Ugrás a kommentre

Képregények


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, Iqvi írta:

Ez magyar idő szerint.mikorra lesz datálható?

Én úgy tudom, hogy pont most zajlik. 10:30-11.30 ottani idő, magyar idő szerint 17:30-18:30. Most néztem utána. Hamarosan talán lesznek érdekességek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

A kiadó vezetése elfogadta a javaslataimat és a sorrendet is. További jó hír: lehet hogy a Kanan Volume 2 soron kívül bekerülhet 13.-ként a csomagba. És lehet, hogy az Aphra Vol. 4 korábban jön.

Tudható már mi várható jövőre?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Széthasadt Birodalomhoz csatolt 3PO történetet ma olvastam újra. Még mindig az egyik legerősebb kánon sztori. Pedig csak azért készült, hogy megmagyarázza, hogy 3PO-nak miért van piros karja az ep.7-ben. Mégis valami egészen egyedi és emlékezetes sült ki a dologból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 04. 13. - 8:32, luke19 írta:

Olyan esetben, ha kevés a kiadható könyv, akkor nem lehet pár képregényre szerződni a helyükre? Személy szerint mostanság sokkal jobban szórakozom az SW képregényekkel. Valahogy a legutóbbi pár regényt nagyon nyögvenyelősen fejeztem be.

Úgy tűnik mégis esélyes lelet amit mondtál. Van remény egy 13. és egy 14. címre is a képregény köteteknél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Úgy tűnik mégis esélyes lelet amit mondtál. Van remény egy 13. és egy 14. címre is a képregény köteteknél.

Ezek remek hírek. Remélem pár régebbi minit beválogatnak ide. Ami mégjobb lenne ha a Kanan Vol 2 jönne vagy a Poe Vol 1.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Iqvi írta:

Ezek remek hírek. Remélem pár régebbi minit beválogatnak ide. Ami mégjobb lenne ha a Kanan Vol 2 jönne vagy a Poe Vol 1.

Valószínűbb a Kanan Vol 2 és az Aphra Vol 5. A Poe szerintem a következő 2020 vége 2021 vége közötti ciklusban jön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó volt végre egy klónháborús képregényt, A Dathomir fiát ilyen minőségi kiszerelésben olvasni. Ez volt az egyetlen kánon képregény, ami digitálisan is megvolt rajongói fordításban, de így azért jobb élmény! Természetesen mostanság én is a The Rise of Skywalker-en meg a The Clone Wars-on pörgök, hála a Celebratiönnek, így kifejezetten jól időzítettem a megrendelést és az olvasást. Este jöhet a Széthasadt Birodalom! Aztán véletlenül pont adja a TV a 7. részt. Érdekességként megemlítem, hogy megint nyomdát váltott a Szukits képregény fronton, a Generál helyett a Gyomai Kner Nyomda készítette az új köteteket. Jobb lett a minőség. Érdekes módon mikor írták páran, hogy a Generál jobb munkát végzett mint az azt megelőző, nem értettem egyet, mert pl. az Obi-Van és a Han Solo is kisebbek lettek, plusz a következő kötetek sem is illeszkedtek olyan szép szorosan egymás mellé, mint a régebbiek, a papírminőségben pedig nem találtam eltérést. De mostmár végképp nem lehet panasz a nyomdára. Mondjuk eddig sem zavartak az ilyen apróságok, csak feltűnt és megemlítettem a dolgot. A következő SW képregények meg előrendelve! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, mui-ruy írta:

Érdekességként megemlítem, hogy megint nyomdát váltott a Szukits képregény fronton, a Generál helyett a Gyomai Kner Nyomda készítette az új köteteket. Jobb lett a minőség. Érdekes módon mikor írták páran, hogy a Generál jobb munkát végzett mint az azt megelőző, nem értettem egyet, mert pl. az Obi-Van és a Han Solo is kisebbek lettek, plusz a következő kötetek sem is illeszkedtek olyan szép szorosan egymás mellé, mint a régebbiek, a papírminőségben pedig nem találtam eltérést. 

