Ugrás a kommentre

Képregények


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

A megjelenési sorrenden újra elgondolkodtam. Ugyebár az Epmire Ascendant foglalkozik Aphra és a kiborg Beilert Vallace sorsával is. Vallace-ról még nem jelent meg nyomtatásban történet. Szerepel a Solo Imperial Cadet-ban és a Target Vaderben. Az Epmpire Ascendant nagyon erősen feltételezhető, hogy a Star Wars Vol 13-ban jön. Szinte biztos vagyok benne, hogy belerakják, már csak azért is , hogy ne legyen túl vékony..

Akkor az optimális megjelenési sorrend a 2020-2021-es időszak elejére:

2020. ősz The Rise of Kylo Ren és Allegiance.

2020. év vége Star Wars Vol 12 és Aphra Vol 6.

2021. év eleje Han Solo Imprial Cadet és Target Vader

2021. tavasz Star Wars Vol 13 és Aphra Vol 7.

Szerintem így jó lenne, de lehet, hogy a kiadónak nem tetszene, hogy a sima Star Wars és az Aphra szériák befejezései kicsit később jönnek. Vélemények?

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 09. 21. - 11:33, Darth Revan9 írta:

Akkor az optimális megjelenési sorrend a 2020-2021-es időszak elejére:

2020. ősz The Rise of Kylo Ren és Allegiance.

2020. év vége Star Wars Vol 12 és Aphra Vol 6.

2021. év eleje Han Solo Imprial Cadet és Target Vader

2021. tavasz Star Wars Vol 13 és Aphra Vol 7.

Szerintem így jó lenne, de lehet, hogy a kiadónak nem tetszene, hogy a sima Star Wars és az Aphra szériák befejezései kicsit később jönnek. Vélemények?

Nekem tetszik, így az Empire Ascendant megkapja a szükséges felvezetést minden téren, és a laikusoknak is lesz magyarul elérhető háttéranyag Vallaceról. Számomra nem zavaró ha az Aphra, és a Star Wars vége kicsivel később jön. 

 

Szerk: Az Allegiance mini már elindult?

Szerkesztve: - Iqvi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

A papír is változott? A Vader Erődje szenzációs minőségű. Esély sincs ujjlenyomatokra. :) 

Úgy láttam a Vader Erődjét újra a Generál Nyomda készítette. (Anakin és Obi-van és Han Solo). Ők jobb papírminőséggel dolgoznak.

17 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Kegyetlen ütős. Annyira kár hogy nem jelenik meg párhuzamosan magyarul is. 

Tudom, nagy kár, hogy várni kell, Nem jó ez a fél éves kötelező várakoztatási ciklus, amit jogtulaj csinál, de alkalmazkodni kell hozzá. Gyűjteményesben Amerikában valószínűleg 2020. tavaszán jön. Így számoltam rá kb. fél évet és így a lehető legkorábbi időre raktam a tervezésnél.

1 órával korábban, Iqvi írta:

Nekem tetszik, így az Empire Ascendant megkapja a szükséges felvezetést minden téren, és a laikusoknak is lesz magyarul elérhető háttéranyag Vallaceról. Számomra nem zavaró ha az Aphra, és a Star Wars vége kicsivel később jön. 

 

Szerk: Az Allegiance mini már elindult?

Az Allegiance, hú már nem is tudom. Azt hiszem októberben nyomják le mind a négy füzetet aztán idén év végén jön gyűjteményesben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 09. 22. - 14:14, Darth Revan9 írta:

Úgy láttam a Vader Erődjét újra a Generál Nyomda készítette. (Anakin és Obi-van és Han Solo). Ők jobb papírminőséggel dolgoznak.

