Csak úgy elszabadulnak ilyenkor az indulatok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Boldog szülinapot. :)

Az becsülendő ha valaki nem alkoholista, de azért szerintem nagyon jó dolog néha legurítaná pár sört. Nekem pl rengeteg jó élményem született a piálós hülyülésekből az elmúlt néhány évben, ezek nélkül nem éreztem volna teljesnek a középiskolás éveimet. Szerintem ez valamilyen szinten hozzátartozik a fiatalsághoz, az más kérdés ha valaki nem tud leállni vele.

 

Ma is lement pár sör a haverommal való dumálás közben, nincs annál jobb mint amikor ittasan politizálunk és próbálunk dűlőre jutni a cigányokkal kapcsolatban. :) Csak úgy elszabadulnak ilyenkor az indulatok.

 

Hát igen ittasan megoldanánk a cigánykérdést. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az becsülendő ha valaki nem alkoholista, de azért szerintem nagyon jó dolog néha legurítaná pár sört. Nekem pl rengeteg jó élményem született a piálós hülyülésekből az elmúlt néhány évben, ezek nélkül nem éreztem volna teljesnek a középiskolás éveimet. Szerintem ez valamilyen szinten hozzátartozik a fiatalsághoz, az más kérdés ha valaki nem tud leállni vele.

 

Ma is lement pár sör a haverommal való dumálás közben, nincs annál jobb mint amikor ittasan politizálunk és próbálunk dűlőre jutni a cigányokkal kapcsolatban. :D Csak úgy elszabadulnak ilyenkor az indulatok.

Nekem pont a középsulis időkben maradt ki az italozás (majdnem tizenkilenc voltam, mire megittam első komolyabb alkohol italom - bizonyos családi okok erősen taszítottak, és taszítanak máig is, ez az, ami segít kontrollálni), de nem érzem, hogy kevesebb lenne ettől a fiatalságom, pláne, mert még ma is az vagyok :D Mondjuk én visszafelé "fejlődöm", fiatalabb koromban voltam otthon ülős, és az elmúlt években kezdtem átalakulni bulizóssá (na azért, még most sem viszem túlzásban :)).

 

Haverral sör mellett mi a nőkről szoktunk beszélni (olyan érveket egymásnak állítva, amikre Oldi szerintem bólogatna, mint az a fityegő fejű bábu :) ). Vagy más haverjainkat kibeszélni :D Vagy arról, mi lesz velünk öreg korunkra. Szóval ilyen triviális életkérdésekkel foglalkozunk :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Krsna-völgy: gyönyörű, hangulatos, érdekes, csodálatos, példaértékű, kihagyhatatlan. Akit érdekel, érdemes szóba keveredni egy utcai krisnással, és csatlakozni valamikor egy csapatukhoz - tripla hangulat, maximális idegenvezetés (bár a hivatalos is jó, és mindig van kéznél valaki akit lehet kérdezni). Családi programnak lett volna a legjobb, talán anyámat sikerül elcipelnem egyszer. Fotók később.

Haré Krsna!

Szerkesztve: - Darth Krande
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

orki: Te már voltál a Magyar Szigeten ha jól tudom. Mitől szélsőjobboldali az a fesztivál? Mert a hírekben ez áll "Magyar Sziget Fesztivál elnevezésű szélsőjobboldali találkozón". Szerintem köze nincs hozzá.

Szélsőjobboldai fellépők és előadók vannak. Én soha nem mennék el egy ilyenre, csak egy haverom volt.

 

Karrde, a füled érjen Yodáig! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

orki: Te már voltál a Magyar Szigeten ha jól tudom. Mitől szélsőjobboldali az a fesztivál? Mert a hírekben ez áll "Magyar Sziget Fesztivál elnevezésű szélsőjobboldali találkozón". Szerintem köze nincs hozzá.
Kik gyártják azokat a híreket? Baromság. Bizonyos csoportoknak minden szélsőjobb ami magyar. Nézd csak meg, hogy hogyan próbálták bemocskolni az egészet a Heti Válasz szerkesztői. Bezzeg majd hogy nyalják azok s*ggét ahol majd a Sziget fesztiválról cikkeznek. Dicsérik majd a sok deviáns nemi identitásban zavart szenvedő, kábszeres, "odaokádok ahová akarok" csürhét.

