Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

az elsősöknél valami ge**sz van, így egyelőre nem tudjuk felvenni a tárgyakat, csak a felsőbb évesek
Na az szép :cry:

Nálam sosem volt ilyen. Viszont akkor majd szólni kéne az informatikusoknak az Eltén (úgy tudom ők csinálták, bár nem tudom hogyan, mert nagy léhűtök azok is ;) ), hogy nézzék már meg. Vagy szóljatok a TO-nak, HÖ-nak, mert jövő7től már suli és lassan kezdődik a verseny óra felvétel (nem tudom mi a hivatalos neve :P )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jah, ha engedné a félévemet aktívra állítani, hogy tárgyakat felvegyek, az nagyon jó lenne (mert már két napja megy). Csak éppen az elsősöknél valami ge**sz van, így egyelőre nem tudjuk felvenni a tárgyakat, csak a felsőbb évesek :cry:
Én úgy tudom hogy tárgyfelvétel csak a második félévtől lehetséges, legalábbis nálunk így működik.

 

Oldie: Nem képvisel az a gyerek senkit se a szemszögemből, csak mondom hogy ilyenek is vannak.

 

 

Az időjárás meg tényleg haláli, egy hete még 34 fokban strandoltunk a táborban, most meg pulóver-kabát kombóval megyek mindenhova.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ne felejtsük, a finnek ugye ilyenkor kezdenek strandra menni ;)
Miamiban ilyen időben pedig műr a költözést fontolgatják, közép-európai 21 éves srác meg majd meg fagy. Évekkel ezelőtt még ilyenkor strandon voltak az emberek, idén pedig július közepétől szinte téli kabátban vannak az emberek. Rohadt vulkánkitörések! :cry:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy tudom hogy tárgyfelvétel csak a második félévtől lehetséges, legalábbis nálunk így működik.
Jól tudod, mert vannak olyan iskolák is, amik az első féléveseknek ők maguk csinálják meg az órarendet. Olyan is :cry:

És vannak olyanok, amelyiknél maga a hallgató rakja össze az órarendet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Miamiban ilyen időben pedig műr a költözést fontolgatják, közép-európai 21 éves srác meg majd meg fagy. Évekkel ezelőtt még ilyenkor strandon voltak az emberek, idén pedig július közepétől szinte téli kabátban vannak az emberek. Rohadt vulkánkitörések! :cry:
Oh, régebben a sok atombomba robbantási kísérleteket szidták. ;) Most majd akkor lesz igazán érdekes a dolog amikor odafönt északon a minap leszakadt hatalmas jéghegyek, úgy szépen elérik a langyosabb vizeket és bekavarnak majd az áramlásokba. Anglia jég alá került, nekünk meg talán lesz fehér ünnepünk is, igaz majd májusban, Anyák Napján.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos, tegnap beszéltem velük telefonon, azt mondták, hogy valami gond van az elsősökkel, most meg már az az infó, hogy beiratkozáskor a TO fogja beállítani, és utána lehet tárgyakat felvenni. Ami azért gáz, mert a ZSKF előbb kezd, mint a többi suli, és tegnap óta megy már a tárgyfelvétel.

Azért "jó", hogy nem tudják elsőre megmondani, hogy mi a gond, stb.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy tudom hogy tárgyfelvétel csak a második félévtől lehetséges, legalábbis nálunk így működik.

Levelezőn más a helyzet, mint nappalin, mert korlátolt az időkeret. Az órarend már megvan, szóval a tárgyfelvétel amolyan technikai dolog, amit meg kell csinálni, nem lehet az időpontok, stb. között válogatni, csak mateknál meg infonál tanárok között. Szerintem még a választható tárgyaknál lesz a gubanc, hogy elfogy a hely, amit szeretnél, és kénytelen leszel másikat választani, ahova még beférsz.

Nappalisoknál nem tudom, hogyan megy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nappalisoknál nem tudom, hogyan megy.
Nappalisoknál úgy meg, hogy rá vannak állva a netre és fénysebességet meghazudtolva frissítenek ;)

Amint van tárgyfelvétel, már repülnek is rá. Az volt a poén, hogy tavaly 5(!) perc alatt beteltek a jó gyakorlati helyek :cry:

Aztán meg ment a verseny, ami nem kimondottan igazságos alapú, mert kapsz egy számot az EHA azonosítódból. Na most, akinek V-vel kezdődik, mint nekem (gondolom neked Karrde, T-vel :P ) az mocskosul rossz helyzetben van, mert minél nagyobb a szám, annál jobb az embernek. (Viszonyításképpen, nekem a mázlipontom (így hívják) kb. 2 millió lenne, míg van olyan, akinek 20 milliárdos a pontja, mert mondjuk Alma Antalnak hívják. )

