Ugrás a kommentre

Képregények


Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

3 perccel korábban, Bomarr írta:

Imádtam ezt a képregényt. Már azon is gondolkodtam, hogy külföldről megrendelem, mert féltem tőle hogy itthon csak sokára fog megjelenni. De örülök, hogy vártam a dologgal

Én jobbat is olvastam már nála, szóval nekem mindegy volt hogy lesz-e itthon vagy nem. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se azt mondom, hogy ez a legjobb. Viszont nálam egyértelmüen ott van a top5-ben. Nagyon tetszett a sztorik morbidsága, és hogy a megszokottól egy teljesen más hangulatot betudtak hozni az SW-be. A kedvencem amikor a birodalmi tiszt aki fél tőle hogy Vader megfogja büntetni, ha nem kapja el a lázadókat kezd becsavarodni és egy komplett csillagrombolót belevezet az egyik űrcsiga szájába.... ez önmagában kb. az egyik kedvenc SW momentumom az egész kánonban. Mikor megláttam nem akartam elhinni hogy ezt meglépték. Ez messze jobb mint a legtöbb sztori a képregényes fősorozatban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Bomarr írta:

Én se azt mondom, hogy ez a legjobb. Viszont nálam egyértelmüen ott van a top5-ben. Nagyon tetszett a sztorik morbidsága, és hogy a megszokottól egy teljesen más hangulatot betudtak hozni az SW-be. A kedvencem amikor a birodalmi tiszt aki fél tőle hogy Vader megfogja büntetni, ha nem kapja el a lázadókat kezd becsavarodni és egy komplett csillagrombolót belevezet az egyik űrcsiga szájába.... ez önmagában kb. az egyik kedvenc SW momentumom az egész kánonban. Mikor megláttam nem akartam elhinni hogy ezt meglépték. Ez messze jobb mint a legtöbb sztori a képregényes fősorozatban.

Hmm, lehet majd újraolvasom, mondjuk nekem az első és a negyedik füzet története tetszik a legjobban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Van egy pár érdekes apróság, melyben nem tudok dönteni.
A coaxium a Solo regényváltozatában és az Alphabet osztagban tudomásom szerint normálisan van leírva így: coaxium. Jól tudom?

A Tarkin regényben a hunt ont he plains kifejezés szerepel? Síkvidéki vadászatnak van fordítva, Erre már nem emlékszem.

A grav ball hogyan volt eddig magyarul? Én gravi-labdára emlékszem. Szerepelt az Elveszett csillagokban, A Thrawn: árulásban, Paul S. Kemp. Árulás és Áramlatok című regényeiben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2020. 01. 29. - 21:22, Darth Revan9 írta:

Van egy pár érdekes apróság, melyben nem tudok dönteni.
A coaxium a Solo regényváltozatában és az Alphabet osztagban tudomásom szerint normálisan van leírva így: coaxium. Jól tudom?

A Tarkin regényben a hunt ont he plains kifejezés szerepel? Síkvidéki vadászatnak van fordítva, Erre már nem emlékszem.

A grav ball hogyan volt eddig magyarul? Én gravi-labdára emlékszem. Szerepelt az Elveszett csillagokban, A Thrawn: árulásban, Paul S. Kemp. Árulás és Áramlatok című regényeiben.

- az elsőt nem tudom, de szerintem coaxium

- a "Tarkin"ban ilyen nem szerepel

- az" Áramlatok"ban gravlabda szerepel, a többi könyvben pedig most nem tudom megnézni

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 órával ezelőtt, HeirToGrievous írta:

- az elsőt nem tudom, de szerintem coaxium

- a "Tarkin"ban ilyen nem szerepel

- az" Áramlatok"ban gravlabda szerepel, a többi könyvben pedig most nem tudom megnézni

Köszönöm szépen. Most már az utolsó simítások is elkészültek, hamarosan előrendelhető lesz ez a képregény kötet is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen ez már régi hír, hozzájuk most jutott el. :D 

 

2019. 11. 26. - 22:44, Ody Mandrell írta:

Végre kiderül, hogy került elő Luke kardja. :) 

 

https://movieweb.com/star-wars-luke-skywalker-lightsaber-mystery/

 

default.jpg

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Charles Soule-nak jó érzéke van sokszor, hogy olyan témákat dolgozzon fel,  melyek érdekesek. Egyedül a Poe sorozatnál nem éreztem mindig ezt. De azért ott is voltak jó ötletek.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Darth Revan9 írta:

Egyedül a Poe sorozatnál nem éreztem mindig ezt. De azért ott is voltak jó ötletek.

Szerkesztve: - Darth Revan9

Mondjuk, az volt az első nagy sorozata, ami pár hónappal az Anakin&Obi-wan után indult. De annak is voltak érdekes részei ez igaz. Jó látni, hogy honnan hova fejlődött a csávó.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Ez nem feltétlenül egy Bobáról szóló történet, hanem egy fejvadászokról szóló történet lesz. Boba meg elvileg fejvadász. :D Meg azért a TESB 40. évfordulója van, sokan Bobával azonosítják azt a részt - első feltűnés? :? Az, hogy

Spoiler

a Mandiban megjelenik?

Megmondva őszintén, ha igaz, akkor jönni fog, ha nem, akkor nem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Így van. Ez a képregény nem Bobára lesz kihegyezve. Ez egy fejvadászos sorozat. Úgy tűnik hogy Bobánál is fontosabb lesz benne Beilert Valance. Most egymással párhuzamosan több ep.5 és ep.6 között játszodó széria megy. Ez jól beillik közzéjük. Szerintem semmi köze a Mandalorihoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Májustól az IDW képregények egy új korszakba kalauzolnak el bennünket, ezzel együtt az Adventures képregények újraindulnak: a TROS utáni érát fogjuk megismerni!!!

 

Post image

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kár, hogy a The Rise of Skywaler csak 5 füzetes lesz. Ebből lehetett volna csinálni 7 füzetet is. Az IDW-sek nyújtják az első Skywalker kora utáni sztorikat? Erre nem számítottam. Úgy gondoltam ezt a Del Rey regényei és a Marvel képregényei lépik meg először.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Kár, hogy a The Rise of Skywaler csak 5 füzetes lesz. Ebből lehetett volna csinálni 7 füzetet is.

A Solo 7 füzetet kapott. Pedig nagy nagy dolog volt. Itt nekem is fura ez az 5 szám. Majd meglátjuk.

 

6 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Az IDW-sek nyújtják az első Skywalker kora utáni sztorikat? Erre nem számítottam. Úgy gondoltam ezt a Del Rey regényei és a Marvel képregényei lépik meg először.

Közben kiderült, hogy nem post-TROS képregények érkeznek, hanem a TLJ-TROS közti háborút fogják kicsit bemutatni. :) Ezt egy olyan fickó mondta, aki már átnézte/beleolvasott az újraindított számokba. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.