Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Semmi. Lefagyott. Ez egy c++-os hibaüzenet melyre nem figyeltek a programozók.

Konkrétan a TCW 3x22-es részénél írja ki ezt (amit emiatt már kétszer is letöltöttem). Ha le okézom, vagy kilépek, a filmlejátszás is megszűnik. Más filmeknél, a többi TCW résznél nincs ilyen gond.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Konkrétan a TCW 3x22-es részénél írja ki ezt (amit emiatt már kétszer is letöltöttem). Ha le okézom, vagy kilépek, a filmlejátszás is megszűnik. Más filmeknél, a többi TCW résznél nincs ilyen gond.

Honnan szedted le? Lehet, hogy a fájl sérült.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó lenne tudni a címét is :D Vagy ez nem nyilvános? :D

Az a baj, hogy nem tudom. A vírusról talált leírások alapján PDF-en keresztül támad, de nem egy konkréton keresztül. Mivel a melóm része hogy renegeteget olvasgatok a neten (sokszor PDF fájlokban is) így elképzelni se tudom melyik lehetett az.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a baj, hogy nem tudom. A vírusról talált leírások alapján PDF-en keresztül támad, de nem egy konkréton keresztül. Mivel a melóm része hogy renegeteget olvasgatok a neten (sokszor PDF fájlokban is) így elképzelni se tudom melyik lehetett az.

Vírusirtó nem volt a gépeden? Annak jeleznie kellene ilyen esetben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vírusirtó nem volt a gépeden? Annak jeleznie kellene ilyen esetben.

Ha új vírus, akkor nem. Sajnos megkerülhetetlen törvényszerűség, hogy a vírusirtók mindig egy lépéssel le vannak maradva a vírusoktól. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A gépemen egyszercsak azaz üzenet fogadott, hogy Encryptedelve lett minden fontos adatom.

Sajnálom, ami történt :( Jó, hogy nem lett oda minden adatod.

 

Ez ütős :D Egyébként akit érdekel: azóta sikerült kideríteni, hogy a vírus egy megnyitott PDF fájlon keresztül támad.

Ajaj, elég nehéz lesz kikerülni, ha megnyit az ember egy-egy pdf-et. Én is szoktam pdf fájlokat olvasni a neten.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez is egy szép nap volt. Lomtalanítás, kipakoltuk a fél emeletet, aztán elmentünk sörözni (+ unicumozni), mert megérdemeltük. Azt hiszem, kicsit most Frenkie bőrében érzem magam :D

Én a hétvégén nem ittam semmi szeszes italt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez is egy szép nap volt. Lomtalanítás, kipakoltuk a fél emeletet, aztán elmentünk sörözni (+ unicumozni), mert megérdemeltük. Azt hiszem, kicsit most Frenkie bőrében érzem magam :D

 

 

Vasárnap sosem iszok alkoholt. :P Na jó nyáron lehet hogy egy sör azért legurul. :D

Átálltam a péntekre tavaly. Akkor jól lelazulok, hétfő még messze. Imádom a péntek délutánt, estét. Ezt a szokásomat, akkor függesztem fel ha szombaton buli van. Nem jó két nap egymás után sokat inni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én két hétig nem ittam januárban, aztán visszaestem sajnos a napi 1 borra/pár sörre.

 

De pl tegnap elmentünk inni, és csak fél sört ittam, nem is kívántam. De egy hete annyit vedeltem hogy kitiltottak a pilisjenői kocsmából életem végéig, így már csak 50 000 kocsma maradt MO-n amibe mehetek. :o

Na mindegy csak a fizetésem bánja. Meg a májam. Meg az egyetem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én két hétig nem ittam januárban, aztán visszaestem sajnos a napi 1 borra/pár sörre.

 

De pl tegnap elmentünk inni, és csak fél sört ittam, nem is kívántam. De egy hete annyit vedeltem hogy kitiltottak a pilisjenői kocsmából életem végéig, így már csak 50 000 kocsma maradt MO-n amibe mehetek. :o

Na mindegy csak a fizetésem bánja. Meg a májam. Meg az egyetem. :D

Randalíroztál mi? :D Ezek a mai fiatalok.... :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én két hétig nem ittam januárban, aztán visszaestem sajnos a napi 1 borra/pár sörre.

 

De pl tegnap elmentünk inni, és csak fél sört ittam, nem is kívántam. De egy hete annyit vedeltem hogy kitiltottak a pilisjenői kocsmából életem végéig, így már csak 50 000 kocsma maradt MO-n amibe mehetek. :o

Na mindegy csak a fizetésem bánja. Meg a májam. Meg az egyetem. :D

 

Az egész fizetésed elittad egy este? Nem semmi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Randalíroztál mi? :D Ezek a mai fiatalok.... :P

Ezt se cáfolni se megerősíteni nem tudom.

 

 

Az egész fizetésed elittad egy este? Nem semmi.

Szép is lenne. :lol:

Amúgy szép kocsma volt, Viktor vezér arcképe a falon, kommunistázás, Jobbikos jelképek, jobbtaxi száma.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.