Ugrás a kommentre

Képregények


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

8 órával ezelőtt, Yoda József írta:

https://www.starwars.com/news/marvels-age-of-resistance-snoke-preview

 

  Spoiler elrejtése

Ez nagyon érdekes, hogy Snoke elvitte Bent a Dagobah-ra, ráadásul még azt is tudja Luke-ról, hogy egykor ott tanult :o most már tényleg kíváncsi vagyok, hogy ki is pontosan ez az ürge, hogy jön a nagy képbe, és hogyhogy ilyen dolgokkal van képben?

 

 

Még mindig sajnálom a karaktert amilyen vége lett neki. Sebaj majd ezen füzetek, könyvek kárpótolnak érte remélm. 

 

A Kylo Lovagjai mellett a másik nagy várós cucc részemről is. Yoda nem vagy egyedül mint Snoke fan  :D 

Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Kargarosz írta:

 

Még mindig sajnálom a karaktert amilyen vége lett neki. Sebaj majd ezen füzetek, könyvek kárpótolnak érte remélm. 

 

A Kylo Lovagjai mellett a másik nagy várós cucc részemről is. Yoda nem vagy egyedül mint Snoke fan  :D 

Én azért bízom benne, hogy a 9. rész is foglalkozik majd ezzel valamennyire :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 09. 05. - 15:32, Yoda József írta:

Én azért bízom benne, hogy a 9. rész is foglalkozik majd ezzel valamennyire :)

 

Nagy csalódás lenne, ha nem így történne. De azért Serkis bácsi ugye meglátogatta a rofgatást meg ugye ő is elejtett nem egyszer egy két olyan szót ami arra következhet,hogy találkozunk még a rusnya UFO-val :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

A Jedi Fallen Order Dark Temple mikor játszódik? Annyit tudok, hogy nyilván a Birodalom megszületése előtt. De ezen belül mikor? A Klónháború alatt vagy előtte?

Bőven a Klónháborúk előtt. Ha jól tudom, akkor a Yoda titkos háborúja kb. 1-2 évvel a TPM előtt játszódik, a Mester és tanítvány c. könyv olyan 7-8 évvel és a J:FO:DT pedig előtte.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

A Jedi Fallen Order Dark Temple mikor játszódik? Annyit tudok, hogy nyilván a Birodalom megszületése előtt. De ezen belül mikor? A Klónháború alatt vagy előtte?

Jocasta Nu ott ül a tanácsban. Azt hiszem kánonban nem tudjuk, hogy mikor lett teljes állásban könyvtáros. Legendsben BBY 52-ben hagyta el a tanácsot, az volt az az év, mikor Palpatine szenátor lett.

Nem hiszem, hogy ez annyira régen játszódna, de biztos az EP1 előtt vagyunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 09. 08. - 18:03, Bence1997 írta:

Bőven a Klónháborúk előtt. Ha jól tudom, akkor a Yoda titkos háborúja kb. 1-2 évvel a TPM előtt játszódik, a Mester és tanítvány c. könyv olyan 7-8 évvel és a J:FO:DT pedig előtte.

 

2019. 09. 09. - 16:47, Rincewind írta:

Jocasta Nu ott ül a tanácsban. Azt hiszem kánonban nem tudjuk, hogy mikor lett teljes állásban könyvtáros. Legendsben BBY 52-ben hagyta el a tanácsot, az volt az az év, mikor Palpatine szenátor lett.

Nem hiszem, hogy ez annyira régen játszódna, de biztos az EP1 előtt vagyunk.

Köszi szépen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Marvel állítólag 2 ongoing szériát fog elindítani idén decemberben! A címük: Star Wars Saga és Empire Ascendant lesz!

 

Mivel novemberben véget ér a fő SW széria, így érdekes, hogy rögtön 2 másikat indítanak. Ha ez igaz, akkor érdekes lesz. Utóbbi nekem nagyon Post-ROTJ -nak tűnik. :hmm:

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bence1997 írta:

A Marvel állítólag 2 ongoing szériát fog elindítani idén decemberben! A címük: Star Wars Saga és Empire Ascendant lesz!

