Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Ez mondjuk gáz, én megértem, nekem is volt ilyen időszakom. Aztán stílust váltottam, mert amúgy elég jók a szövegeim és stand up-ban is erős vagyok...elkezdtem kondizni, meg neten ismerkedni és elég jól sikerült. Azóta volt több komoly és futó kalandom is, most 3 project van folyamatban és úgy néz ki, ha nem is szerelem, de happy end legalább lesz belőle. Csak ügyesen kell csinálni és meg kell a nőket hallgatni, meg rá kell érezni, hogy mire vágynak...lehet, hogy nem tudod megadni ezt nekik, de ha okosan nyomulsz, te előbb megkapod amit szeretnél, mint ők és a többi már nem rajtad múlik! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De hogy lépjek túl ezeken, ha nap mint nap az arcomba kapom ezen hiányosságaimat? Szeretni és szeretve lenni. Olyan nagyon nagy kérés ez, vagy velem van a baj?

Mellettem is sétálnak el nap mint nap úgy, hogy látom, leköpnének. Nézz át rajtuk. Ne abból álljon az életed, hogy ábrándok után áhítozol. Nem jön össze egy csaj sem? Paff neki. Másban meg lehet, hogy bárkit lepipálsz. ;) Mondjuk te még fiatal vagy, Flóribának is van egy-két használható tanácsa. Járj sportolni, vedd lazábbra a nők felé tett kísérleteidet; bókolj nekik ésatöbbi. Már amelyik éppen nem leköpni akar ugye. :)

Szóval fej a fejjel, nem kell leszűkíteni az életed csak csupán a nők felé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egy online játék kapcsán ismertem meg egy lányt, tök ártalmatlan beszélgetésből az lett, hogy már 3* találkoztunk 3-4napot együtt töltöttünk és ez idő alatt nem nagyon hagytuk el a szobát...sosem volt ez a fajta lány az esetem, szőke, nálam 2 fejjel magasabb, de elfogadott úgy, ahogy vagyok, nagyon tudja a dolgát és a pihenő időben is lehet vele beszélgetni, mert irtó intelligens.

Jó, a társasági lényem eléggé összetett, hozzáteszem nekem mindig is több lány barátom volt és buliba is többnyire 4-5 csajjal jelentem meg, kihasználtam azt, hogy én XP-t telepítettem nekik, meg infó házit csináltam, ők meg segítettek nekem a számvitelben...így kialakult egyfajta kapcsolat, amire már barátságot és néha többet is lehetett építeni, vagy...kihozni! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én egy online játék kapcsán ismertem meg egy lányt, tök ártalmatlan beszélgetésből az lett, hogy már 3* találkoztunk 3-4napot együtt töltöttünk és ez idő alatt nem nagyon hagytuk el a szobát...sosem volt ez a fajta lány az esetem, szőke, nálam 2 fejjel magasabb, de elfogadott úgy, ahogy vagyok, nagyon tudja a dolgát és a pihenő időben is lehet vele beszélgetni, mert irtó intelligens.

Jó, a társasági lényem eléggé összetett, hozzáteszem nekem mindig is több lány barátom volt és buliba is többnyire 4-5 csajjal jelentem meg, kihasználtam azt, hogy én XP-t telepítettem nekik, meg infó házit csináltam, ők meg segítettek nekem a számvitelben...így kialakult egyfajta kapcsolat, amire már barátságot és néha többet is lehetett építeni, vagy...kihozni! :)

Hát haver irigyellek... látod, veled legalább nem cseszett ki az élet :D örülj neki

