Ugrás a kommentre

Képregények


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

2 órával ezelőtt, tomcsi80 írta:

A Darth Vader képregénynek a Bespines jelenet volt berakva mikor először közölted Bence1997 ezért gondoltam, hogy újra berakom, de ez se a végső borító.  

Értem. A Vaderest később láttam nálad, inkább az Aphras hírre reagaltam. :)

Érdekesek ezek a rohamoszik. Lassan annyi egyedi dizájn lesz, hogy az OT leltára kismiska lesz ezekhez képest. :D

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár még messze van 2020 tavasza, de nem árt ha pár dolgot tud az ember. A második Star Wars és a harmadik Darth Vader képregények szerintem biztos elindulnak a 2020-2021-es évadban nálunk. A kérdésem a következő lenne: a második Doktor Aphra vagy a Poe Dameron induljon el 2020-2021 folyamán. A második Aphráról tudomásom szerint annyit lehet tudni, hogy párhuzamosan fog játszódni a második Star Wars-szal és a harmadik Darth Vader képregény sorozatokkal A Birodalom visszavág és A Jedi visszatér között. Persze még az is lehet, hogy mind a második Aphra, mind a Poe elindulhatnak. De azért kíváncsi lennék a véleményetekre.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Bár még messze van 2020 tavasza, de nem árt ha pár dolgot tud az ember. A második Star Wars és a harmadik Darth Vader képregények szerintem biztos elindulnak a 2020-2021-es évadban nálunk. A kérdésem a következő lenne: a második Doktor Aphra vagy a Poe Dameron induljon el 2020-2021 folyamán. A második Aphráról tudomásom szerint annyit lehet tudni, hogy párhuzamosan fog játszódni a második Star Wars-szal és a harmadik Darth Vader képregény sorozatokkal A Birodalom visszavág és A Jedi visszatér között. Persze még az is lehet, hogy mind a második Aphra, mind a Poe elindulhatnak. De azért kíváncsi lennék a véleményetekre.

 

Én először a Poe Dameron képregényt olvasnám. Az egy fokkal jobban érdekel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha választani kel akkor azt tudom mondani hogy: POE DAMERONT A NÉPNEEEEK.:evil: 

 

Persze a legideálisabb lehetőség az lenne ha mind a második Aphra, és a Poe is elindulna, de erre sok esélyt nem látok. Amúgy is, Aphra nélkül egy darabig biztos kibírjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

És ha lesznek komolyabb összefonódások a Star Wars-szal és az új Vaderrel? Ami nélkül nehezen lehetne megérteni a másik kettőt?

Egyenlőre kb semmit nem tudni a három sorozatról, a Star Wars szinopszisán.Nem hiszem, hogy teljesen érthetetlen lenne egyik sorozat, a másik ismerete nélkül. Aki pedig tényleg érteni akarja a Star Warst, de mondjuk valami nem áll rendelkezésére magyaruk, az simán utánnanézhet angolul is. Most a Poe Dameront kéne inkább elindítani, mert ezen kívük minden hosszú sorozatot vagy kiadott már, vagy elkezdett a Szukits.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Darth Revan9 írta:

A kérdésem a következő lenne: a második Doktor Aphra vagy a Poe Dameron induljon el 2020-2021 folyamán.

Én a Doktor Aphrára szavazok. Tényleg előfordulhatnak crossoverek a többi sorozattal, amihez nem ártana ismerni a cselekményt. Másrészt vadonatúj történetek lennének, hiszen a Poe Dameron régóta elérhető rajongói fordításban. Én a Poe sorozattal vagyok úgy, hogy ráér... Sajnálnám, ha egy már magyarul elérhető képregény elvenné a helyet egy új széria elől.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Darth Sky írta:

Én a Doktor Aphrára szavazok. Tényleg előfordulhatnak crossoverek a többi sorozattal, amihez nem ártana ismerni a cselekményt. Másrészt vadonatúj történetek lennének, hiszen a Poe Dameron régóta elérhető rajongói fordításban. Én a Poe sorozattal vagyok úgy, hogy ráér... Sajnálnám, ha egy már magyarul elérhető képregény elvenné a helyet egy új széria elől.

Egyetértek!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Nem tudom, szabályba ütközik-e a kérdésem. A szukitsos képregények scan-jei fent vannak valahol? Kb. 4 hétig kell várni az itteni könyvtárban, hogy kivehessem a Vader v2-t.

Szerkesztve: - starwarsfan1113
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

53 perccel korábban, starwarsfan1113 írta:

Nem tudom, szabályba ütközik-e a kérdésem. A szukitsos képregények scan-jei fent vannak valahol? Kb. 4 hétig kell várni az itteni könyvtárban, hogy kivehessem a Vader v2-t.

Szerintem scan nem nagyon van belőlük. 

Szerkesztve: - Iqvi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, starwarsfan1113 írta:

Oké. Ahogy nézem az ismertebb oldalakon konkrétan semelyik sincs fent a marvelesek közül. Akkor marad az eredeti szótárral, vagy várok pár hetet, bár nem hiszem hogy tudok várni vele.

