Ugrás a kommentre

Képregények


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, Iqvi írta:

A borítóképek stílusa nekem amúgy a shatterred empire-re halyaz. Mondjuk remélem annál többet hoznak ki belőle.

Az eddigi információk szerint jobban fog kötődni az ST -hez, mint tette azt a Shattered Empire. :)

 

A Doctor Aphra októberi száma egy új történetszálat kezd el, A Rogue's End címmel, amely úgy tűnik, mindössze 4 számot fog takarni (37-40) és azt pletykálják, hogy talán ezzel végetér a sorozat. Szerintem jó ötlet lenne, kicsit hagyják pihenni Aphrát - hogyha túléli :para: - aztán jöhetne vissza cameozni vagy akár egy könyvben is szerepelhetne. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Rogue's End címmel, amely úgy tűnik, mindössze 4 számot fog takarni 

Érdekes, remélem attól hogy csak négy részes lesz remélem kiadják majd magyarul is. Amúgy az Aphra már tényleg nagyon régóta fut, ki se néztem volna a sorozatból az elején hogy eddig fog tartani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Iqvi írta:

Érdekes, remélem attól hogy csak négy részes lesz remélem kiadják majd magyarul is. Amúgy az Aphra már tényleg nagyon régóta fut, ki se néztem volna a sorozatból az elején hogy eddig fog tartani.

A 4 rész mellett érkezni fog még a széria 3. különszáma is.

 

A 40 szám egy szép teljesítmény lenne a Doctor Aphratól. Anno az Enormous Profitnál azt hittem hogy vége lesz a sorozatnak - korábban ugye voltak pletykák, hogy összvissz 15-16 számos lesz a sorozat. Végül ez csak Kieronnal volt összefüggésben, mivel addig írta csak ő, utána jött Spurrier - Kieron ugye a következő szálra maradt co-writer - aztán a TCC -nél volt Spurriernek szabad keze.

 

Márcsak egy mandihoz köthető képregényt várok idén. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Bence1997 írta:

Márcsak egy mandihoz köthető képregényt várok idén. :D

Előzmény minit a népneeeek.:rock: 

 

Akkot.ha jön Aphrához a különszám, egybefűzve kijöhet nálunk is.:D 

 

Amúgy olvasod most a sima Star Wars új történetszálát?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Érdekes, remélem attól hogy csak négy részes lesz remélem kiadják majd magyarul is. Amúgy az Aphra már tényleg nagyon régóta fut, ki se néztem volna a sorozatból az elején hogy eddig fog tartani.

Persze, hogy megjelenik, már felvették a 2020-2021-es tervezetbe. Így viszont már csak hat szabad hely maradt arra az időszakra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Szerintetek a D23-on lesz valami új bejelentés?

Én kizártnak tartom, a D23 másfajta rendezvény. Talán egy olyat eltudok képzelni, hogy ugye jövő pénteken - azta, egyre közeledik :o - a Mandiból végre láthatunk valamit és ezek után a SW.com közzétesz egy írást, hogy a Mandi sorozat mellett egy előzmény mini érkezik vagy valami hasonló.

 

Az új bejelentések - 2020 -as projektek, Project Luminous - valószínűleg a NYCC -ra maradnak. Az elmúlt években amúgy is ez volt a helyzet: nyáron SDCC -n bejelentés, ősszel NYCC -n bejelentés és emellett ha volt Celebration, akkor ott is valami plusz. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Mind a kettő nagyon várós. A Hux különösen a két antagonista közti viszony miatt + ugye Hux múltja, a Poe képregény meg azért, mert egy eddig ismeretlen területet mutat be Poe múltjából - még az Ellenálláshoz csatlakozás előtt vagyunk, köztársasági X-wingek, nyami. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Iqvi írta:

A rajzokra már nem lesz panasz annyi biztos.

Remélem, a sztoriról is elmondhatjuk majd ezt.

 

3 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Én a Zűrzavar kegyeltje címet javasoltam.

Szerintem jó lesz. Nekem nem ugrik be megfelelőbb. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A szukitson Antikvár menüpont lett kb. 1 hónapja. 3 képregényt rendeltem meg nekem mint a csóró embernek :D ugye nem adatik meg annyi vásárlás így ennyi zsetonért kíváncsi leszek,hogy milyen kisebfajta hibák lesznek rajta. Külön a Jedi könyvtár elküldött véleményeket a váráslóktól akik nagyon pozitívak voltak, és szinte volt olyan amit észre sem lehetett venni,hogy hibás. Mondjuk külön írják ugye,hogy teljesen olvasható példányok csak szépséghibások nekem most jelenleg ez a legkevesebb. 

 

No a lényeg,hogy amint megjön majd írok róla én is itten egy kis véleményt,hogy tényleg megéri e venni náluk Antik könyveket. Amúgy nagyon díjazom ezen ötletüket csapnak is le az emberek bőségesen persze nem csak SW könyvek találhatóak náluk. 

Egyre jobb ez a Szukits megy nekik a bolt úgy látszik. Akcióktól kezdve mindig lepnek meg valami új dolgokkal hála Szukits az erő velük van.  :D 

Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

https://www.starwars.com/news/marvels-age-of-resistance-snoke-preview

 

Spoiler

Ez nagyon érdekes, hogy Snoke elvitte Bent a Dagobah-ra, ráadásul még azt is tudja Luke-ról, hogy egykor ott tanult :o most már tényleg kíváncsi vagyok, hogy ki is pontosan ez az ürge, hogy jön a nagy képbe, és hogyhogy ilyen dolgokkal van képben?

 

Szerkesztve: - Yoda József
  • Nagyon tetszik 1
  • Meglepő 1
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 órával ezelőtt, Yoda József írta:

https://www.starwars.com/news/marvels-age-of-resistance-snoke-preview

 

  Spoiler elrejtése

Ez nagyon érdekes, hogy Snoke elvitte Bent a Dagobah-ra, ráadásul még azt is tudja Luke-ról, hogy egykor ott tanult :o most már tényleg kíváncsi vagyok, hogy ki is pontosan ez az ürge, hogy jön a nagy képbe, és hogyhogy ilyen dolgokkal van képben?

 

Pont most akartam linkelni Yoda.:D Áh tényleg nagyon város ez a füzet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.