Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Igen, jól adtad meg (azt hiszem, még lehet a 003630 + a 7számjegy formációban is, de szerintem jobb a + a 00 helyett). Nekem minden szám így van eltárolva a mobilomban. Kényelmes volt, hogy külföldről is két kattintással tudtam telefonálni :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, jól adtad meg (azt hiszem, még lehet a 003630 + a 7számjegy formációban is, de szerintem jobb a + a 00 helyett). Nekem minden szám így van eltárolva a mobilomban. Kényelmes volt, hogy külföldről is két kattintással tudtam telefonálni :)

 

 

Köszi.

 

Szép új világ:

 

http://sorisomail.com/videos-comicos/127713.html

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tavaszt szeretnék! :cry:

Én is :clap2: Ezen a télen annyit fáztam, hogy fél életre elegem volt a hidegből. Most fogadkozom (igyekszem betartani is), hogy nyáron egy szavam se lesz a meleg ellen. Innen nézve úgy érzem, hogy jobban el lehet viselni a meleget.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Keresztfiam nagyon örül a hónak, bár azt sajnálja, hogy nem olyan nagy, hogy hóembert tudjunk csinálni belőle :D

Viszont ez a gyerek már szinte cybergyerek. Az előbb beszéltem vele Skype-n keresztül, merthogy az apja csinált neki egy profilt és felvett engem ott ismerősnek, így tudunk beszélgetni interneten keresztül :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vírus terjed a fészbukon

http://index.hu/tech/2011/03/03/virus_terjed_a_facebookon/

 

Lehetőleg ne klikkeljetek a 25 legjobb nő a facebookon dologra se.

Késő, két nappal ezelőtt ráklikkeltem. Gyanús is volt, hogy nem történt semmi érdemes, de a víruskeresőm nem talált semmit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egy másikra kattintottam, de aztán azonnal gyanús lett és kiléptem mindenből, azóta szerencsére semmi jele, viszont kitette nálam FBon mintha lájkoltam volna, szóval azonnal töröltem azt is. Azóta ovatos vagyok az ilyenekkel, mert tele van vele az üzenőfalam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vírus terjed a fészbukon

http://index.hu/tech/2011/03/03/virus_terjed_a_facebookon/

 

Lehetőleg ne klikkeljetek a 25 legjobb nő a facebookon dologra se.

 

 

Hát aki erre rákattint és még a telszámát is megadja...... Na nem folytatom. :D Nekem is jönnek hogy Britney meztelenül de azonnal törlöm. Soha nem szabad ráklikkelni ilyenekre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is :clap2: Ezen a télen annyit fáztam, hogy fél életre elegem volt a hidegből. Most fogadkozom (igyekszem betartani is), hogy nyáron egy szavam se lesz a meleg ellen. Innen nézve úgy érzem, hogy jobban el lehet viselni a meleget.

Én mindig is meleg és nyár párti voltam, és nálunk az extrém hőség (40 fok felett) kivételével nincs az a meleg, amit elcserélnék egy téli napra. :)

 

Keresztfiam nagyon örül a hónak, bár azt sajnálja, hogy nem olyan nagy, hogy hóembert tudjunk csinálni belőle :D

Viszont ez a gyerek már szinte cybergyerek. Az előbb beszéltem vele Skype-n keresztül, merthogy az apja csinált neki egy profilt és felvett engem ott ismerősnek, így tudunk beszélgetni interneten keresztül :lol:

Biztos ez a jövő, de ez engem elborzaszt. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.