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem vagyok jóképű, csak van stílusom...alapban egyedi az öltözködésem, a hajam pedig feketés-sötét lilás... :) Igen festetem és furán is van levágva. A másik, hogy hamar átlátok az embereken, volt olyan aki délután még sört öntött az arcomba, mert megsértettem, este meg az öltembe ült... Alkalmazkodás! :) Ezt tanuld meg és könnyebb lesz. A másik meg, hogy ne foglalkozz annyit másokkal, én hozzászoktam, hogy mindenki rocker, meg popper a környezetemben, mindenki Ragyogás és Születetett feleségek fan...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem kell ahhoz nagymenőnek lenned, hogy el tudj valakit csábítani. De ha úgy mész oda, hogy lúzernek, meg igénytelennek tartod magad, akkor azt a nőstények megérzik. Önfegyelem, kisugárzás, falkavezér szerep. Ezt kell sugallnod. Javaslom vegyél nőstény kutyákat, ha lehet uszkárt...mi már 10éve tartjuk őket és megtanultam mellettük, hogy a határozottság, kiállás és őszinteség többet számít, mint 1-2 óra simogatás, meg gagyogás... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Te jóisten. Nem vagyok 1 napig és mik folynak itten. Ben ,mondd már meg minek neked a nő? Találj hobbit helyette oszt kész. 4 és fél éve élek a saját lakásomban de nekem ide senki nem kell. Rengeteg hobbim és érdeklődési köröm van. Tudod mit jelent az hogy szabadság?? Mert én tudom. Nem szól bele senki mit csinálok , mikor és hol. El akarod dobni egy nő miatt? Voltam én tavaly Prágában 2 házaspárral. A férfiak szerették a sört, ordított róluk hogy jöttek volna velem sörözni. A feleségük ott mondta hogy nem volt elég, minek ültök be? Nem szabad.

Egy alapszabály van amit Oldie is írt. Soha semmilyen körülmények között NE legyen barátnőd mert akkor jön a rabság. Egy perc nyugtod nem lesz, nem találkozhatsz a barátaiddal stb.

Pár hónapja voltam barátomnál xp-t telepíteni és a haverom barátnője nézte közben a "Csak szexre kellesz" című filmet. A csajszinak drukkoltam hogy NE legyen komoly kapcsolat köztük. Erre haverom barátnője mondja nekem: "Majd ha neked is lesz". Mondom teljesen kizárt mert 2 évig jó aztán jön a pokol(sárdobálás stb). Azt mondja hogy de addig jó. Dehogy jó. Minek ismerkedjünk meg 2 évig ha utána csak a köpködés jön? Én az összes haveromnak mondtam aki a vállamon sirta el sörözés közben a nőügyeit hogy megérdemled. Minek ismerkedtél meg vele, minek feküdtél le vele és minek költöztél össze vele? Ha a férfiember nyugalomra vágyik soha nem szabad nőneművel komolyabb ismertséget összehoznia. Ehhez is tartom magam és nagyon jól érzem maga a bőrömben. Úgyhogy Ben hagyd a lúzerekre a nőket kinlódjanak ők velük te meg légy szabad és boldog nélkülük.

 

Mielött az a vád ér hogy nőellenes lennék ez nem így van csak láttam egyet és mást.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ilyet is ritkán olvas az ember, te valószínűleg nagyon csalódhattál egy régi szerelmedben, én csak ezzel tudom magyarázni ezt a kiábrándultságot. Prágát pl ezerszer jobban lehet élvezni, ha a pároddal vagy. Az örömünket mindig meg kell osztani valakivel. Legalábbis szerintem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már leírtam a kulcsmondatot: szeretni és szeretve lenni...

Szerintem nem abból áll egy párkapcsolat hogy a nő megmondja mi legyen a férfi meg emiatt lemond olyan dolgokról amiket szeret.... és fordítva. Ez arról szól, hogy kölcsönösen boldoggá tegyük a másikat. Olyan élményekkel ajándékozzuk meg egymást, ami önállóan, vagy haverokkal nem megy. És hidd el én próbálok a hobbimnak a Star Warsnak élni, mivel nem vagyok nagy társasági ember túl sok haverom sincs... de ahogy írtam mindig ugyanoda lyukadok ki. És ezt mindenféle ital nélkül írom, őszintén.... különbözőek vagyunk... vannak, akik jól elvannak magukkal vagy a haverjaikkal is, de én sajnos nem ilyen vagyok. Borzasztóan igénylem egy olyan lány társaságát, szerelmét, akivel kölcsönösen megértjük egymást, szeretjük egymást és nem arról szól, hogy miről mondunk le a másikért, hanem boldogok vagyunk. Ennyi a lényeg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ilyet is ritkán olvas az ember, te valószínűleg nagyon csalódhattál egy régi szerelmedben, én csak ezzel tudom magyarázni ezt a kiábrándultságot. Prágát pl ezerszer jobban lehet élvezni, ha a pároddal vagy. Az örömünket mindig meg kell osztani valakivel. Legalábbis szerintem.

