Ugrás a kommentre

Képregények


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

2020. 03. 05. - 18:06, Iqvi írta:

@Darth Revan9 lehet már valami biztosat tudni arról, hogy mi jön a Sötét Látomások és a Felkelés Kora: Gonosztevők képregények után?

Igen, újabb két Star Wars képregény együtt.  Ahogy eddig.:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még egy dolgot észrevettem abban a képregényben, amit nézek. Történik utalás Benthic cloud rider múltjára. A Cloud rider kifejezés emlékeim szerint felhő lovasnak volt fordítva a könyvekben. Remélem jól emlékszem.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Az Abyssal Rooms hogy szerepelt az első Darth Vader 3. kötetében, A Shu-Torum történetben?

Úgy látom, "felszín alatti termek"-nek lett fordítva.

 

3 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

A Cloud rider kifejezés emlékeim szerint felhő lovasnak volt fordítva a könyvekben.

Igen, Felhőlovasok voltak. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Köszönöm. Most lehet, hogy Mélységi Termek lesznek. Ez kifejezőbb.

Egyébként biztos nem megkorbácsolás lesz a cím, mert az gagyin hangzik.

Shu-Torun Felperzselése? Shu-Torun Ostora? Shu-Torun-i Megtorlás?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, kdani20 írta:

Revan, van lehetőség a TIE Fighter képregények kiadására? Szerintem az Alphabet osztag elől nagyon hiányzott az a történet. Persze élvezhető nélküle is, de a vadászgép ezred fenyegetettsége nem jön át a képregény nélkül.

Elméletileg van, de már így is rengeteg mini van ami fontos lenne. Jedi Fallen Order: Dark Temple, The Rise of Kylo Ren, Allegiance, Galaxy's Edge, Han Solo Imperial Cadet, Target Vader....stb. Be kéne fejezni az Age of sorozatot. Haladni kéne a Star Wars-szal és a Doktor Aphrával, az olvasók akarják a Poe Dameront is. Akkor ott vannak a most induló második SW, második Aphra, harmadik Vader, Bounty Hunters sorozatok. És akkor még nem is beszéltünk a Köztársaság Fénykora képregényekről. Ez így elég sok. És akkor nem beszéltem még a koronavírus okozta lehetséges gazdasági visszaesés negatív következményeiről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Még csak most olvastam el a "Felkelés kora: Hősök"-et és azt kell mondjam hogy a végén az a sztori, ahol Porkins és Biggs közösen elmennek vakációzni az egyik legviccesebb SW sztori, amit valaha olvastam. Jöhetnének még hasonlók :)

Örülök, hogy tetszett. A korábbi szerkesztő kifogásolta a döntésemet, mi szerint az Age of sorozatból a Rebelliont is beválogattam annak idején. Az ő véleménye szerint ezt ki lehetett volna hagyni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Érdekes helyzetet eredményezhet az esetleges gazdasági visszaesés. Kíváncsi vagyok a kiadó milyen válasz lépéskelet tesz majd, Én reálisan a kiadványok számának csökkentésével és áremelkedéssel számolok. Az áremelkedés tuti nem lesz jó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is azt tartom sajnos reálisnak hogy kevesebb jön de drágábban. Pedig már a 4990-es borítóár se tréfa ha az ember például másat is vesz mellette. Én még elgondolkodtam a formátumváltáson, hogy a hosszú sorozatokat egy füzetsorozatban ki lehetne adni valamivel olcsóbban, évi 2-3 minisorozattal TPB formátumban még kiadva. Bár erről már tudom hogy volt vita korábban a topikban, és a kronológia elrendezést is nehezíti, ha példáuk egy füzetben menne például a Star Wars(2020) a Poe Dameron és a High Republic. Ami viszont a legjobb lenne ha a már megkezdett sorozatokat vinnék végig, jelen esetben a Star Warst(2015) az Age of-ot és a Doktor Aphrát, és a gazdasági helyzet rendeződéséig csak minik mennének.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.