Ugrás a kommentre

Egyéb fontos


Darth Krande

Ajánlott hozzászólás

Boldog szülinapot neki odafönt...

 

 

 

 

Holnap lecirkálok a nagyimhoz, szerdán este re. Dzséjt! Biztosan csak gépek közti hiba, de a Három alient színezése még mindig nem ért vissza... szerdára légyszi küldjed újra!

 

 

(gyk: nem akarom feltételezni, hogy esetleg még bele sem néztél)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

(gyk: nem akarom feltételezni, hogy esetleg még bele sem néztél)

Hát ne is, mert már majdnem befejeztem. De, hogy szerdán nem fogom küldeni az fix. Holnap két vizsga, szedán három, aztán amint hazaérek, megyek haverokkal kipihenni az elmúlt heteket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi mindenkinek. Jó újra itt.

A kérdésekre válaszolva: Az angol csajok elvannak hívza, ennek ellenére mindent kidobnak. Főleg ez azért lehetett mert olyan meleg volt mint a dög, így volt rá lehetőségük. Egy vagy kettő amire azt mondtam hogy Hűhha. :D

A sörre pedig nem tudok mit mondani, mivel nem iszom, de mellettem mindenki igen, szóval az Ő elmondásuk alapján nem a legjobb az angol sör. A Guinnes az ami a legkedveltebb. De a többi nem nagy szám.

Egyébként nagyon jól éreztem magam. Rengeteg helyen jártam. Párizs, /Louvre. Notre Dame, Eifel/ Amsterdam /Van Gogh kiáll, sétahajókázás, Vöröslámpás negyed!/ Angliában York, CAnterbury, London, CAmpbridge szal voltunk pár helyen. Londonban szabadidőben találtam egy képregény boltot, ahol figuráklat is árultak. Maga a mennyország volt. SW minden mennyiségben. Csak pár apróságra volt pénzem/Clone wars figurák pl/, meg a SW legacy legújabb számára. De az élmény megmarad. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Haverom mondta(aki múlt héten jött haza Amsterdamból), hogy a Red Light District-ben szerelmes lett félpercenként... :lol:

 

Nagyon jó helyeken jártál, irigykedek! :D Gondolok én most Párizs nevezetességeire is, nem csak egy dologra. Rossz az aki rosszra gondol.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kérdésekre válaszolva:

Oké a balhé.

Én úgyse a csajok és az ale miatt mennék el Angleszba. Azon belül is csak Londonba húznék de oda is csak néhány dolog miatt és azok nem a Big Ben, a London Eye meg ilyenek lennének.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nos orki! Hogy is volt ez a fantázia dolog? Ezt igen fontos kérdésnek tartom kérem szépen. :)

Nem semmi olyan, bár már késő szabadkozni. :)

 

Ez a Birodalmi tisztekkel kapcsolatban, azért jutot eszembe, mert apámnak rengeteg katonás története van, az átkosban még szokás volt bevonulni. Nos ő kibulizta, hogy sofőr legyen és egy parancsnokot hurcolászott a nap 24 órájában. Az öreg gyakran kereste fel örömlányok kegyeit, mikor hazaért, akkor mindig lábujj hegyen osont be a lakásba, hogy a feleség ne sárkánykodjon. Valamiért egyszer apu is ott volt és hallotta, amint az asszony utána üvölt:

- Már megint k.....ni mész?!-

 

Csak ez a történet ugrot be Mos Eisly-ről és a tisztekről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.