Ugrás a kommentre

Képregények


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

3 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Na és ki szeretné ezt a TIE Fighters-t majd egyszer olvasni?

Szerk. Nem jól tettem fel a kérdést. A Kanan, Lando, Poe Dameron, Visions of Vader és a Han Solo Imperial Cadet-hoz képest mennyire szeretnétek elolvasni. Tehát mennyire tartjátok fontosnak, a fentebb említett szériákhoz és minikhez képest?

Ezek közül a Kanan és Poe sorozatok egyértelműen fontosak, így ezeknek szavazom a prioritást. A Han Solo: Imperial Cadetet nem ismerem, azt nem tudom megítélni, mennyire fontos vagy jó darab. A Visions of Vader dettó. Viszont mivel még nem olvastam őket, szívesen venném, ha megjelennének, mert érdekelnek. A Landóban vannak érdekes elemek, de szerintem nem a legszükségesebb képregény. Engem az új TIE sorozat jobban érdekelne, főleg, ha kapcsolatban áll az érkező regény-trilógiával. 

 

Nálam így fest a fontossági sorrend:

 

1. Poe Dameron

2. Kanan

3. TIE Fighters

4. Visions of Vader

5. Han Solo: Imperial Cadet

6. Lando

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Előrendelhető az első két képregényes megjelenés.

Széthasadt Birodalom. Tartalma: a Shattered Empire című négy részes mini + a C-3PO-s, Phantom Limb sztori. Becsült megjelenés: február vége.

Darth Maul, a Dathomir fia. Tartalma a Darth Maul Son of Dathormir című 4 részes mini, mely A Klónok Háborúja animációs sorozat el nem készült és be sem mutatott 4 részes sztoriját dolgozza fel. Pluszba, ha jól tudom a Marveles kiadás tartalmaz még már régi Legendák kategóriába sorolt Dark Horse-os füzetet a Mesék (Tales) képregény sorozatból. Becsült megjelenés. március közepe.

 

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Előrendelhető az első két képregényes megjelenés.

Széthasadt Birodalom. Tartalma: a Shattered Empire című négy részes mini + a C-3PO-s, Phantom Limb sztori. Becsült megjelenés: február vége.

Darth Maul, a Dathomir fia. Tartalma a Darth Maul Son of Dathormir című 4 részes mini, mely A Klónok Háborúja animációs sorozat el nem készült és be sem mutatott 4 részes sztoriját dolgozza fel. Pluszba, ha jól tudom a Marveles kiadás tartalmaz még már régi Legendák kategóriába sorolt Dark Horse-os füzetet a Mesék (Tales) képregény sorozatból. Becsült megjelenés. március közepe.

 

Tuti vétel mindkettő! A Koréliai hajszán még filózom, de szerintem behúzom a 3-as csomagot. Egyébként a régi képregények közül az egyik kedvencem pont a Mesék sorozatból a Darth Maul-os sztori volt, amiben egy Silus nevű, enyhén Erő-érzékeny harcossal szállt szembe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én most még nem ezekre hanem a két minire, az obi-van és anakinra a han solora, és a doktor aphra kettőre akarok lecsapni. Plusz a solo könyvre az új thrawnra meg még az elveszett csillagokra. De ez még a jövő zenéje, főleg a képregényes része.:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Új képregény érkezik a Galaxy's Edge parkhoz kapcsolódva.
A Star Wars: Galaxy's Edge címre hallgató 5 részes mini Batuu és a Black Spire Outpost törvényen kívüli világát mutatja be.  A képregényben találkozunk Dok-Ondarral, egy ithori régiséggyűjtővel, és megtudhatjuk mi történik amikor az Első Rend eléri a Vad Űr határát. A képregényben több éra története fonódik össze, köztük egy Han Solo - Chewbacca kaland is. 

Az áprilisban érkező képregényt az Age of the Republic Special Mace Windu történetének szerzője, Ethan Sacks írja, a rajzokért pedig Will Sliney felel.

FB_IMG_1548093474562.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

A következő, 2019 vége - 2020 vége közötti képregény szezonban elképzelhető, hogy nem 10, hanem 12 képregény kötet jönne. Nemsokára utánajárok, hogy így lesz-e. Ez részben megkönnyíti a választási lehetőségeket a következő csomag összeállításakor.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sok mindenre van lehetőség. De számolgattam az esélyes jelölteket számba véve a kiadó gondolkodásmódját, és úgy vélem ebből 10-12 helyből már most 9 hely foglalt, ergó, 1-3 szabad hely van. És elég sok a variáció a szabad helyekre. Olyan sok, hogy akár egy külön szerződéscsomagot ki tudnának tölteni. Úgyhogy biztos lesz olyan, ami a 2019-2020-as csomagba így se úgy se fér be, majd a kimaradtak tolódnak a következő évek csomagjaira.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megerősítést kaptam, 12 kötet lesz évente, azaz a következő csomagba 3 szabad hely még van. Szerintem olyan 2-3 hónap múlva minden adat kristályosodni fog.

Vagyis ez azt is jelenti, hogy kéthavonta 2 kötet jön.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha visszagondolok a 2004-2010-es időszakra, amikor rendszeresen vettem a semices SW képregényeket az újságosnál... Akkor 2 havonta, vagy havonta kaptunk 1 füzetet. Mindig nagyon vártam. Ez az időszak sokkal durvább mennyiséget hoz. Így tovább, jöhet minden! Örülök ha sikeresek a Szukits SW kiadványai! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, mui-ruy írta:

Ha visszagondolok a 2004-2010-es időszakra, amikor rendszeresen vettem a semices SW képregényeket az újságosnál... Akkor 2 havonta, vagy havonta kaptunk 1 füzetet. Mindig nagyon vártam. Ez az időszak sokkal durvább mennyiséget hoz. Így tovább, jöhet minden! Örülök ha sikeresek a Szukits SW kiadványai! :D

A Semic-es időben kéthavonta jött egy magyar szám, ami két amerikai füzetet tartalmazott az esetek többségében. A mostani időkben akkor kéthavonta jön két kötet melyekben összesen 10-12 füzet van. Néha azt kívánom, bárcsak a Dark Horse-os érából is megjelent volna ennyi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mások voltak a gazdasági körülmények, ki tudja, ha nem a semic kapta volna anno a jogokat lehet hogy adtak volna ki gyűjteményes köteteket a dh érából is. Az már más kérdés hogy akkor ezek mennyire fogytak volna. De örüljünk hogy most ilyen a helyzet. Sokkal jobb mintha kéthavi formátumban füzetekben adnák ki a sztorikat. Akkor sokkal nagyobb lenne a lemaradás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.