Remélem, maradnak ennél a papírminőségnél, mert tényleg kifogástalan! Nem elég, hogy remek kis sztorikat kapunk ezekben a kötetekben, még esztétikailag is hibátlanok. :clap:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most már többször is előfordult, hogy szereplők akiket eredetileg a filmek vagy a sorozatok vezettek be a kánonba azok végül egy képregényben vagy egy regényben haltak meg. Most olvastam ki az egyik olyan képregényt, amiben épp ilyesmi történt. Hát jól meglepett...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most igy hirtelen három példa jut eszembe, arra amikor filmes/sorozatos karakterek egy képregényben/regényben haltak meg:

 

Lee-Char - A Mon Cala néhai uralkodója az ep.4 és az ep.5 között hal meg a nálunk a "Lángoló tengerek" címmel megjelent képregényben.

Panaka kapitány - A Leia című regényben hal meg. Kiderül hogy Moffá léptették elő, de Saw Gerrera egyik terrorakciója során egy bomba felrobbantja, nem sokkal azután, hogy Leiával beszélt. Valamivel az ep.4 előtt hal meg.

Draven tábornok - Nagyon birtam a Rogue One-ban. Úgyhogy alig vártam hogy többet megtudjak róla. Nos a képregények fősorozatában a "Múló reményben" meghalt :( Volt a Birodalomnak egy óriási rajtaütése nem sokkal az ep.4 eseményei után. Felmorzsolták a lázadás erőinek jó részét. Dravennek lelkiismeret furdalása volt Jyn Erso miatt egyébként. Ezért amikor valakinek fel kellett tartóztatnia Vadert és időt kellett nyernie a többieknek, akkor ő jelentkezett. Hősként halt meg. Vadert néhány lázadó katonával együtt kis időre feltartotta.... aztán Vader az Erővel kitörte a nyakát.

 

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Bomarr írta:

Lee-Char - A Mon Cala néhai uralkodója az ep.4 és az ep.5 között hal meg a nálunk a "Lángoló tengerek" címmel megjelent képregényben.

Áaá!:nana: Nem a lángoló tengerekben hal meg, hanem a Lázadás Mon Calán kötetben.;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

NYCC hírek:

 

A SW főszéria lezárása az utolsó történet az 5. rész előtt. Chewie és C-3PO kapnak külön-külön egy "hősi" megmozdulást.

Image

 

Rise of Kylo Ren

Image

 

 

SW utolsó szám borítója:

Image

 

SW Empire Ascendant borítója

Image

 

Novemberben minden képregénynek az lesz odaírva, hogy Destination Hoth.

 

Star Wars Comics - Star Wars #1 néven új sorozat indul jövő januártól! Az írója Charles Soule és a történet rögtön a TESB után fog játszódni!

Image

 

 

2020. februárjában érkezik: Star Wars Comics - Darth Vader #1 (:D) Greg Pak írja és a TESB után játszódik közvetlen. (szerk.: Gyerekek, ezek szerintem reshootolják a 2015 -ös évet. Csak most nem a 4-5 hanem az 5-6 között lesz SW és Darth Vader :lol:)

Image

 

 

Vége lett a panelnek. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

27 perccel korábban, Bence1997 írta:

szerk.: Gyerekek, ezek szerintem reshootolják a 2015 -ös évet. Csak most nem a 4-5 hanem az 5-6 között lesz SW és Darth Vader :lol:)

Hát erre nincsenek szavak:lol2:, ezért kár volt befejezni a fő szériát. És megint Darth Vader, ez már hanyadik, talán a negyedik sorozata lesz? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vader forintosítva és  dollárosítva is nagyon hoz. Nyilván ezekre lehet számítani majd magyarul is a 2020-2021-es szezonban. A kérdés, hogy marad-e elég hely a Poe Dameron indulásának.

Mivel a Birodalom és a Jedi között csak egy év telik el, így szerintem mindkét széria nagyjából 25 számot élhet meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Vader forintosítva és  dollárosítva is nagyon hoz. Nyilván ezekre lehet számítani majd magyarul is a 2020-2021-es szezonban. A kérdés, hogy marad-e elég hely a Poe Dameron indulásának.

Mivel a Birodalom és a Jedi között csak egy év telik el, így szerintem mindkét széria nagyjából 25 számot élhet meg.

