Ugrás a kommentre

Képregények


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Pont erről volt egy értekezés. Az Abrams-interjúban mondták hogy bünözőkből álló csapat.  Én meg írtam hogy akkor nem lehetnek Jedi tanítványok. Úgy látszik igazam volt.

Tehát eközött meg a mészárlás között Kylo valahogy a góréjuk lett és mikor Luke ráemelte a fénykardot őket hívta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Frenkie írta:

Pont erről volt egy értekezés. Az Abrams-interjúban mondták hogy bünözőkből álló csapat.  Én meg írtam hogy akkor nem lehetnek Jedi tanítványok. Úgy látszik igazam volt.

Tehát eközött meg a mészárlás között Kylo valahogy a góréjuk lett és mikor Luke ráemelte a fénykardot őket hívta.

 

star wars shot GIF

 

Később lesz góré. Ziro-ról egy képregény szinopszis: 

 

  • Az új jedi iskola romba dőlése után, amikor és a mestere meggyilkolása miatt diáktársai a nyomában vannak, Ben Solo az egyetlen barátjához menekül, aki még maradt a galaxisban: egy férfihez, akit Snoke-nak hívnak. De Snoke-nak tervei vannak Bennel… és ötletei az Erőről, amelyek egyszerre veszélyesek és fondorlatosak a bajba került ifjú jedi számára
  • Ha Ben igazán szabad akar lenni… a válasz talán a Sötét Oldalon van. És a Ren Lovagokkal!
  • De nem ez lenne az első alkalom, hogy összetalálkozik a Lovagokkal. A múltban Luke Skywalker jedimester elutazott az Ismeretlen Területekre, és az ifjú Bent is magával vitte a küldetésre. Vajon a nagy Luke Skywalker képes helytállni a Ren Lovagokkal szemben?
Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 órával ezelőtt, RacerX írta:

Ezen borítót látva eszembe jutott az Utóhatásból az Üresség Akolitusai szervezet. Akár az is lehet hogy ők voltak a Renek elődjei.

 

Amúgy nem rossz gondolat,és van is alapja főleg a regény miatt. 

 

Birodalom Vége-ből:  ''Maguk az árnyalakok/akolitusok/ nem érzékelték az erőt nem tudtak bánni vele csak a szolgái voltak''

 

De ami lényegesebb: ''Régebben a begyűjtött fénykardokat feláldozták a túlvilági Sitheknek akik már meghaltak és akiknek a parancsait végrehajtották-Végül is az ősi szellemek voltak azok akik látomásokat bocsátottak rájuk- De egy ideje már megtartották a fénykardokat és más emléktárgyakat is-Csak a nagy elismerésnek örvendő akolitusok kaptak engedélyt hogy őrizzenek és használjanak egy-egy relikviát.''

 

Szóval simán benne van, hogy akár az elődök is lehetnek.

Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Iqvi írta:

Tényleg ennyire nyomatni kell az újdonságokat? 1 kötet azért még belefér?

Kell bizony, haladni kell az aktuális újdonságokkal. A 2019-2020-as ciklus kötetein már nem lehet változtatni. Ez 2020 nyár vége, ősz eleje környékén ér véget. Aztán indul a 2020-2021-es időszak. És már erre is vannak foglalt helyek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

34 perccel korábban, Kargarosz írta:

Pedig azt a Poe szériát azért várom elég régóta. Egyszer csak elkezdik majd. 

Én is, szegény sorozatot már nagyon régóta húzzák, ha előbb megjelenik belőle az Omnibus kiadás, mint a magyar verzió akkor azt fogom megvenni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Kargarosz írta:

Omnibus kiadás? 

Amikor egy teljes sorozatot egy nagy kötetben adnak ki, vagy egy hosszab sorozatot, 2 vagy 3 omnibusban. Eddig csak a 2015-ös Darth Vadert és a Star Wars 37 számát adták ki Omnibusban a crossoverekkel együt, a Marvel érából. Remélem segítettem.:peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Amikor egy teljes sorozatot egy nagy kötetben adnak ki, vagy egy hosszab sorozatot, 2 vagy 3 omnibusban. Eddig csak a 2015-ös Darth Vadert és a Star Wars 37 számát adták ki Omnibusban a crossoverekkel együt, a Marvel érából. Remélem segítettem.:peace:

 

Na, és egyszer a Szukitsnál várható ez a Poe sorozat? No meg Lando meg a többi? Mert van egy pár amik rövidebbek azt mégse jelentek meg. Azokkal mi a helyzet? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Kargarosz írta:

 

Na, és egyszer a Szukitsnál várható ez a Poe sorozat? No meg Lando meg a többi? Mert van egy pár amik rövidebbek azt mégse jelentek meg. Azokkal mi a helyzet? 

