Ugrás a kommentre

Képregények


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

23 perccel korábban, Iqvi írta:

Én még mindig ellenérzédeket táplálok az újraszámozással kapcsolatban, de ha így akarják tényleg akkor elfogadom. 

Ha júliustól belevetjük magunkat az 5-6 közti eseményekbe, vagy akár a 6-7 közt eltelt történetekbe, akkor reális szerintem az újraszámozás. :)

24 perccel korábban, Iqvi írta:

Ami azt illeti ény szivesen olvasnék egy újabb ongoingot Charles-tól. Számomra ő a star wars képregények Claudia Gray-e.:D

Én is szeretnék egy újabb hosszabb szériát olvasni tőle. Megmondom őszintén, kíváncsi lennék mit kezdene egy ongoing sorozatnak az EpI-II között, amely Anakin és Obi-wan kapcsolatára épít és ez jó is lenne, hiszen a 2016 -os Anakin&Obi-wan minit ő írta, így lehetne egy prequelt írni hozzá vagy egy sequelt amolyan 25-30 számosat. Vevő biztos lenne rá. :D

 

Amúgy egyetértek. Ő - és még Kieron is - a Marvel legjobb SW -os írói, ez tagadhatatlan. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Én még mindig ellenérzédeket táplálok az újraszámozással kapcsolatban, de ha így akarják tényleg akkor elfogadom. 

 

Ami azt illeti ény szivesen olvasnék egy újabb ongoingot Charles-tól. Számomra ő a star wars képregények Claudia Gray-e.:D

Charles-ról vegyes véleményem van. Az Obi-van és Anakin, az első Lando és a most futó második Darth Vader nagyszerűek tőle. A Poe Dameronról ezt nem tudom elmondani. Az 1-19. számból volt legalább 10 füzet, melyet közepesnél jobbra nem tudok értékelni. Valahogy nem is tudtam rávenni magam, hogy a 20-31. számokat elolvassam.

15 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Ha júliustól belevetjük magunkat az 5-6 közti eseményekbe, vagy akár a 6-7 közt eltelt történetekbe, akkor reális szerintem az újraszámozás. :)

Én is szeretnék egy újabb hosszabb szériát olvasni tőle. Megmondom őszintén, kíváncsi lennék mit kezdene egy ongoing sorozatnak az EpI-II között, amely Anakin és Obi-wan kapcsolatára épít és ez jó is lenne, hiszen a 2016 -os Anakin&Obi-wan minit ő írta, így lehetne egy prequelt írni hozzá vagy egy sequelt amolyan 25-30 számosat. Vevő biztos lenne rá. :D

 

Amúgy egyetértek. Ő - és még Kieron is - a Marvel legjobb SW -os írói, ez tagadhatatlan. :)

Akár ezek is jöhetnének. Esetleg egy VIII. és IX. közötti széria is.

 

A szavazásnál úgy tűnik eddig az van, amit jósoltam. Sejtettem, hogy többen akarják majd Kanant, mint Poe-t. Az újdonság, hogy Poe úgy tűnik előbbre tör, mint Lando.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Facebookon nem vagyok fent úgyhogy nem tudok szavazni de ha lehetne akkor Poe-ra szavaznék. A többi se rossz, de ez messze fontosabbnak érzem mint a másik kettőt.

Ez az érzés akkor is fennállna, ha mondjuk indítanának a jövőben egy VIII. és IX. között játszódó szériát? Vagy egy olyat, ami a VI. és VII. között lenne, de rámennének a kulcsfontosságú eseményekre. Ben, az Akadémia, Snoke, Renek születése....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Mivel az évi mennyiség most már 12 képregény kötet lesz, így nem zárható ki, hogy még idén megkapjuk a Darth Vader, a Sith Sötét Nagyura 4., befejező kötetét, Vader erődje címmel. (19-25. szám).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Igen csak ezt, egyelőre más képregényt nem tervezek venni. :) 

Aha, én eddig mindet beszereztem az Obi-van, a Han Solo és az Aphra második kötetén kívül. De ezekre is sort akarok keríteni. Ami biztos kimarad az a Shattered Empire. Nekem az nem jött be.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Remélem egyszer kiadják, csak 136 oldalas kiadvány az egész. Thrawn miatt nagyon érdekelne a kötet.

Személy szerint a filmregényekkel vagyok úgy, hogy ráérős kiolvasni/beszerezni. Az ébredő erőt is csak azért rendeltem meg hamarabb a tervezettnél, mert 80% kedvezmény volt rá könyvcsomagban, különben vártam volna vele. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 órával ezelőtt, sokka írta:

Szerintetek van-e esély arra, hogy a Thrawn képregény kiadásra kerül magyarul belátható időn belül (az elkövetkezendő kb. 1-4 évben)? Gondolkodok rajta, hogy idén beruházok az angol nyelvűre, ha semmi esély a magyar kiadásra.