 

Mivel novemberben véget ér a fő SW széria, így érdekes, hogy rögtön 2 másikat indítanak. Ha ez igaz, akkor érdekes lesz. Utóbbi nekem nagyon Post-ROTJ -nak tűnik. :hmm:

Sokak szerint inkább A Sithek bosszúja után játszódhat az Empire Ascendant. A cím legalábbis erre utalhat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is erre jutottam, elég ha csak lefordítjátok az ascendant szót, felemelkedés jön ki. Szóval ha igaz a leak akkor kapunk egy Ep3 utáni sorozatot. Mondjuk jobban örülnék egy Post ep6 anyagnak. 

2 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Star Wars Saga

Ezt így nem tudom hova tenni, nektek van rá valami tippetek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Darth Revan9 írta:

Sokak szerint inkább A Sithek bosszúja után játszódhat az Empire Ascendant. A cím legalábbis erre utalhat.

10 perccel korábban, Iqvi írta:

Én is erre jutottam, elég ha csak lefordítjátok az ascendant szót, felemelkedés jön ki. Szóval ha igaz a leak akkor kapunk egy Ep3 utáni sorozatot. Mondjuk jobban örülnék egy Post ep6 anyagnak. 

Én azért gondolom Post-ROTJ -nak, mert maga a "Birodalom" emelkedik fel a hamvaiból és ebből nem más, mint az Első Rend alakul meg. :) Örülnék ennek, de ha Ep3 utáni sorit kapunk, üsse kő. :D

 

12 perccel korábban, Iqvi írta:

Ezt így nem tudom hova tenni, nektek van rá valami tippetek?

Valakik egy antológia sorozatra tippelnek, hasonlóan az Age of... szériához. Utóbbi nagyon jól hoz, lehet ennek egy másik fajtáját csinálják. Más tippem egyelőre nekem sincsen. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 09. 11. - 20:47, Bence1997 írta:

Én azért gondolom Post-ROTJ -nak, mert maga a "Birodalom" emelkedik fel a hamvaiból és ebből nem más, mint az Első Rend alakul meg. :)

Épp ez az, hogy a Birodalom hamvaiból már az Első Rend emelkedik fel. A cím alapján én is inkább Ep3 utáni sorozatra tippelek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jövőre a Doktor Aphra negyedik kötetével indítunk. Mellé elméletileg a Vader Dark Visions jön. Lehet, hogy jönnek még változások a sorrendben.

Elméletileg ez lesz a menetrend 2020-ra: (Zárójelben az eredeti gyűjteményes kiadások megjelenési dátumai vannak.)

Docotor Aphra Vol 4 The Catastrophe Con 2020 év eleje (2019 jan 8)

Vader: Dark Visions 2020. év eleje (2019 szept 10)

Age of Rebellion: Heroes 2020. év eleje, tavasz (2019 aug 6)

Age of Rebellion: Villains 2020. év eleje, tavasz (2019 aug 27)

Doctor Aphra Volume 5.: Worst Among Equals 2020. tavasz (2019 jún 11)

Star Wars Volume 11.: The Scourging of Shu-Torun 2020. tavasz (2019 aug 13)

Age of Resistance: Heroes 2020. nyár (2019 nov 26)

Age of Resistance: Villains 2020. nyár (2019 dec 3)

Jedi Fallen Order: Dark Temple 2020. nyár-ősz

Galaxy’s Edge 2020. tavasz (2019 nov 5) 2020. nyár-ősz

Még négy kötetre lenne hely 2020. utolsó negyedévre. Mik legyenek?

A lehetőség.

Star Wars Volume 12.: Rebels and Rogues 2020 ősz (2019 nov 19)

Doctor Aphra Volume 6.: Unspeakable Rebel Superweapon 2020 ősz (2019 dec 10)

Star Wars Volume 13: Rebels and Rogues 2 2020 év vége (2020. márc. 17.)

Doctor Aphra Volume 7.: A Rogue’s End 2020 év vége (2020 feb 11)

 

B lehetőség.

Allegiance 2020 ősz (2019 dec 17)

The Rise of Kylo Ren 2020 ősz

Star Wars Volume 12.: Rebels and Rogues 2020 év vége (2019 nov 19)

Doctor Aphra Volume 6.: Unspeakable Rebel Superweapon 2020 év vége (2019 dec 10)

 

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

DECEMBERI KÉPREGÉNYMEGJELENÉSEK!!!