Ezt @Darth Revan9 tudja megmondani csak. De a Lando és a Poe még asszem elérhető itt rajongói fordításban. De a fizikai megjelenés lenne tényleg az igazi.:|

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Kargarosz írta:

 

Na, és egyszer a Szukitsnál várható ez a Poe sorozat? No meg Lando meg a többi? Mert van egy pár amik rövidebbek azt mégse jelentek meg. Azokkal mi a helyzet? 

Ezek még jóval odább vannak. De valószínű, hogy előbb-utóbb megjelennek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Bence1997 írta:

A Poe -t valóban jó lenne ha a Szukits kiadná. Egek, az ST lassan végetér, itthon meg még a Poe se kezdődött el. Értem én, hogy haladni kell a friss árukkal, de sztem vannak olyan történetek, amik később is ráérnek. :)

Te személy szerint, melyik jövőbeli magyar megjelenést cserélnéd ki egy Poe kötetre?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Iqvi írta:

Te személy szerint, melyik jövőbeli magyar megjelenést cserélnéd ki egy Poe kötetre?

Most így gyorsan megnéztem az elkövetkezendő 2 év termését.

Amire cserélném:

- Vader: Dark Visions

- Galaxy's Edge

 

Első valami borzadály, míg utóbbiból csak az első számot olvastam, nem folytattam... vajon miért... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Bence1997 az Edge-t én szerettem. Kellemes kis hangulatú mini. Én csak a Vadert hagynám ki, mert abban tényleg vannak olyan dolgok hogy csak na.:facepalm: De sajnos, vagy nem sajnos már le van fixálva minden. Remélem a 21 második felében, vagy 22-ben legkésőbb jön.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Bence1997 írta:

@Iqvi Ha Revan infói helyesek, akkor a Poe 2022 -ben fog érkezni leghamarabb. :(

Addig, sok víz lefolyik a Dunán. Szegény sorozat pedig már nagyon megérdemelte volna már a kiadást. De ha kiadják, teljesen másképp lehet majd tekinteni az ST-re. 

 

Amúgy a Vader Dark Visionsre visszakanyarodva:szerinted a Wendig féle koncepcióval jobban jártunk volna?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Iqvi írta:

Addig, sok víz lefolyik a Dunán. Szegény sorozat pedig már nagyon megérdemelte volna már a kiadást. De ha kiadják, teljesen másképp lehet majd tekinteni az ST-re. 

Szerintem idén nyugodtan elindulhatott volna a széria. Kicsit felvezetve újra az ST korszakát. :)

5 perccel korábban, Iqvi írta:

Amúgy a Vader Dark Visionsre visszakanyarodva:szerinted a Wendig féle koncepcióval jobban jártunk volna?

Olvasva azt az 5 rész történetét, szerintem sokkal jobban jártunk volna. Izgalmas dolgokat kapargatott minden egyes történet, kár, hogy lelőtték. Legalább adták volna át valaki másnak. :(

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@tomcsi80 egy jó tanács: a hír közlese előtt nézz szét, hogy közölve lett -e az a fórumon. :)

Nálad tipikusan azt tapasztalom, hogy már egy pár napos hírt is leközölsz, amit már kitargyaltunk. Nem bántás akar ez lenni, csak figyelj egy kicsit jobban. :peace:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Visszaszoktam nézni és olvasni, hogy mit közöltök, de ezen az  Iqvi által közölt facebookos bejegyzésen átsiklottam. A Darth Vader képregénynek a Bespines jelenet volt berakva mikor először közölted Bence1997 ezért gondoltam, hogy újra berakom, de ez se a végső borító.  

Szerkesztve: - tomcsi80
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Iqvi írta:

De, ez állítólag a végső borító. Vagy csak egy alternate cover?:?  Amúgy a Vader képregényen látható rohamosztagosok vadiújak?

 

Nincs harag tomcsi.

Oda van írva, hogy not final cover. Valószínűleg új rohamosztagosok lesznek. Nem haragszom. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.