Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ja egy madarológusnak kéne megmutatni! Egyszer a nyaralónknál nekünk is volt ilyesmi, kiderült, hogy valami bagoly csemete és az anyját hívja vagy az tanította vadászni, de este tíz és hajnali három közt ott ordibált, egész nyáron.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is. :) Láttatok már hegyvidéki égen tejutat? Ajánlom, ha még nem. :D Olyan érzés, mintha kiléptél volna a világűrbe.

 

Nem lenne légszennyezés, még hegyvidék se kellene hozzá. Mi látvány tárulna szemünk elé, olyan gyönyörű éjszakai egek lennének.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem lenne légszennyezés, még hegyvidék se kellene hozzá. Mi látvány tárulna szemünk elé, olyan gyönyörű éjszakai egek lennének.

Nem a légszennyezés a legnagyobb baj, hanem a fényszennyezés...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos elkezdődött az allergiaszezon számomra. :( Eddig egészen elenyésző hatásai voltak, de ma délután sajnos megtörtént az áttörés, és hiába a szép idő, nem bírtam kint maradni a kertben.

 

Sorstársak, Nálatok hogy áll a helyzet?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos elkezdődött az allergiaszezon számomra. :( Eddig egészen elenyésző hatásai voltak, de ma délután sajnos megtörtént az áttörés, és hiába a szép idő, nem bírtam kint maradni a kertben.

 

Sorstársak, Nálatok hogy áll a helyzet?

 

Nálam orromat csesztetni álldóan, elkezdek trüsszenteni 5x egymás után, kifújom orrom, örülök h kapok levegőt és megint sorozatban 5 trüsszentés :S Szememet is cseszteti néha. Hátja, elég szar ezaz allergia :S

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos elkezdődött az allergiaszezon számomra. :( Eddig egészen elenyésző hatásai voltak, de ma délután sajnos megtörtént az áttörés, és hiába a szép idő, nem bírtam kint maradni a kertben.

 

Sorstársak, Nálatok hogy áll a helyzet?

Ez sajnos nagyon rossz hír. :( Reméljük gyorsan elmúlik. A hegyekben ilyen gond nem lenne. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez sajnos nagyon rossz hír. :( Reméljük gyorsan elmúlik. A hegyekben ilyen gond nem lenne. :)

Sajnos életemben először nekem is kijött egy picit most augusztusban. Eddig a pollenre érzéketlen voltam. Persze semmi extra, csak egy párszor tüsszögtem, meg ilyesmi, de remélem, a jövőben sem erősödik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sajnos életemben először nekem is kijött egy picit most augusztusban. Eddig a pollenre érzéketlen voltam. Persze semmi extra, csak egy párszor tüsszögtem, meg ilyesmi, de remélem, a jövőben sem erősödik.

Talán azért jött ki, mert szokatlanul magas a pollenkoncentráció a szárazság miatt. A parlagfű a ludas...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes mód, a minap olvastam egy cikket a parlagfűről és ott éppen azt írják, hogy alapvetően egy gyógyn9vény és a gond a légszennyezéssel van melynek hatása lerombolta a parlagfűvel szembeni természetes ellenálló képességet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes mód, a minap olvastam egy cikket a parlagfűről és ott éppen azt írják, hogy alapvetően egy gyógyn9vény és a gond a légszennyezéssel van melynek hatása lerombolta a parlagfűvel szembeni természetes ellenálló képességet.

:pfff:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi. :) Majd összerittyentek egy kis beszámolót. ;)

Remek :) Biztosan jó volt, részemről évek óta először felmentem tűzijátékot nézni, az se volt rossz. Ettünk országtortát is (cukrászdából, nem a Duna parton vettük), szerintem nagyon finom, kellemes nyári süti :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remek :) Biztosan jó volt, részemről évek óta először felmentem tűzijátékot nézni, az se volt rossz. Ettünk országtortát is (cukrászdából, nem a Duna parton vettük), szerintem nagyon finom, kellemes nyári süti :)

Mi orosz krémtortát ettünk, az se volt rossz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez sajnos nagyon rossz hír. :( Reméljük gyorsan elmúlik. A hegyekben ilyen gond nem lenne. :)

Sajnos a Mátra sem kivétel már, tudom, mert próbáltam, de ott azért kevésbé van gond ezzel.

 

 

Sajnos életemben először nekem is kijött egy picit most augusztusban. Eddig a pollenre érzéketlen voltam. Persze semmi extra, csak egy párszor tüsszögtem, meg ilyesmi, de remélem, a jövőben sem erősödik.

Ezt sajnálattal olvasom. :( De talán tényleg csak átmeneti.

 

 

Érdekes mód, a minap olvastam egy cikket a parlagfűről és ott éppen azt írják, hogy alapvetően egy gyógyn9vény és a gond a légszennyezéssel van melynek hatása lerombolta a parlagfűvel szembeni természetes ellenálló képességet.

A légszennyezés miatt van, az biztos, de a parlagfű gyomnövény volt mindig is, mielőtt allergénné vált volna.

 

 

Remélem, az allergiásoknak minél előbb elmúlnak a panaszaik :(

Köszi. :)

 

 

Remek :) Biztosan jó volt, részemről évek óta először felmentem tűzijátékot nézni, az se volt rossz. Ettünk országtortát is (cukrászdából, nem a Duna parton vettük), szerintem nagyon finom, kellemes nyári süti :)

Ezek az országtorták mindig finomak. :) Az idén milyen ízű lett?

Vicc, hogy pesti létemre tüzijátékot már több mint húsz éve nem láttam élőben. Egyszer már meg kéne nézni megint. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.