Angolul nem tudod elolvasni? Úgy fent van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De, szótárral. Nagyon kezdő az angoltudásom, mangák meg aranykori képregények mennek fordító nélkül is már, de az ujabbaknál még van egy-két kifejezés, amin megakadok, és fél óráig gondolkozok, mit akar jelenteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis preview a Star Wars utólsó előtti 74. számából, a Target Vader szintén utólsó előtti 5. számából, és a Jedi Fallen Order: Dark Temple 4. számából. Lassan minden sorozat lezárul ebben az évben. 

 

https://www.starwars.com/news/marvel-star-wars-74-exclusive

 

Egy kis kérdés azokhoz akik benne vannak a témában:amerikában a star wars képregények kint hogyan jelennek meg? Havonta, kéthavonta kéthetente?

Szerkesztve: - Iqvi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Nem biztos, hogy mindenki figyeli a Legendák képregények topikot, ezért ide is leírom. Szavazás indult a Jedi Könyvtár Facebook oldalon SW képregényekről. Van köztük kánon és legendák kategória is. Lehet szavazni. Lesz még egy második körös szavazás is más kategóriákkal, szintén kánon és legendák címekkel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, luke19 írta:

Én is remélem, hogy a Tie Fighter lesz a befutó. Inkább a kánon képregénysor legyen minél hiánytalanabb.

Ahogy eddig nézem a második helyen áll. Nekem a 3 közül az a legszinpatikusabb. @Darth Revan9 ha a Tie Fighter második belyet ér el, attól még jövőre kiadják?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Ahogy eddig nézem a második helyen áll. Nekem a 3 közül az a legszinpatikusabb. @Darth Revan9 ha a Tie Fighter második belyet ér el, attól még jövőre kiadják?

Esélyes lehet. Bár van jó pár mini még szerintem ami elsőbbségi prioritást élvezhet. Meglátjuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Whill írta:

Szeretem a Crimson Empire-t, de szerintem célszerűbb lenne a kánonnal előrehaladni ezer éves Legends sztorik helyett. Ráadásul a TIE Fighter fontos lenne a mostanában megjelenő Alphabet Squadron miatt.

De most utoljára lehet esély Legendák megjelenésére. Legalábbis benne van a pakliban. A többi kánon pedig így is úgy is elsőbbségi prioritást fog kapni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Darth Revan9 írta:

Esélyes lehet. Bár van jó pár mini még szerintem ami elsőbbségi prioritást élvezhet. Meglátjuk.

Köszi. Mik azok amik szerinted elsőbbségi prioritást élvezhet? Azért az Alphabet trilógiához jó volna egyszer megkapni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Iqvi írta:

Köszi. Mik azok amik szerinted elsőbbségi prioritást élvezhet? Azért az Alphabet trilógiához jó volna egyszer megkapni.

Már voltak róluk szó korábban a képregény témában. Személyes véleményem szerint az olyanokra mind a The Rise of Kylo Ren, Allegiance, vagy a Jedi Fallen Order Dark Temple nagyobb lehet az érdeklődés, mint mondjuk egy TIE Fighter-re De azt majd úgy is eldöntik. Most még semmi sem dőlt el.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

De most utoljára lehet esély Legendák megjelenésére. Legalábbis benne van a pakliban. A többi kánon pedig így is úgy is elsőbbségi prioritást fog kapni.

Azért örülnék most a TIE Fighternek, mert a hetekben jön az Alphabet Squadron, és jó lenne nagyjából párhuzamosan olvasni a kettőt. De ha tényleg ez az utolsó esély arra, hogy Legends képregény jöjjön, akkor jöjjön az. Legends képregények közül valóban a Crimson Empire az egyik legerősebb, még régebben olvastam angolul, kiváló képregény. Egyébként akkor három kötetben lesz kiadva, ugye?

 

Anno azért is sajnáltam, hogy a 2015-ös Lando-t kihagytuk, mert a Momin-utalások miatt jó felvezetés lett volna a Fortress Vader-hez.

Szerkesztve: - Whill
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy olvastam, hogy a TIE Fighter nem túl erős darab. Viszont kánon, amit minőségtől függetlenül sem szeretnék kihagyni.

@Darth Revan9Crimson Empire képregény az, ami Vérvörös Birodalom néven fent van a HálóZsákon? Mert ebben az esetben a TIE-ra szavazok.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

50 perccel korábban, Darth Sky írta:

Úgy olvastam, hogy a TIE Fighter nem túl erős darab. Viszont kánon, amit minőségtől függetlenül sem szeretnék kihagyni.

@Darth Revan9Crimson Empire képregény az, ami Vérvörös Birodalom néven fent van a HálóZsákon? Mert ebben az esetben a TIE-ra szavazok.

Nem egy non-plusz ultra minőség, de egy kellemes olvasmány.

 

 

Meglepődtem, hogy mennyire szors a verseny a Tie fighter és a Crimson Empire közt. Kb 6 szavazatnyi eltérés van a kettő közt.

Szerkesztve: - Iqvi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként @Darth Revan9 szerinted a 2015-ös Lando/Princess Leia/Chewbacca képregények magyarországi megjelenésére van esély akár a külön, akár a Heroes For A New Hope gyűjteményes kötetben? Ha jól tudom, akkor a 2 évnél idősebb kánon képregények közül a Poe-t kivéve már csak ezek nincsenek kiadva, és ezekkel együtt teljes lenne a sor. Főleg a Lando érdekelne, mert még direkt nem olvastam angolul sem, és érdekel benne az a Sith ereklyés szál.

Szerkesztve: - Whill
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.