 

 

Nem csalódtam én senkiben csak megfogadom apám bölcseletét mely így hangzik: " Mindenkinek annyi problémája van amennyit csinál magának". Én e szerint élek. Van egy lány akit nagyon szeretek söt lehet hogy szerelmes is vagyok bele ,de hálistennek van csávója így rólam minden felelősség áthárul.

Abban is igazad van hogy jó megosztani valakivel az élményt ,de nekem rengeteg barátom van így az sem gond. Prágában is az volt a gond hogy mi férfiak 2 óra alatt megnéztük volna a várost várastul aztán sörözés, viszont a hölgyek ezt nem bírták és be sem rúgtunk mert 2 sör közt mindig eltelt másfél óra. Én szeretek lazán élni akár városnézés szempontjából is. Ez azt jelenti hogy megnézek valamit iszok egy sört majd megnézel másvalami és iszok még egyet de sosem úgy hogy tántorogva és négykézláb.

A női nemet meg szeretem nagyon sőt imádom, de jelenleg nem tudnék senkivel együtt élni ami azt jelenti hogy férfival sem. Imádom hogy hazajövök és csend van ha filmet akarok nézni akkor azt nézek, ha játszok a géppel akkor azt ha egy hétig nem keveredek haza akkor senki nem szól. Elképesztően jó érzés ez a fajta szabadság nekem. És adjam fel egy lehetőségért esténként vagy nappal? Nem éri meg nekem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már leírtam a kulcsmondatot: szeretni és szeretve lenni...

Szerintem nem abból áll egy párkapcsolat hogy a nő megmondja mi legyen a férfi meg emiatt lemond olyan dolgokról amiket szeret.... és fordítva. Ez arról szól, hogy kölcsönösen boldoggá tegyük a másikat. Olyan élményekkel ajándékozzuk meg egymást, ami önállóan, vagy haverokkal nem megy. És hidd el én próbálok a hobbimnak a Star Warsnak élni, mivel nem vagyok nagy társasági ember túl sok haverom sincs... de ahogy írtam mindig ugyanoda lyukadok ki. És ezt mindenféle ital nélkül írom, őszintén.... különbözőek vagyunk... vannak, akik jól elvannak magukkal vagy a haverjaikkal is, de én sajnos nem ilyen vagyok. Borzasztóan igénylem egy olyan lány társaságát, szerelmét, akivel kölcsönösen megértjük egymást, szeretjük egymást és nem arról szól, hogy miről mondunk le a másikért, hanem boldogok vagyunk. Ennyi a lényeg.

 

Megértem. Mások vagyunk. Ennyi. Pár sört azért péntek alkalmából már lehúztam de részegnek nem érzem magam. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én megértem Frenkie, mire gondolsz "szabadság" alatt, de szerintem, ha 2 ember szerelmes egymásba, hajlandóak bizonyos kompromisszumot kötni a másikért, akkorákat, hogy az ne legyen kényelmetlen egyik fél számára sem és jól érezzék magukat. :)

 

 

Én hajlandó lennék de vajon a hölgy is?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, ebben a kontextusban igazad van, én is szeretem a szabadságot, és valóban jó, ha az ember hazatér egy üres lakásba és azt csinál amit akar. De a másik életnek is vannak előnyei. Pl. sohasem gondolkoztál azon, hogy milyen lehet gyereket nevelni? Nyilván jár egyfajta lemondással, de látva az eredményt (az első beszéd, bicikli-tanulás, iskola stb.), szerintem megéri. Persze kinek mi. Mindkét életmódnak vannak előnyei és hátrányai. Jelen pillanatban én is inkább utazgatnék a nagyvilágba, minthogy lekössem magam egy nőnél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én hajlandó lennék de vajon a hölgy is?

