Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Kellemes húsvétot mindenkinek! :) Sok sütivel, sonkával, tojással. :)

A lányoknak meg kevés locsolót. :D

Kellemes húsvétot kívánok én is :)

A második kívánsággal (is) maximálisan egyetértek :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is a levelezőrendszerekkel van a baj(pl freemail, citromail stb..) hanem a spamszűrőjükkel. Ha ez a szűrő úgy itéli meg hogy az érkezett levél spam akkor oda teszi.

Erre egyébként már én is rájöttem, hogy érdemes időnként átnézni a freemail fiókot közvetlenül is, mert SPAM-ként levadász időnként bizonyos leveleket. Csak mégis utálatos dolog ez, mert helyből nem jut az ember eszébe. Sajnálnám a mostani e-mail címemet, mert mindenki ezt ismeri, de néha már én is gondolkozom rajta, hogy átváltok gmail-re.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre egyébként már én is rájöttem, hogy érdemes időnként átnézni a freemail fiókot közvetlenül is, mert SPAM-ként levadász időnként bizonyos leveleket. Csak mégis utálatos dolog ez, mert helyből nem jut az ember eszébe. Sajnálnám a mostani e-mail címemet, mert mindenki ezt ismeri, de néha már én is gondolkozom rajta, hogy átváltok gmail-re.

Te jó ég! Jó hogy mondtad, most megnéztem én is a spam fiókot. Tele van szavazatos mailekkel. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Erre egyébként már én is rájöttem, hogy érdemes időnként átnézni a freemail fiókot közvetlenül is, mert SPAM-ként levadász időnként bizonyos leveleket. Csak mégis utálatos dolog ez, mert helyből nem jut az ember eszébe. Sajnálnám a mostani e-mail címemet, mert mindenki ezt ismeri, de néha már én is gondolkozom rajta, hogy átváltok gmail-re.

 

Én éppen a napokban állok át gmailre.

 

 

Te jó ég! Jó hogy mondtad, most megnéztem én is a spam fiókot. Tele van szavazatos mailekkel. :o

 

Ugyanez volt nálam is. Esküdtek az emberek hogy elküldték a levelet. De nem jött meg. A franc kérte a freemailt anno hogy spamszűrőkkel védjék a leveleket.

Szerkesztve: - Frenkie
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én mindenkit beszélek le a freemailről, ahol csak tudok. A gmailhez képest szerintem borzalmas.

Nekem már több mint 10 éve freemail van, nehéz a váltás. Bár lehetne sagas címem is, szóval majd megvizsgálom a lehetőséget.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gyerekkoromban anyám és a húgom megkértek hogy ne sokat locsoljak rájuk a kölniből. Utálták ha tiszta kölni lett a hajuk. :D

Bizony, borzalmas egész nap olyan fejjel mászkálni, én is utáltam mindig is :)

 

Erre egyébként már én is rájöttem, hogy érdemes időnként átnézni a freemail fiókot közvetlenül is, mert SPAM-ként levadász időnként bizonyos leveleket. Csak mégis utálatos dolog ez, mert helyből nem jut az ember eszébe. Sajnálnám a mostani e-mail címemet, mert mindenki ezt ismeri, de néha már én is gondolkozom rajta, hogy átváltok gmail-re.

Nehezen váltottam át gmailre én is, valamiért nem szerettem volna azt használni (biztos valami agydili volt nálam, már nem emlékszem pontosan). Először volt freemailes 2005-ben, azt pár hónap után cseréltem, mert egyszer két hétig szórakozott velem, és nem volt türelmem a h*lyeségeihez, amikor lehet más fiókom is. Lett a citromail egy darabig, aztán kezdtük küldözgetni a képeket, csakhogy a cmail max. 3 giga levelet fogad és küld, a gmail pedig 10-et, így nyitottam a képekhez. Aztán a citromail is nagyon rosszul működött egy ideig, szóval a levelezést is átraktam gmailre. A citromailes fiók maradt, mert a iwiwre azzal vagyok felregisztrálva, havonta egyszer megnézem. Miután lehetett háttereket állítani a gmailben, már nem nézett ki annyira szörnyen sem. Egy komoly negatívuma van számomra: a mail-címeket rögtön feldobja, amint elkezdem beírni (levelezőlistát sehol sem használtam máshol sem), így most már nem tudom a mail címeket fejből, pedig sose lehet tudni, hogy mikor kellene fejből egy-egy cím. A telefonszámokkal is hadilábon állok, mindig csak rákattintok a mobilomon, és kész. De mi van, ha pl. ellopják, aztán haza akarok csörögni tesómnak? Nem tudom a számát fejből :oops:

A gmail pedig nagyon jól szűri a spameket, meg aztán mindig rákattintok a spam mappára, és átnézés után törlöm onnan a leveleket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a netszolgáltató által adott mail címem van már 8 éve. Van még gmailos és eltés e-mailem is biztonság kedvéért :lol:

Valamint 3 atw-s e-mail címem is a régi weboldalaim miatt.

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem a netszolgáltató által adott mail címem van már 8 éve. Van még gmailos és eltés e-mailem is biztonság kedvéért :lol:

Valamint 3 atw-s e-mail címem is a régi weboldalaim miatt.

Nekem van három freemailes, egy freewebes, egy avpuniverzumos, egy sfportalos, egy sfportos, egy gezahazas, egy gmailes és egy msn-es. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem van három freemailes, egy freewebes, egy avpuniverzumos, egy sfportalos, egy sfportos, egy gezahazas, egy gmailes és egy msn-es. :)

Hmm... jól meggondolva revideálom azon elképzelésemet, hogy a 3 aktív (1 munkahelyi, 2 gmail) +1 passzív (az említett citromail) mail cím sok :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.