Nekem a Generál papírja tetszett. Az illeszkedéssel van csak bajom. Az új nyomda kötetei jobban illeszkednek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Valószínűbb a Kanan Vol 2 és az Aphra Vol 5. A Poe szerintem a következő 2020 vége 2021 vége közötti ciklusban jön.

Kanan Vol 2? A Vol 1 mikor jött ki? Vagy valamelyik képregénnyel egybe tették? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet tudni, hogy az újonnan megjelent képregények (pl. Széthasadt Birodalom) miért nem kaphatóak még a nagyobb könyvesboltokban (pl. líra, libri)? A Szukitson már jó 1 hónapja rendelhetőek. Elképzelhető, hogy úgy lesz, mint annak idején (2011 környékén) és egyes darabok kizárólag csak a kiadó honlapján rendelhetőek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Nute Gunray írta:

Lehet tudni, hogy az újonnan megjelent képregények (pl. Széthasadt Birodalom) miért nem kaphatóak még a nagyobb könyvesboltokban (pl. líra, libri)? A Szukitson már jó 1 hónapja rendelhetőek. Elképzelhető, hogy úgy lesz, mint annak idején (2011 környékén) és egyes darabok kizárólag csak a kiadó honlapján rendelhetőek?

A libri honlapján még előrendelhetőben láttam. Gondolom amik a webshoppukban nem lehet rendelni addig a bolti forgalmazás se lehetséges. Én majd benézek egy helyi kis könyvesboltba hátha találok belőle ott. Szerintem próbálkozz ezzel is.

 

1 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

A Generálos Obi-van és Anakin, valamint a Han Solo méretei egyeznek a többi képregényével. Vékonyabbnak tűnnek, mivel csak 5 füzetet tartalmaznak, ráadásul vékonyabb papíron vannak.

Nálam az Obi-van nem illeszkedik teljesen a sorba. Egy pár milivel kisebb a mélysége. Nem zavartatom magam miatta. Viszont az új papír tetszil. Nem szedi annyira az ujjlenyomatot ahogy észrevettem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Lehet, hogy azt játsszák el, amit az újságos terjesztésnél. Később jönnek. Talán csak akkor lesz a Széthasadt Birodalom a Libriben, mikor már a Vader 2. és a Windu is megjelentek.

Ez elég nagy kitolás az olyan vevőkkel akik nem engedhetik meg hogy mindent előrendeljenek vagy rendszeresen a webshoppól vásároljanak. Remélem nem így lesz. De inkább legyen valami mint hogy semmi se. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Ez elég nagy kitolás az olyan vevőkkel akik nem engedhetik meg hogy mindent előrendeljenek vagy rendszeresen a webshoppól vásároljanak. Remélem nem így lesz. De inkább legyen valami mint hogy semmi se. 

Egyetértek tényleg nem a legjobb megoldás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Iqvi írta:

Remélem tisztázódik a nagyobb terjesztőknél történő csúszások ügye. 

 

@Darth Revan9 Mikor derül ki a 13. és a 14. képregények kb mikor érkezhetnek?

Ha minden jól megy, akkor a héten döntenek erről. A sorrend egy kicsit változni fog.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A módosult sorrend:

2019. október – november.

Darth Vader Dark Lord of the Sith Volume 4.: Fortress Vader

Kanan Volume 1.: The Last Padawan

2019. december – 2020. január.

Age of Republic: Heroes

Age of Repuclic: Villains

2020. február – 2020. március.

Doctor Aphra Volume 4.: The Catastrophe Con

Star Wars Volume 10.: The Escape

2020. március – 2020. április

Age of Rebellion: Heroes

Age of Rebellion: Villains

2020. május – 2020. június

Age of Resistance: Heroes

Age of Resistance: Villains

2020. június – 2020. július

Kanan Volume 2.: First Blood

Doctor Aphra Volume 5.: Worst Among Equals

2020. augusztus – 2020. szeptember

Galaxy’s Edge

Vader: Dark Visions

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.