Ugrás a kommentre

Képregények


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

7 perccel korábban, luke19 írta:

A köztársaság kora  hősök kötetben a legkorábbi sztori Yavin előtt negyvenben játszódik kb. az a legkésőbbi meg YE20 így ezen két időpont közé lőttem be tól-ig. Így nálam ez a képregény van az első helyen a polcon.  Van egy ilyen kis oldalam is ha nem tudsz róla.

Tudtam az oldalról, csak azt nem sikerült elképzelnem, hogy ez hogy nézhet ki a polcon.:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Bence1997 írta:

Most akkor jövőre mik jönnek SW-fronton? Itt most elsősorban a külföldi piacot kérdezem, de a hazai felhozatal is érdekelne. :)

Elindul az 5. és 6. epizód közötti Star Wars, Darth Vader, és Doctor Aphra. Jön a Kylo Ren-minisorozat. Illetve jön a Project Luminous, amiről egyelőre nem tudjuk, hogy mi, csupán azt, hogy lesz benne könyv és képregény is, és többek között Claudia Gray és Charles Soule is részt vesz a megalkotásában.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Whill írta:

Elindul az 5. és 6. epizód közötti Star Wars, Darth Vader, és Doctor Aphra. Jön a Kylo Ren-minisorozat. Illetve jön a Project Luminous, amiről egyelőre nem tudjuk, hogy mi, csupán azt, hogy lesz benne könyv és képregény is, és többek között Claudia Gray és Charles Soule is részt vesz a megalkotásában.

Köszi. Akkor egyelőre semmi újat se jelentettek be. Bár úgy hallottam, hogy januárban többet megfogunk tudni a Project Luminousról. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Bence1997 írta:

Köszi. Akkor egyelőre semmi újat se jelentettek be. Bár úgy hallottam, hogy januárban többet megfogunk tudni a Project Luminousról. :)

Az új OT képregények jönnek ugye,a Kylo mini meg a Project Luminous, ami mindkét formátumot tartalmazni fogja. Könyves fronton jön az új Thrawn trilógia nyitókötete, az Alphabet 2. része, illetve a Queen's Peril. És ezek csak azok amiket biztosan tudunk. A képregényes frontot szerintem valamivel még bővíteni fogják, de az évet a Project Luminous fogja elvinni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Iqvi írta:

Az új OT képregények jönnek ugye,a Kylo mini meg a Project Luminous, ami mindkét formátumot tartalmazni fogja. Könyves fronton jön az új Thrawn trilógia nyitókötete, az Alphabet 2. része, illetve a Queen's Peril. És ezek csak azok amiket biztosan tudunk. A képregényes frontot szerintem valamivel még bővíteni fogják, de az évet a Project Luminous fogja elvinni.

Aminek roppantul fogok örülni. :D

A többit tudtam, szóval akkor ebben a hónapban a Queen's Perilen kívül más nem lett bejelentve.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Bence1997 írta:

Aminek roppantul fogok örülni. :D

A többit tudtam, szóval akkor ebben a hónapban a Queen's Perilen kívül más nem lett bejelentve.

Én is arra számítok, hogy januártól záporozni fognak a bejelentések, hiszen az Ep 9-ben minden kiderül és nem kell többé titkolózni. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Bence1997 írta:

Aminek roppantul fogok örülni. :D

A többit tudtam, szóval akkor ebben a hónapban a Queen's Perilen kívül más nem lett bejelentve.

Igen. Mondjuk engem utóbbi kicsit hidegen hagy. Én most egy jó kis antológia képregényt olvasnék, vagy a 8-9 közt, vagy a birodalom bukásának korában, vagy a Klón háborúkban. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, Whill írta:

Én is arra számítok, hogy januártól záporozni fognak a bejelentések, hiszen az Ep 9-ben minden kiderül és nem kell többé titkolózni. :D

Legyen így. :D

1 perccel korábban, Iqvi írta:

Igen. Mondjuk engem utóbbi kicsit hidegen hagy. Én most egy jó kis antológia képregényt olvasnék, vagy a 8-9 közt, vagy a birodalom bukásának korában, vagy a Klón háborúkban. 