 

STAR WARS: THE RISE OF KYLO REN (1 OF 4)

MEGJELENÉS: DECEMBER 18.

 

Ben Solo bukásával... elérkezett Kylo Ren felemelkedése!

Ben Solo a legendás Luke Skywalker legígéretesebb tanítványa. A lázadó hősök, Leia Organa és Han Solo gyermekeként, és Luke unokaöccseként, Benben megvan a potenciál, hogy a Fény legerősebb ereje legyen a Galaxisban. De a Skywalker örökség egy baljós árnyékban leledzik, a sötét oldal mélyre hatol, és Darth Vader vére ott csörgedezik Ben ereiben. Hangok szólnak hozzá mind a múltból és a jövőből, hogy kivé is kellene válnia. Összetörik majd, aztán újrakovácsolódik, a sorsa kitudódik. Snoke vár. A Ren lovagjai várnak. Ben Solo útja az igazi önmagához itt a kezdetét veszi!

The Rise of Kylo Ren art reveal

 

 

STAR WARS SAGA #1

Egy kvázi doku mini a SW főszéria zárásához. A 75 részes sorozat minden fontosabb aspektusára kitér majd, legyen az a kezdetek, Han Solo felesége, a SCAR osztag feltűnése, vagy éppen a Hope Dies c. történetszál.

 

 

Véget ér a Target Vader című 6 részes minisorozat, a Jedi: Fallen Order: Dark Temple minisorozat és...

 

DOCTOR APHRA #40

ROGUE'S END PART 4

A sorozat befejező része idén decemberben fog érkezni!

 

És ami meglepett, az a következő:

STAR WARS: EMPIRE ASCENDANT #1

A fő szériát követően egy MINDENT egybekötő 56(!) oldalas füzettel fogják lezárni az EpIV-V közötti érát és egyúttal egy új korszakot vezetnek be - amely vélhetően a Birodalom-Jedi közti történetek lesznek.

Írói: Charles Soule(:o), Greg Pak, Simon Spurrier és Ethan Sacks

A történet összeköti majd a fő SW szériát, a Doctor Aphra sorozatot és a a Target Vader című minisorozatot egy nagy történetben, amely a TESB -nek ágyaz meg! Ebben a történetben a lázadók az Echo bázisra érkeznek, míg Vader megpróbálja megtalálni őket. A one-shot -ban megismerjük Valance és Doctor Aphra sorsát is!

The cover of Marvel's Star Wars: Empire Ascendant.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na ezek érdekes hírek. Ami tetszik az az hogy így összefésülik a Doktor Aphrát a Target Vadert és a fő Star Warst. Egyértelműen a legerősebb cím a Rise of Kylo Ren. 

 

@Bence1997: Akkor az Empire Ascendant csak one-shot lesz? 

 

Ami mondjuk teljesen hidegen hagy az a Star Wars Saga.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Iqvi írta:

Na ezek érdekes hírek. Ami tetszik az az hogy így összefésülik a Doktor Aphrát a Target Vadert és a fő Star Warst. Egyértelműen a legerősebb cím a Rise of Kylo Ren. 

32 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ebből egyértelműen Kylo története a ígérkezik a legérdekesebbnek. 

Szerintem is Kylo története lesz a NAGY esemény decemberben - pláne, hogy jön melléje a TROS is! :yes:

 

8 perccel korábban, Iqvi írta:

Akkor az Empire Ascendant csak one-shot lesz? 

Igen, a korábbi hírek majdnem igazak voltak akkor. Az Empire Ascendant összeköti a Pre-TESB történeteket a filmmel, lezár dolgokat és vélhetően elindít egy új szériát, amely az 5-6 között fog játszódni.

 

9 perccel korábban, Iqvi írta:

Ami mondjuk teljesen hidegen hagy az a Star Wars Saga.

Az engemet se nyűgözött le.