Ha megtalálod a megfelelő hölgyet, szerintem tutira. ;)

Az biztos, hogy én adott esetben képtelen lennék azt nézni, hogy nekem mikor jó (bizonyos fokig) és csak arra törekednék, hogy a lánynak jó legyen. Gondolom sokan ki is használnák ezen tulajdonságom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Frenkie, ebben a kontextusban igazad van, én is szeretem a szabadságot, és valóban jó, ha az ember hazatér egy üres lakásba és azt csinál amit akar. De a másik életnek is vannak előnyei. Pl. sohasem gondolkoztál azon, hogy milyen lehet gyereket nevelni? Nyilván jár egyfajta lemondással, de látva az eredményt (az első beszéd, bicikli-tanulás, iskola stb.), szerintem megéri. Persze kinek mi. Mindkét életmódnak vannak előnyei és hátrányai. Jelen pillanatban én is inkább utazgatnék a nagyvilágba, minthogy lekössem magam egy nőnél.

 

 

Hát igen a gyerek. Jóbarátom két hete jelentette be hogy a barátnője babát vár. Akkor elgondolkodtam azon hogy én milyen szánalmas idióta életet élek és hogy ez mekkora szó(mármint hogy gyereked lesz). Magyarán tudom hogy az én általam favorizált élet önző(pedig baromira nem tartom magam önzőnek) és nem jövőbe mutató és az a helyes ha utódokat nevelsz. Tehát ekkor megingott bennem a magabiztosság hogy milyen f*szán élem az életem. Elismerem.- Sőt azt is ha találkoznék a megfelelő hölggyel és ezeket olvasnám tuti hülyének nézném saját magamat. Valahol tudom hogy amit csinálok az egyfajta menekülés a problémák elöl, de mégis ezt teszem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már leírtam a kulcsmondatot: szeretni és szeretve lenni...

Szerintem nem abból áll egy párkapcsolat hogy a nő megmondja mi legyen a férfi meg emiatt lemond olyan dolgokról amiket szeret.... és fordítva. Ez arról szól, hogy kölcsönösen boldoggá tegyük a másikat. Olyan élményekkel ajándékozzuk meg egymást, ami önállóan, vagy haverokkal nem megy. És hidd el én próbálok a hobbimnak a Star Warsnak élni, mivel nem vagyok nagy társasági ember túl sok haverom sincs... de ahogy írtam mindig ugyanoda lyukadok ki. És ezt mindenféle ital nélkül írom, őszintén.... különbözőek vagyunk... vannak, akik jól elvannak magukkal vagy a haverjaikkal is, de én sajnos nem ilyen vagyok. Borzasztóan igénylem egy olyan lány társaságát, szerelmét, akivel kölcsönösen megértjük egymást, szeretjük egymást és nem arról szól, hogy miről mondunk le a másikért, hanem boldogok vagyunk. Ennyi a lényeg.