Én még nem olvastam a Királynő árnyékát, de be van tervezve valamikor jövőre - amúgy is a Mammutban lévő Libriben heti szinten találkozok azzal a könyvvel :P - de képregények közül én várok már egy nagy áttörést.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Iqvi írta:

Mire gondolsz?

Mivel jövőre már nem kell az íróknak visszatartaniuk magukat, így egy olyan ongoing szériát szeretnék olvasni, ahol nagy dolgok történnek, akár az Ep6-7 között, akár a Birodalom korszakában, akár a klónháborúkban, vagy éppen a baljós idők előtt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

49 perccel korábban, Iqvi írta:

Nagyon várom a képregényt, szerintem nem fogom kibírni, hogy megvárjam a magyar kiadást. A cikk alapján úgy tűnik, Soule komoly energiát fektetett abba, hogy jó legyen a történet. Ennek kifejezetten örülök, mert az új EU egy másik jelentős eseményét, a jakku-i csatát sajnos sikerült Wendignek széttrollkodnia. Soule-nál jó kezekben lesz Ben/Kylo áttérése, és legalább ez az esemény nem kerül ebek harmincadjára. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Féltem tőle, hogy ez a sorozat csak megmutatja milyen volt Kylo mielőtt áttért, meg hogy miként kezdett a sötét oldal felé tendálni, de nem mer tovább menni. Viszont eszerint akkor nem cicoznak és tényleg rábizták a Marvelesekre, hogy mutassák be a komplett áttérést. Azt irja látni fogjuk azt is hogy Kylo és Snoke hogy találkozott először és Snoke nagyon más lesz itt mint ahogy megismertük. Ejha!

  • Nagyon tetszik 1
  • Meglepő 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Sajnos 18-an jelenik meg, akkor pedig programom van. :D

Szerintem egyébként is csak a film megnézése után érdemes elolvasni. :D

Remélem valami flashback formájában látni fogjuk a IX. epizódban a harcot Luke templománál.

Szerkesztve: - Whill
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Féltem tőle, hogy ez a sorozat csak megmutatja milyen volt Kylo mielőtt áttért, meg hogy miként kezdett a sötét oldal felé tendálni, de nem mer tovább menni. Viszont eszerint akkor nem cicoznak és tényleg rábizták a Marvelesekre, hogy mutassák be a komplett áttérést. Azt irja látni fogjuk azt is hogy Kylo és Snoke hogy találkozott először és Snoke nagyon más lesz itt mint ahogy megismertük. Ejha!

Csak az a baj, hogy mindössze négy füzet. Lehetne több is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Új ongoing sorozat indul márciustól "Bounty Hunters" néven. Főszerepben a Target Vader-ből ismert Beliert Valance, illetve Boba Fett és Bossk. A Birodalom Visszavág és a Jedi Visszatér között fog játszódni.

https://www.starwars.com/news/marvel-bounty-hunters

Szerkesztve: - Whill
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Már azt hittem visszatért Windu mester. :lol: Biztos a fia. :P 

Szerintem a testvérének az unokája. :)

3 órával ezelőtt, Whill írta:

Új ongoing sorozat indul márciustól "Bounty Hunters" néven. Főszerepben a Target Vader-ből ismert Beliert Valance, illetve Boba Fett és Bossk. A Birodalom Visszavág és a Jedi Visszatér között fog játszódni.

3 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Jó kérdés, hogy mennyire van szükség egy ilyen sorozatra.