Ezek a primitívek különbséget se tudnak tenni radikális, meg szélsőjobb között. :)

Az meg tény, aki utálja a magyarokat, az ne menjen ki egy ilyen Magyar Sziget elnevezésű fesztiválra.

Noh, ennyi röviden, húgi majd úgyis megosztja a gondolatait, főleg mert ő tűz közelben is van. Főleg majd a Fankadelis dolog fog érdekelni mert ott akadt némi félreértés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na arra én is, mert Fanka csak ködösített, hogy mi volt, szóval érdekelne miért fújolták ki. :) hatalmas... :)
Tegnap olvastam a nyílt levelét melyben kéri, hogy szembesítsék a vádakkal. Állítólag a Székely Fesztiválon tett olyan kijelentéseket melyek kiverték a biztosítékot. Slotát nemzeti hősnek nevezte és a székelyeket meg nem tekinti magyaroknak...állítólag.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi, Obi1 :)

 

Már én is le tudom tölteni. Szép helyen van, de mi a legjobban tetszett, hogy milyen gyönyörűek a bazsalikomaik :D Krande, megkérdezhetnéd alkalomadtán, ha eszedbe jut, mit művelnek velük, hogy ilyen szépen virulnak :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kik gyártják azokat a híreket? Baromság. Bizonyos csoportoknak minden szélsőjobb ami magyar. Nézd csak meg, hogy hogyan próbálták bemocskolni az egészet a Heti Válasz szerkesztői. Bezzeg majd hogy nyalják azok s*ggét ahol majd a Sziget fesztiválról cikkeznek. Dicsérik majd a sok deviáns nemi identitásban zavart szenvedő, kábszeres, "odaokádok ahová akarok" csürhét.

Ezek a primitívek különbséget se tudnak tenni radikális, meg szélsőjobb között. :)

Az meg tény, aki utálja a magyarokat, az ne menjen ki egy ilyen Magyar Sziget elnevezésű fesztiválra.

Noh, ennyi röviden, húgi majd úgyis megosztja a gondolatait, főleg mert ő tűz közelben is van. Főleg majd a Fankadelis dolog fog érdekelni mert ott akadt némi félreértés.

 

 

Közben rájöttem. Van pár olyan zenekar aki ott fellép, hogy simán nácinak mondható, csak ezzel a Kárpátiát is égetik ami nem az. Na meg néhány előadást is simán megtarthattak volna a harmincas években.

A Szigettel meg semmi baj nincs. Mi a gond azzal ha a fiatalok jól érzik magukat, jó koncerteket látnak stb? Én voltam kint párszor egy-egy napra és teljesen normálisak, sőt gyermekes családok is voltak kint. Persze berúgni berúgnak sőt némelyek keményen is de majd kialussza magát és ha hazamegy akkor egy nagy élménnyel gazdagodik, és visszatér a polgári életbe. Kieresztik egy kicsit a gőzt.

 

 

Krande: Jók a képek, biztos aranyos emberek de nagyon tálom áll tőlem az egész.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Orki mesélte, hogy ő még olyannal nem találkozott, hogy a Magyar Szigeten lopnának, wc deszkára sz*rjanak, bekábítozzanak az emberek. Ellenben.....

Kíváncsi vagyok, hogy most milyen élményekkel gazdagodott. :) Én sajna megint nem tudtam kimenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát pedig egy "Magyar Sziget" nevezetű rendezvény hallatán biztos nem a bélyeggyűjtőknek fog felcsillanni a szemük, még szép hogy vonzani fogja a szélsőjobbosokat. Azt meg se említem hogy melyik nagy szélsőjobbos portállal van szoros kapcsolatban, az előadások között pedig kiemelnék pár random címet: Jobbik mozgalom, Budaházy, második honfoglalás, a konzervativizmusról, jobboldaliság, a Kárpát-medence megmentése.

 

Természetesen ennek a fesztiválnak SEMMI köze a jobboldalhoz, ez álnok libsi gyűlöletbeszéd.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bocsánat :) amikor elküldtem a hsz-t még javában tartott a feltöltés.

 

A bazsalikomoknak jut a marhatrágyából, meg persze rendesen gondozzák őket + az egész Völgynek nagyon jó a fekvése.

 

 

Távol? Talán. Egyszer érdemes belekóstolni, akár csak egy napra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.