Ó Ben ha tudnád... :) Ez olyan mint egy amcsi romantikus film. Amíg összejönnek a párok addig izgalmas és minden rózsaszín, de mi lesz azután? És a hangsúly a huzamosabb ideig való együttélésen van. A mai világ sajnos álságos, őszinte érzelmeket a mostani lányoktól várhatsz ugyan, de olyan gyorsan változnak mint a tavaszi időjárás. Előrebocsájtom, hogy mindig vannak és lesznek is olyan csajok, akik csodálatosak és mindent megérdemelnek (szerencsére én ismerek ilyen lányokat). DE!!! Sajnos ezek vannak elenyésző kisebbségben. A fiatalabbakat (17-21) el lehet bűvölni a kedvességgel és mosolygással, ha az még stílussal is párosul. Kezdetben ennyi elég is, neked is meg neki is. Jó szórakozásnak és a későbbi komolyabb kapcsolatok bevezetőjének. A házasodni kívánók nagy része viszont már azt nézi mi van neked, mit tudsz neki nyújtani. Persze az se árt, ha nem vagy egy Quasimodo külsejű, de nem az a lényeg. Itt már keményen bejönnek az érdekek, az anyagiak és a számítások, hogy: "húúú hát ez jó módú, akkor megfelel". Ezen kapcsolatok általában gyorsan házassághoz vezetnek amik 80% -ának válás a vége 2-3 éven belül. A csaj jól lenyúlja a csávót, plusz még ha gyerek is van akkor beindul a keveredés, aminek a végén majd azt se tudják ki kinek a gyereke. Nem hiszed el mennyi példát látok a közvetlen környezetemben. Az egyik jó barátom házassága volt számomra a példakép arra, hogy van még igazi szerelem. Ők tini koruktól kezdve ismerték egymást, és pár éve házasodtak össze. A srác egy ezermester, mindent megcsinál a házban és akörül, nem iszik (nála antialkoholistább srácot még nem láttam), nem cigizik, nem nőzik. Igazi főnyeremény, papíron minden nő ilyenről álmodik. Aztán kb. egy fél éve az egyik este közölte vele az asszony, hogy ő másnap elköltözik mert jött neki egy érzés.... Érted???? A tökéletes idillből egy csapásra a pokolba került. Most abba nem mennék bele, hogy ezt miért nem vette észre ő maga is, a lényeg a lényeg, hogy a lány időközben már be is adta a válókeresetet. A tökéletes pár így ért véget. Hihetetlen! A csaj teljesen kifordult magából, el van szállva. Ő most jött rá, hogy másra vágyik, sétálni a mezőn valakivel, meg hasonló romantikus dolgok. És mindezt 10 év után. A lényeg, hogy ha egy lánnyal vagy SOSE tudhatod mikor hagy ott. Nem számít mekkora volt a szerelem, ahogy telnek az évek egyre nagyobb az esélye, hogy lelép. Persze ez lehet a férfi hibájából adódó is, ezt nem tagadom. Nem egy sors ment már tönkre ilyen szakítások miatt. Sajnos olyanról is tudok aki belehalt a válás utáni nihilbe. Egyszerűen céltalanná vált, kiégett és szét itta magát. Szóval az egy dolog, hogy nincs nőd, de esetleg az ami akkor várna rád ha van....lehet, hogy nem lenne sokkal jobb. :)

 

Szerintem nem abból áll egy párkapcsolat hogy a nő megmondja mi legyen a férfi meg emiatt lemond olyan dolgokról amiket szeret.... és fordítva.

Ó dehogynem! :D Egy kapcsolatban mindig dominál valaki. Lehet, hogy nem sarkosan, de az egyik fél mindig erősebb akarattal bír mint a másik. Pl. az egyik volt barátnőm nem szereti az SW-t, és amikor a gyerekről beszéltünk, mondván én, hogy majd megmutatom neki az SW filmeket azt válaszolta, hogy azt a sz*rt ugyan soha!!! Persze az élet nagy és komoly dolog, szóval ilyen apróságokon, hogy megmutathatom-e majd a fiamnak/lányomnak az SW-t, biztos nem veszünk össze, de akkor is ez már az első lépés afelé, hogy viták bontakozhassanak ki. Később már "az" se tetszik, aztán "ezt" se csináljam, stb. Még mielőtt azt írnád, hogy rosszul választottam, leírnám, hogy nem. A legtöbb ember olyan valakit képzel el magának, aki hozzá illik és elviselné minden kis rigolyáját, szokását és boldogan élnének amíg meg nem halnak. Ilyen viszont nincs. Erről kár is álmodozni. Arra csak egy robot lenne képes, hogy zokszó nélkül bólogasson mindenre amit mi szeretnénk. Óhatatlanul lesz ellenvélemény ami nem baj, csak hosszú távon hova fog ez vezetni az már egy másik kérdés.