Érdekes választás. Megmondva őszintén, most úgy érzem, hogy az elkövetkezendő minimum 2 évben felfogják tölteni mindenféle történettel az 5-6 közti teret. Amellyel semmi baj sincsen, csak szerintem kicsit elkéstek vele. A fejvadászos sztorit inkább miniben tudnám elképzelni. Nem hinném, hogy Valance ennyire népszerű lenne olvasói körökben, aztán kitudja. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fúha, négy fősorozat egyszerre, melyek testvérszériák lesznek. Második Star Wars, hamadik Darth Vader, második Aphra, Bounty Hunters. Ez elég sok lenne egyszerre 2021-re. És akkor még a minik hol vannak. Jedi Fallen Order Dark Temple, The Rise of Kylo Ren, Allegiance, Galaxy’s Edge… stb. Nem tartom kizártnak, hogy a Jedi Könyvtáron jó sok szavazás lesz, mely alapján eldől, melyik jöjjön előbb.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Fúha, négy fősorozat egyszerre, melyek testvérszériák lesznek. Második Star Wars, hamadik Darth Vader, második Aphra, Bounty Hunters. Ez elég sok lenne egyszerre 2021-re. És akkor még a minik hol vannak. Jedi Fallen Order Dark Temple, The Rise of Kylo Ren, Allegiance, Galaxy’s Edge… stb. Nem tartom kizártnak, hogy a Jedi Könyvtáron jó sok szavazás lesz, mely alapján eldől, melyik jöjjön előbb.

Számomra a Rise of Kylo Ren mellett a négy fősorozat lesz messze a legfontosabb. Simán lehet, hogy kiadnak majd egy négysorozatos crossovert, ahhoz pedig mind a négy kelleni fog. Kevés minisorozatot tudok elképzelni, ami fontosabb lenne ezeknél.

Szerkesztve: - Whill
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Fúha, négy fősorozat egyszerre, melyek testvérszériák lesznek. Második Star Wars, hamadik Darth Vader, második Aphra, Bounty Hunters. Ez elég sok lenne egyszerre 2021-re. És akkor még a minik hol vannak. Jedi Fallen Order Dark Temple, The Rise of Kylo Ren, Allegiance, Galaxy’s Edge… stb. Nem tartom kizártnak, hogy a Jedi Könyvtáron jó sok szavazás lesz, mely alapján eldől, melyik jöjjön előbb.

Ezért is irtam korábban, hogy ha most egy kánon még el lesz tolva egy legendák képregény miatt, annak nagyon nem örülök. Már igy is jókora a lemaradás. Jó lenne ezt nem tovább dagasztani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Ezért is irtam korábban, hogy ha most egy kánon még el lesz tolva egy legendák képregény miatt, annak nagyon nem örülök. Már igy is jókora a lemaradás. Jó lenne ezt nem tovább dagasztani.

Igen, ez egy kicsit tovább növelné az elmaradást 2020-tól. De nem annyira, mivel Legendákat kiadni elméletileg csak 2020-ban lesz esély. És eléggé széttöredezett a keménymagos rajongói tábor, ezért a kiadó szeretne minél több mindenkinek megfelelni. Legendákra is van igény. A másik dolog az, hogy a kánon képregényekből nyilván eddig is volt és valószínűleg lesz is elmaradás. A Legendáktól függetlenül is. És valószínűnek tartom, hogy a kánon képregények egy  része talán meg se jelenik. Mindig lesznek újak, méghozzá jó  nagy mennyiségben. De meg kell jegyezni: kánon képregényből az elmúlt években és az elkövetkező időkben sokkal több jelent meg, sokkal több meg fog jelenni, mint Legendákból. Egy idő után már nagyságrendekkel több lesz. Most egy év alatt jelenik meg annyi SW képregény, mint annak idején 4-5 év alatt. A főbb sorozatok kihagyások nélkül jönnek. Abba is bele lehet gondolni, hogy a Legendák olvasóinak tábora mennyire csalódott, hogy abból az érából egy rakás sztori kimaradt és ki is fog maradni. Sokkal több Legendák fog kimaradni, mint kánon

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Sokkal több Legendák fog kimaradni, mint kánon

Ez e helyes. Én nem adnék pénzt Legenda műre, mint ahogy korábban se, de Kánon könyveket és képregényeket szívesen veszek. Persze egy kiadónak mindent mérlegelni kell, hisz abból él amit megvesznek. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.