Valószínű szerintem is, hogy 25 számnál egyik sorozat se megy tovább, max talán 35 de azt az egy évet így fel is lehet tölteni. De a Poe Dameront már nagyon régóta húzza a kiadással a szukits, én azt se bánnám már ha valamit beáldoznánk a Poe javára, mert történetileg nagyon sokat hozzátesz az Ébredő Erőhöz, és az új Trilógiához.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Hát erre nincsenek szavak:lol2:, ezért kár volt befejezni a fő szériát. És megint Darth Vader, ez már hanyadik, talán a negyedik sorozata lesz? 

Ha jól számolom, akkor a 6. :D Hiszen van ez a Vader's Castle nevű gyönyörűség is. 

18 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Én nem bánom, ha feltöltik az 5-6. részek közötti űrt is. Főleg, ha olyan képregényeket is kapunk mellette, mint pl. a The Rise of Kylo Ren

A következő állomás pedig lehetne a 6-7. rész közötti űr kitöltése. :clap2: 

Ha tippelnem kéne, akkor azt mondanám, hogy a SW és a DV kb. 25-30 számosak lesznek és 2021 végére véget is érnek. Majd 2022 -től végre elkezdhetik elmesélni képregényekben azt a 30 éves fekete lyukat. :evil:

18 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Vader forintosítva és  dollárosítva is nagyon hoz. Nyilván ezekre lehet számítani majd magyarul is a 2020-2021-es szezonban. A kérdés, hogy marad-e elég hely a Poe Dameron indulásának.

A Poe -ról van hír, hogy mikor akarja a Szukits kiadni, vagy még mindig parkolópályán van? Mert szerintem az elkövetkezendő néhány évben jó lenne megkapni. :)

Amúgy csak mellékesen, de egyetértek @Iqvi -vel, örülnék, ha feláldoznának egy jövőre vagy 2021 -re érkező miniszériát/főszériát. Szerintem az ilyen Galaxy's Edge/Vader: Dark Visions/Tie Fighter minik helyett nyugodtan jöhetnek a Poe képregények. A Vaderes nagyon elborult, a Tie Fighter nem rossz, de olvastam jobbat is, később is ráér kiadni és a Galaxy's Edge meg nyugodtan halasztható. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Bence1997 írta:

Ha jól számolom, akkor a 6. :D Hiszen van ez a Vader's Castle nevű gyönyörűség is. 

8 lesz az, mert a Vader's Castlenek már van második szériája, és ott van a Dark Visions is. Bár utóbbiról @Bence1997-el értek egyet. Valami nagyo  elborult, tehát nekem nem számítana ha nem jelenne meg magyarul. Talán ha a Wendig által írt koncepciót kaptuk volna meg jobban jártunk volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Vader Dark Visions és a Galaxy's Edge biztos jönnek a mostani ciklusban. Lásd, fentebb, a jelzett megjelenéseket. Azokon már nem lehet változtatni. A 2020-2021-es még alakulóban van. 5 szabad hely van, de a mostani új Star Wars és Darth Vader szériákból menni fog oda pár kötet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mai nap megjelent a Journey to Rise of Skywalker multimédia projekt rész ként, a Star Wars Allegiance, a mini még ebben a hónapban lefut, és az első szám már digitálisan meg is vásárolható. Kis átfedés is van a Galaxy's Edge szériával:D.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Nagyon kemény ez a borító! A fénykardos lovag viszont egy eddig ismeretlen Ren lovag, mert egyikre sem hasonlít, akik benne lesznek a filmben. Talán az Ő helyére lépett Ben Solo és lett Kylo Ren? Talán ez a lovag volt Snoke másik tanítványa? 

 

Időközben látom más is gondolt erre. :D

Szerkesztve: - Kenobi tábornok
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

32 perccel korábban, Kenobi tábornok írta:

Nagyon kemény ez a borító! A fénykardos lovag viszont egy eddig ismeretlen Ren lovag, mert egyikre sem hasonlít, akik benne lesznek a filmben. Talán az Ő helyére lépett Ben Solo és lett Kylo Ren? Talán ez a lovag volt Snoke másik tanítványa? 

 

Időközben látom más is gondolt erre. :D

Egyre jár az agyunk látszik.:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.