 

Karrdenak már most leírom, mielőtt beleköt az írásomba, hogy vannak ellenpólusok is, ezt jól tudom, de én most direkt a férfi szemszögéből világítottam meg a dolgot, mivel férfi vagyok. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze az élet nagy és komoly dolog, szóval ilyen apróságokon, hogy megmutathatom-e majd a fiamnak/lányomnak az SW-t, biztos nem veszünk össze, de akkor is ez már az első lépés afelé, hogy viták bontakozhassanak ki. Később már "az" se tetszik, aztán "ezt" se csináljam, stb. A legtöbb ember olyan valakit képzel el magának, aki hozzá illik és elviselné minden kis rigolyáját, szokását és boldogan élnénk amíg meg nem halnak. Ilyen viszont nincs. Erről kár is álmodozni. Arra csak egy robot lenne képes, hogy zokszó nélkül bólogasson mindenre amit mi szeretnénk. Óhatatlanul lesz ellenvélemény ami nem baj, csak hosszú távon hova fog ez vezetni az már egy másik kérdés.

 

Nálam épp ez a baj, hogy én is olyan barátnőt szeretnék aki az én "tükörképem", ez sajna okozott bonyodalmakat már, mert óhatatlanul is saját képmásomra akartam alakítani már pár csajt. :D Persze én lehet el tudnám viselni más nő szokásait, de más nő lehet nem tudná az enyéimet. Utóbbi időben marhára egoista lettem, felvettem a "Te nem tettél értem semmit, én minek legyek kedves veled" stílust, ami gondolom nem jön be a csajoknál. Plusz a saját hobbijaim is elsőrendűbbek (Pl mikor Forma 1 van, akkor megszűnök létezni). Meg ha valamit/valakit nem kedvelek akkor azt órákig tudom szidni, szóval velem nehéz :D De ezektől független szerethető vagyok, meg ha én szeretek valakit akkor azért bármit, meg hűséges típus vagyok.

 

Amúgy amit írtál Ody azt én is alátudom támasztani, 1 évig voltam együtt barátnőmmel, minden happy, egyik nap bejelenti hogy legyen vége mert van neki más. Mondom mi van?? Szakított velem, összejött azzal a sügérrel, aki 2 hónap után megcsalta, majd dobta. Utánna a gyerek felvett MSN-re, majd elkezdett cukkolni hogy elvettem a nődet stb. Mondtam neki ha szemem elé kerül, szilánkosra töröm minden csontját. Ehhez tartom magam mai napig is. Szerencséjére nem találkoztam vele. Szóval jah, a nőket nehéz megérteni, ahogy unokanővérem mondta: "Mi nők hülyék vagyunk. Néha magunk se értjük magunkat".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, ezek teljesen jogos és életszerű gondolatok. Csak annyit tennék hozzá, hogy egy hosszú távú kapcsolat nem feltétlenül attól hosszú távú, hogy a felek sosem szeretnek ki egymásból vagy fásulnak bele a mindennapok egyhangúságába. Biztos van sírig tartó szerelem, de az nagyon ritka lehet. De ettől egy közös életet, amit együtt felépítettek, nem lehet felborítani azért, mert az egyik fél hirtelen rájön X év után, hogy változásra van szüksége, és az adott keretek között nem tudja megtenni (szerinte). Lehet, hogy meg tudja, csak meg kéne ezt a másikkal beszélni. Néha csak tisztázni kell a helyzetet, és mindkét fél kaphat olyat, amire vágyik (pl. a Te példáddal élve: megmutathatja az SW filmeket a srácainak :)), és cserébe elfogad a másik részéről is ilyesmit.