 

A tárgyfelvétel pedig olyan, hogy van egy listád, hogy mik a kötelező tantárgyaid és van pár óra, ami a 3 év alatt kötelező elvégezni. Azokat mindegy, hogy mikor veszed fel, az a lényeg, hogy BsC végén meglegyenek. (pl. közgazdaság, fúj! )

Na a kötelező tárgyak meg vannak a listán, és megnézed, hogy pl. az Analízis gyakorlatok mikor vannak. Van egy kedden 10-kor meg van teszem azt csütörtökön 15-kor és amelyik neked szimpatikusabb azt veszed fel. Előadások 1 időpontban vannak csak. Ezt még nálunk megbonyolították azzal, hogy 3 szinten lehet tanulni, tehát kiválaszthatod, hogy a diszkrét matek mondjuk középszintű legyen, míg az algebra felső, de az analízis alap szintű. Mondjuk ez egy sarkalatos példa, mert ez a három így nem túl jó választás, de ilyet is lehet :P

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nappalisoknál úgy meg, hogy rá vannak állva a netre és fénysebességet meghazudtolva frissítenek ;)

(gondolom neked Karrde, T-vel :P )

Jaj, piszok rosszul hangzik az egész procedúra, amit leírtál.

Jól gondolod, T-vel, szóval ez nekem is szívás :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Első napom a melóban! ;)

 

A főnököm egy volt katona, alezredes vagy őrnagy (most hirtelen nem tudom, melyik a magasabb), de amúgy korrekt, jó fej ember. Abszolút Robert De Nirora hasonlít, már várom, hogy melyik zeg-zugból kerül elő a hazugságvizsgáló...

 

Aztán amikor rám néz így:

 

0.jpg

 

Hát bármit kér, megkapja :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ez durva Shotit érdemel az ámokfutó.
Én arra azt mondom, mi a fa*ért kell az út felénél, 2/3-ánál menni? Ott van a járda mellette, meg van egy rét is. Persze nem az autóst akarom menteni, mert ő is megér egy misét (gyorshajtás, átment az út másik oldalára és cserbenhagyta), de ha a biciklis nem az úton megy, akkor túléli. Fele-fele arányban hibásak mindketten.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A biciklinek az úton a helye. Nagyon jól csinálja, pontosan ott kell mennie ahol megy. Az autóst pedig az égatta világon semmi se védi, hisz a biciklis egyáltalán nem az ő területén ment, hanem elözés közben csapta el, ráadásul egy piroson át is hajtott. Csoda hogy nem csapta el a zebrán átkelő gyalogosokat. Hogy nem igy történt az valszeg csak a gyalogosok mázlija hisz pár pillanattal előbb keltek át. Nevetséges hogy fele-fele arányban hibásak. A biciklis semmit se csinált rosszul.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én arra azt mondom, mi a fa*ért kell az út felénél, 2/3-ánál menni? Ott van a járda mellette, meg van egy rét is. Persze nem az autóst akarom menteni, mert ő is megér egy misét (gyorshajtás, átment az út másik oldalára és cserbenhagyta), de ha a biciklis nem az úton megy, akkor túléli. Fele-fele arányban hibásak mindketten.

Ja, ment volna a járdán, a föld úton, sőt, húzzon a francba be az erdőbe vagy mindjárt repüljön! Az a büdös, mocskos biciklis, hogy miért is közlekedett szabályszerűen ott, ahol elő van neki írva, ha nincs biciklis út. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja, ment volna a járdán, a föld úton, sőt, húzzon a francba be az erdőbe vagy mindjárt repüljön! Az a büdös, mocskos biciklis, hogy miért is közlekedett szabályszerűen ott, ahol elő van neki írva, ha nincs biciklis út. :)
Dettó. Az autóst terhel minden felelősség.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Habár akkor minden hétvégén suli lesz :)
Jól meggondoltad Te ezt? :D Hatalmas erő kell ahhoz, hogy meló mellett, minden hétvégén Pestre járjon az ember suliba. Az otthoni tanulásról nem is beszélve. Csak magamból kiindulva, nekem már baromi fárasztó angolozni is az agyleszívó munka mellett, sokszor nincs is kedvem. Szóval minden elismerésem, hogy ezt így bevállaltad.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.