Nem hiszem. Sőt, lehet, hogy teljesen ki is marad. Először mindenféleképpen az új történetekre koncentrálnak. Ha ezek mind kifogynának esetleg akkor. De ez nem valószínű, mert elég nagy az elmaradás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Nos, addig is bőven tudsz válogatni képregényekből, mert szukits nagyon rákapcsolt.:D

Eddig csak a Birodalmi gépezetet sikerült elolvasnom. Amik kimondottan érdekelnének képregények (Jedi vs Sith, Thrawn, Invasion, Kanan, Doctor Aphra, etc...) azok közül alig adott ki valamit a Szukits.

 

7 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Nem hiszem. Sőt, lehet, hogy teljesen ki is marad. Először mindenféleképpen az új történetekre koncentrálnak. Ha ezek mind kifogynának esetleg akkor. De ez nem valószínű, mert elég nagy az elmaradás.

 

Türelmesen várok. Remélem legalább a Kanan-t kiadják legkésőbb jövőre.

Szerkesztve: - sokka
elgépelés
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , sokka írta:

Eddig csak a Birodalmi gépezetet sikerült elolvasnom. Amik kimondottan érdekelnének képregények (Jedi vs Sith, Thrawn, Invasion, Kanan, Doctor Aphra, etc...) azok közül alig adott ki valamit ki a Szukits.

 

 

Türelmesen várok. Remélem legalább a Kanan-t kiadják legkésőbb jövőre.

A Kanan most győzött a szavazáson, így valószínűleg ő lesz a 12. Fejben már összeállítottam a listát, már csak az Age of Resistance két gyűjteményes kötetének adataira várok. Már a megjelenési sorrend is körvonalazódik, figyelembe véve a Marvel sajnálatos kötelező kb. fél éves csúsztatását.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody kérdése kimaradt. A Darth Vader, a Sith Sötét Nagyura 2. kötete, A Jedik hagyatéka (7-12. szám) április 29-én jönne elméletileg. Gyakorlatilag szerintem májusra tolódik. A harmadik kötet - Lángoló tengerek - (13-18. szám + különszám) júliusra van ütemezve. És akkor a negyedik kötet talán ősszel, de a 2019-2020-as csomag még nincs fixálva, úgyhogy ez még képlékeny.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 perccel korábban, sokka írta:

Doctor Aphra

Abból most jön a második rész, szóval azért haladnak tisztességesen. A többi amit felsoroltál van közte egy két legenda történet is. Ezeket megtalálhatod a hálózsákon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Iqvi írta:

Abból most jön a második rész, szóval azért haladnak tisztességesen. A többi amit felsoroltál van közte egy két legenda történet is. Ezeket megtalálhatod a hálózsákon.

Azt néztem, hogy a Doctor Aphra-val szépen halad a Szukits. Majd megvásárolom, talán ősszel. Mivel képregény és regény 40-50%-os akció nincs egyszerre, így kevés képregény vásároltam (amit mégis azt nem-SW könyvek mellé). Majd, ha megjelenik a Kanan és néhány Age of... képregény és így összejönne egy +10'000 forintos rendelés (40-50%-os kedvezménykor), akkor majd rendelek egy kimondottan SW képregénycsomagot. :)

 

Néztem, hogy Hálózsákon fönt vannak. El fogom olvasni. Azonban az lenne az igazi, ha papír alapon is meglennének, magyar nyelven. Úgy jobban szeretek olvasni.

 

1 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

A Kanan most győzött a szavazáson, így valószínűleg ő lesz a 12. Fejben már összeállítottam a listát, már csak az Age of Resistance két gyűjteményes kötetének adataira várok. Már a megjelenési sorrend is körvonalazódik, figyelembe véve a Marvel sajnálatos kötelező kb. fél éves csúsztatását.

Amikor még ment a szavazás leadtam a voksomat a Kananra. Láttam, hogy nagyon elhúzott, ezért is írtam, hogy remélem legkésőbb jövőre kiadásra kerül. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

A Mace Windu és a Darth Vader, a Sith Sötét Nagyura 2. köteteknél most zajlik a végső simítás a nyomdába kerülés előtt.

 

A Star Wars 8. köteténél mit szólnátok a következő címhez? Viharfellegek Mon Calán.

A Darth Vader, a Sith Sötét Nagyura 3. köteténél mit szólnátok a következő címhez: Lángoló óceánok. Vagy: Lángoló tengerek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.