A szüleinknek is megvolt a maguk problémája, de nem szaladtak szét, hanem kitartottak egymás mellett. Ma könnyebb borítani mindent, nincs türelem és megértés az emberekben, hiába beszélnek, de nem kommunikálnak, mindenki elsősorban magára gondol, és arra, hogy egyszer élünk, azt kell kihasználni. Ez így is van, de nem mindegy a hogyan.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég szomorú, de sajnos van alapja annak amit írtál Ody. Mondjuk nálam leginkább azt a hatást érted el vele, hogy ha lehet, még pocsékabb életkedvem lett, de ez nyilván nem a te hibád. A végén ott tartok, hogy még érzem magam hülyén, amiért hiszem, hogy 2 ember huzamosabb ideig lehet boldog egymás mellett. Naiv vagyok tudom. Ezért tart itt a világ, mert sokan csak érdekből házasodnak/járnak valakivel, ami írtad, hogy hova vezet. Viszont én ezt továbbra is általánosításnak gondolom, bármilyen magas %-arányban igaz a népre... ha 2 ember igazán szereti egymást az a kapcsolat nem tud kihűlni... ha igen, sosem szerették egymást igazán, bármit is állítanak. Az pedig alap dolog nálam, hogy ha igazán szeretek valakit, azért bizonyos fokú kompromisszumot hajlandó vagyok kötni. És ez nem azzal kezdődik hogy ő leszarozza az Sw-t én meg akkor a Twillight-ot, hanem elfogadjuk hogy a másik szereti és ha kell együtt nézzük vele. De nem írtam olyat hogy máris feleséget meg gyerekeket akarok... viszont szerintem a szerelem mint érzés megismerése minden személy joga és mivel társas lények vagyunk, nem értem miért olyan furcsa az, ha én is meg szeretném ezt tapasztalni egy olyan lány személyében, akiről már rengeteget írtam. Nyilván nagyon ritka az ilyen, de nem hiszem, hogy csak a tündérmesékben létező elem. Ha így lenne, elég pocsék világot élnénk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ben. Pocsék világot élünk. Illúziókat kergetünk mindannyian. Máshoz hasonlítjuk magunkat, a másikat ésatöbbi. És mindenhonnan ez árad. Legyél ilyen, legyél olyan.

 

Odyval mondhatni 99%-ban egyetértek azzal amit lentebb irt. :)

 

Frenkiéhez meg annyit tennék hozzá, kiigazítva azt amit tőlem idézet, hogy nem a barátnőzést "tiltottam" hanem azt, hogy ha már semmi sem jön össze, akkor ne ennek vessük alá az életünket, van ezernyi más apró öröm a világban. :) Tény és való, hogy más nem adja vissza a párod testének forróságát reggelente, nem ölel át senki, nem érzed ajkainak ízét, puhaságát, de az élet megy tovább. Célt kell találni és az valami használható legyen. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na leírom azt amit tegnap már leírtam, de törölve lett mert poletizáltam :P

 

Szal: Ugyebár látható hogy az Anonymusnak nem sikerült a netet lelőnie (kérdés tényleg akarták e), de való igaz, hogy lelehet lőni. Erre volt két példa is: 2001, 2007. Net szerverből ugye 13 van, ezek biztonsítják hogy letudja a böngésző kérdezni a weboldalt. K a jelű szerver egyébként nálunk van. Na már most: 2001-ben mind a 13 szerver ellen indítottak ismeretlenek túlterheléses támadt, mellyel annyit értek el, hogy pár oldalt elérhetetlenné vált, valamint 1-2 szerver benyögte az unalmast. 2007-ben más volt a helyzet, ott is túlterheléssel próbálkoztak, és lám síkerült: 6 szerverből 2 kiesett, mert nem voltam védelemmel ellátva. Szóval jah, lelehet lőni a netet (persze csak részben igaz, mert nem maga a net hal be, hanem a lekérdezést segítő szerverek). Ma már védelemmel van ellátva mind, kérdés persze hogy van e rajta rés. Anonymus egyébként a Pedo oldalak ellen is harcol, szóval végeznek érdemi munkát is.

