Ugrás a kommentre

Képregények


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

1 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Nyilvánosságra kerültek a Marvel júniusi képregény füzetei. Köztük van a Star Wars 67. száma a Scourge of Shu-Torun befejező része. 67. szám utániról még semmi hír.

Szerintem a celebration-on majd kapunk valami infót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is úgy gondolom, hogy a 3 hét múlva (:o!!!) megrendezett Celebration alkalmával közzé teszik a júliusi témákat. Valszeg a főszéria jövője is kitudódik - hogy most újraszámozás, folytatás, ki írja a többit, talán 5-6 között kezdik el mesélni stb. - és természetesen júliusban az Age of Resistance sorozat is elkezdődik. Izgalmas lesz. Charles Soule is sejtelmesen írt a twitterre, hogy hamarosan megtudjuk, min ügyködik. Tippre Celebration -ös bejelentés lesz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, luke19 írta:

@Darth Revan9

A széthasadt birodalom képregény gerincének alján szándékosan nincs egy karakterről kis kép, mint a többi kötetnél? Tudsz erről valamit?

yUFF7y8.jpg

 

Nem tudom, de majd rákérdezek. Az ilyen dolog általában nem véletlen. A jogtulaj utasítására kell az ilyeneket meglépni.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Széthasadt Birodalom gterincén azért nincs kép egy  szereplőről sem, mivel a 2016-os rohamosztagosos kiadású borítóval rendelkező kiadáson sincs. Mivel a 2016-osra szerződtek le, ezrét követni kellett az eredeti kiadás küllemét. A 2015-ös kiadáson van szereplőkép, de az meg kiegészítő sztoriként az 5 részes Leia hercegnő mini 1. részét tartalmazza csak. A 2016-os kiadás így is sokkal jobb választás volt, hisz így a C-3PO sztori kerül kiegészítésként a kötetbe.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Darth Vader, a Sith Sötét Nagyura 3. kötet: Lángoló tengerek (13-18. szám + különszám) hamarosan ellenőrzési fázisba kerül. Várhatóan június végén - július elején jelenhet meg leghamarabb a Star Wars 8. kötetével (44-49. szám) együtt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Jedi Bibliothek infói szerint a Star Wars képregény sorozat Kieron Gillen után is folytatódik természetesen. A Volume 12 anyagába a sorozat 68-75. számai fognak kerülni. Még nem tudni ki írja tovább, de közelíteni fogunk A Birodalom visszavághoz. Vader Luke-ot kutatja kutasz droidok ezreivel, Han és Csubi pedig egy droidok lakta bolygóra kerül.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 03. 28. - 6:24, Darth Revan9 írta:

A Star Wars Vol 9 (50-55. szám) és a Doktor Aphra Vol 3 (14-19. szám) munkálatai május közepén megkezdődhetnek. Ha minden jól megy, akkor szeptember elején megjelenhetnek.

Jó olvasni hogy ilyen tempóvan haladnak a kiadási munkálatok. A Jedik hagyatéka és a Mace Windu képregények után melyik két kötet kerül terítékre?.

 

2019. 03. 27. - 18:10, Darth Revan9 írta:

A Jedi Bibliothek infói szerint a Star Wars képregény sorozat Kieron Gillen után is folytatódik természetesen. A Volume 12 anyagába a sorozat 68-75. számai fognak kerülni. Még nem tudni ki írja tovább, de közelíteni fogunk A Birodalom visszavághoz. Vader Luke-ot kutatja kutasz droidok ezreivel, Han és Csubi pedig egy droidok lakta bolygóra kerül.

Örülök hogy Vadert megint előtérbe akarják hozni. Ez a droidok lakta bolygó pedig nagyon érdekesen hangzik. Ammondó vagyok azt mondani hogy ez a sorozat ötletesség és történet terén sokat fejlődött.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Jó olvasni hogy ilyen tempóvan haladnak a kiadási munkálatok. A Jedik hagyatéka és a Mace Windu képregények után melyik két kötet kerül terítékre?.

 

Örülök hogy Vadert megint előtérbe akarják hozni. Ez a droidok lakta bolygó pedig nagyon érdekesen hangzik. Ammondó vagyok azt mondani hogy ez a sorozat ötletesség és történet terén sokat fejlődött.

Július elején jön a Darth Vader, a Sith Sötét Nagyura 3. kötet: Lángoló tengerek  (13-18. szám, + különszám) Star Wars 8. kötet: Vihar Mon Calán (44-49. szám)

 

Igen, tényleg érdekesen hangzik. Hátha a Lázadók sorozatban felbukkant taktikai droid jön majd a képbe.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Hátha a Lázadók sorozatban felbukkant taktikai droid jön majd a képbe.

Ha ezt meglépnék akkor engem megvennének kilóra. Az a droidos dolog úgyis egy kicsit elvarratlan maradt a számomra.

 

2 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Július elején jön a Darth Vader, a Sith Sötét Nagyura 3. kötet: Lángoló tengerek  (13-18. szám, + különszám) Star Wars 8. kötet: Vihar Mon Calán (44-49. szám)

Kösz az infót, jó hogy a kiadó párhuzamosan jelenteti meg ezt a két kötetet. Vader és a Star Wars sorozat nálam már biztos vétel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Iqvi írta:

Ha ezt meglépnék akkor engem megvennének kilóra. Az a droidos dolog úgyis egy kicsit elvarratlan maradt a számomra.

 

Kösz az infót, jó hogy a kiadó párhuzamosan jelenteti meg ezt a két kötetet. Vader és a Star Wars sorozat nálam már biztos vétel.

Igen, talán nem véletlenül lett elvarratlan szál.

 

Igen, annak idején én javasoltam ezt a sorrendet, és párosítást. Ehhez tartják magukat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

 Igen, talán nem véletlenül lett elvarratlan szál.

Hátha segítenek Hanékon. Amúgy a fenti infó szerint valamiért Lukr külön utakon jár majd, lehet hogy a Jedik tudása utám fog kutatni?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 03. 31. - 17:35, Iqvi írta:

Hátha segítenek Hanékon. Amúgy a fenti infó szerint valamiért Lukr külön utakon jár majd, lehet hogy a Jedik tudása utám fog kutatni?

Én is örülnék Kalaniéknak. Meglátjuk, hogy mi lesz a végleges sztori. Jövőhéten már okosabbak lehetünk. :)

 

Más: Age of Resistance jók és gonoszok!!! :yes:

1qty7p2s8pp21.jpg?width=960&crop=smart&a

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én úgy tippelem, hogy a 7-8 alatt, esetleg a köztes rövidke időt felöleli. Bár az is előfordulhat, hogy a TLJ -t elhagyva az azt követő napok/heteket mutatja majd be. De Snoke kapcsán én 2 dolgot tippelnék:

1. Mi történt vele a TLJ előtt? Remélem jobban belemennek a múltjába, bár valószínűleg a 9 után merészkednek ezekre a vizekre.

2. Mi történt vele a ST előtt? Na ez az, amit szerintem még nem kockáztatnak meg. De remélem tévedek. :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rose nem a TLJ-ben lett az Ellenállás tagja, már azelőtt is az volt, így pusztán az ő jelenléte nem teszi biztossá azt, hogy a TLJ utáni időket is érintik. Simán kaphat Rose is előzmény-sztorit.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.