 

A fenti híreket olvasva szinte 100%, hogy a pár hét múlva esedékes NYCC -on egy tonnányi SW cuccot fognak bejelenteni. Nagyon izgalmas lesz, hogy a jövő évtől egy kvázi új érába fogunk belépni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

43 perccel korábban, Bence1997 írta:

 

A fenti híreket olvasva szinte 100%, hogy a pár hét múlva esedékes NYCC -on egy tonnányi SW cuccot fognak bejelenteni. Nagyon izgalmas lesz, hogy a jövő évtől egy kvázi új érába fogunk belépni. :D

Remélem hogy valami nagy dobásuk lesz az NYCC-n, és valami új hosszú sorozatot fognak bejelenteni. Remélem hogy az új éra az OT és az ST közti térbe mozdul el jobban, egy kis PT-vel megfűszerezve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Iqvi írta:

Remélem hogy valami nagy dobásuk lesz az NYCC-n, és valami új hosszú sorozatot fognak bejelenteni. Remélem hogy az új éra az OT és az ST közti térbe mozdul el jobban, egy kis PT-vel megfűszerezve.

Na most megint tökös leszek és megpróbálok előre jósolni néhány dolgot... :P

 

Az biztos, hogy az EpV és az EpVI közti rövid időt is elakarják majd mondani nekünk. Nem olyan tág intervallum, így ha el is indítanak egy ongoing szériát, nem hinném, hogy pl. a 2 DV szériánál több szám lesz. Egy 4-5 történetből álló, kb. 25 számos ongoingot tudok elképzelni. Néhány történet már el van mesélve - pl. hogyan tudott Leia fejvadászruhát szerezni - de vannak még kérdéses dolgok.

Abban is biztos vagyok, hogy a TCW -hez is hozzányúlnak majd. Ezt miből gondolom? Nos, korábban írtam, hogy a Lucasfilm levédett egy logót, amin klónsityak volt. És mivel jövő februárban érkezik a záró évad, így valszeg a Disney és a LF megadja majd - remélhetőleg - a módját, hogy rendesen felvezessék az évadot. Egy miniszériát tudok elképzelni, amely valahogyan kötődni fog majd a záró évadhoz - vagy csak a klónháborúkban fog játszódni egy történet. :)

Projekt Luminous: na egen, erről már kb. fél éve hallunk és semmit se tudunk róla. Biztos vagyok benne, hogy az első információkat itt fogják elmondani. Charles Soule jelenleg a TROKR minin és a SW: EA -n dolgozik/dolgozott és emellett még szerepet vállal a Projekt Luminous elkészítésében, akármi is legyen az. Meglátjuk, hogy mit fog takarni. Én bízom benne, hogy nem egy EpV -féle "From a point of view". :)

A Mandi marketingje - amellett hogy a TROS/Jedi: Fallen Order kettősé is - jövő hónapban kezdődik, lesz egy Force Friday. Most nem tudom pontosan, hogy a Force Friday és a NYCC egybeesik -e, de abban valamennyire biztos vagyok, hogy meg fognak említeni legalább 1 Mandival kapcsolatos projektet. Képregényben biztos vagyok és egy regényben is. ;)

Illetve a szokásos regény/képregényáradat, amik jelenleg vannak. :D

(a NYCC után visszatérünk erre a posztra... :P)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekesek. Magyar megjelenések szempontjából inkább arra lennék kíváncsi, hogy az Empire Ascendant egy füzet  és a Star Wars Saga mini hogyan fog megjelenni gyűjteményes kiadásokban. Az Empire Ascendant-ot remélem belerakják a Star War Vol 13-ba, mely a 73-75. számokat tartalmazza. A Star Wars Saga pedig remélem lesz majd külön gyűjteményes kötet.

Szerk: Ahogy elnéztem, nekem úgy tűnik, hogy a Star Wars Saga is csak 1 füzetes lesz, az Empire Ascendant-hoz hasonlóan.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közérdekű közlemény: a szukitsnak most elég rendes tempóban sikerükt kiküldenie a képregényeit a Libri üzletekbe, nem úgy mint anno a Széthasadt Birodalommal tették. Szóval aki akarja, az már nyugodtan keresheti a Vader Erődje és a Kanan, Az utólsó padavan köteteket. 

 

Mindkettőbe belelapoztam és nagyon ígéretesnek tűnnek, a Kanan rajzolása például nálam befutó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.