 

Más: Tegnap volt híradóban hogy két fiatal horogkeresztet mert rajzolni pár képre. Mért akkora gond ez? Önkényuralmi jelképnek van titulálva, de ezek szerint marha sokan nem tudják az eredetét :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody nagyon jól leírta amitől tartok. Pontosan ezek miatt nem érdekel egy együttélés valakivel. Sajna én is rengeteg kapcsolatot láttam tönkremenni, vagy ha nem akkor azt hogy teszik pokollá egymás életét. Ebből én nem kérek. Hálistennek van rengeteg dolog ami érdekel, így el tudom magam foglalni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, ezek teljesen jogos és életszerű gondolatok. Csak annyit tennék hozzá, hogy egy hosszú távú kapcsolat nem feltétlenül attól hosszú távú, hogy a felek sosem szeretnek ki egymásból vagy fásulnak bele a mindennapok egyhangúságába. Biztos van sírig tartó szerelem, de az nagyon ritka lehet. De ettől egy közös életet, amit együtt felépítettek, nem lehet felborítani azért, mert az egyik fél hirtelen rájön X év után, hogy változásra van szüksége, és az adott keretek között nem tudja megtenni (szerinte). Lehet, hogy meg tudja, csak meg kéne ezt a másikkal beszélni. Néha csak tisztázni kell a helyzetet, és mindkét fél kaphat olyat, amire vágyik (pl. a Te példáddal élve: megmutathatja az SW filmeket a srácainak :)), és cserébe elfogad a másik részéről is ilyesmit.

A szüleinknek is megvolt a maguk problémája, de nem szaladtak szét, hanem kitartottak egymás mellett. Ma könnyebb borítani mindent, nincs türelem és megértés az emberekben, hiába beszélnek, de nem kommunikálnak, mindenki elsősorban magára gondol, és arra, hogy egyszer élünk, azt kell kihasználni. Ez így is van, de nem mindegy a hogyan.

Ez így igaz, csak akkor van baj, ha a kislánynak hapsi is befigyel. Mert azt nem lehet megoldani beszélgetéssel. :)

 

Elég szomorú, de sajnos van alapja annak amit írtál Ody. Mondjuk nálam leginkább azt a hatást érted el vele, hogy ha lehet, még pocsékabb életkedvem lett, de ez nyilván nem a te hibád.

Ne veszítsd el a kedved, lehet, hogy Te leszel a legjobb kivétel. :)

 

Egyébként ne keverjük össze a dolgokat a szerelemmel és a testi vonzódással. Aki csak szexelni akar az menjen el olyan lányokhoz akik erre szakosodtak. Ki fogják elégíteni minden vágyukat, és így más életét se teszi tönkre az állszerelmes dumával és házassággal. Aki csak azért házasodik mert ezt így szokták vagy ,mert már túl öregnek érzi magát, attól hanyatt homlok menekülni kell!

 

Ody nagyon jól leírta amitől tartok. Pontosan ezek miatt nem érdekel egy együttélés valakivel. Sajna én is rengeteg kapcsolatot láttam tönkremenni, vagy ha nem akkor azt hogy teszik pokollá egymás életét. Ebből én nem kérek. Hálistennek van rengeteg dolog ami érdekel, így el tudom magam foglalni.

Tudom miről beszéltél tegnap este, mert ismerem ezt a fajta viselkedést! Minek iszol annyit (amikor nyaral az ember kicsit elengedheti magát nem?)? Minek mész ide, miért ezt csinálod, miért azt? Egy ilyen nővel együtt élni maga a pokol!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Más: Tegnap volt híradóban hogy két fiatal horogkeresztet mert rajzolni pár képre. Mért akkora gond ez? Önkényuralmi jelképnek van titulálva, de ezek szerint marha sokan nem tudják az eredetét :D

Az, hogy eredetileg mit jelentett, nem számít, mert azzal, hogy a Harmadik Birodalom a jelképévé tette, összeforrt a nácizmussal ;) . A "fiatalok" se hiszem, hogy az örök körforgást akarták vele kifejezni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.