Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Igen jó volt, de valamit csinálnom kell a sebességemmel. Szerintem a böngésző a ludas(operát használok), mert mindent lekapcsoltam és nyomkodtam mint állat az f5-öt mire betöltötte az oldalt lement a nap. Tényleg a hozzászólásnál mi a gyorsbillentyű? Eddig én világéletemben egeret használtam. Most jutott eszembe, hogy egy harmadik fülre meg az üres hozzászólást fogom tenni így a válaszra kattintást is megúszom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratula Ody-nak, végül csak nem maradt szégyenben. :hmm:

És gratulálok Pildinek is, aki bár nincs velünk a kezdetek óta, azért csak elérte a második helyezést.

Ne mag Oldinak és Phobosnak a dobogó harmadik helyéért. Így minden pontot szerző dobogóra került :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

frenkie: automatikus frissítés, majd egy új üres fülre a válasz oldalt majd mikor az bejöt belekattintani. Mikor elküldöd a választ, akkor megnyomod ott a válasz gomot és megint belekattintasz. Ha jön a kérdés, csak át kell kattintani a fülre (CTRL+Tab) és már írhatod is egyből, akkor nem kell kattintással vesződni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratula Odynak, és a többi pontszerzőnek :hmm:

Viszont az, hogy Ody írta a +1-et az könnyeműség volt neki, mert be tudta lőni, mikor is írta. Én meg keresgélhettem, hogy mikor is írta, mert nem emlékeztem annyira rá és az sw.hun keresni valamit is :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratula Odynak, és a többi pontszerzőnek :hmm:

Viszont az, hogy Ody írta a +1-et az könnyeműség volt neki, mert be tudta lőni, mikor is írta. Én meg keresgélhettem, hogy mikor is írta, mert nem emlékeztem annyira rá és az sw.hun keresni valamit is :D

Nem is emlékeztem, hogy én írtam. :D De persze utána beugrott. Ráadásul a prequel kedvelők fórumát is én nyitottam, amikor egyik este annyira felidegelt quarron a sok f*szságával. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azon az emberen mennyit röhögtem, néha kínomban is :D

A másik meg Moon987 nevű létforma volt :D

Így visszaolvasva azért elkapott a nosztalgia. Istenem, de jó volt akkoriban, még volt hátra egy SW mozi, ráadásul a legjobban várt. Mentek a találgatások, mindenki egyfolytában a fórumon lógott. :hmm:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratula Ody-nak, végül csak nem maradt szégyenben. :D

És gratulálok Pildinek is, aki bár nincs velünk a kezdetek óta, azért csak elérte a második helyezést.

Ne mag Oldinak és Phobosnak a dobogó harmadik helyéért. Így minden pontot szerző dobogóra került :D

Először is köszönjük a kvízt, hogy eszedbe jutott kitalálni, és a kérdések is nagyon jók voltak. :D

 

Másodszor gratulálok Ody-nak, akit semmi esély nem volt legyőzni, de azért jó érzés, hogy én egy kicsit az elején megszorongattam. :D És persze Oldie-nak és Phobos-nak is. :D

Örülök, hogy két kérdés kivételével olyanokra is tudtam a választ, amelyek még a regelésem előtti korszakra vonatkoztak, ami csak azért lehet, mert már jóval korábban olvastam a fórumot. :D

 

Azt viszont sajnálom, hogy Karrde és Frenkie a netsebesség miatt nem tudott pontot szerezni. :hmm: Nálam is volt már így, sokszor, főleg, ha a tesómék is épp neteztek (egy vonalon vagyunk) - most mázlim van, hogy nem volt fent senki közülük....

 

Szóval nagyon jó szórakozás volt! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az öt helyes válaszom csak két pontot ért? Ejnye :D

Javítva. Kicsit szétszórt vagyok, és matematikából sosem voltam 2-esnél jobb :D (Tudtam, hogy elk*rom a számolást, ötször számoltam át, és négyszer mindig más eredmény jött ki... :hmm: ) Szóval, akkor gratula Ody-nak az első, Oldinak a második, Pildinek a harmadik, Phobosnak a negyedik helyért. Ő sajnos lecsúszott a dobogóról, de még mindig pontszerző :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem is emlékeztem, hogy én írtam. :D De persze utána beugrott. Ráadásul a prequel kedvelők fórumát is én nyitottam, amikor egyik este annyira felidegelt quarron a sok f*szságával. :D
Sok jó találmánynak így kezdődik a sorsa: valami nem működik jól, így kitalálnak helyette valami jobbat. :hmm:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Javítva. Kicsit szétszórt vagyok, és matematikából sosem voltam 2-esnél jobb :P (Tudtam, hogy elk*rom a számolást, ötször számoltam át, és négyszer mindig más eredmény jött ki... :P ) Szóval, akkor gratula Ody-nak az első, Oldinak a második, Pildinek a harmadik, Phobosnak a negyedik helyért. Ő sajnos lecsúszott a dobogóról, de még mindig pontszerző :D
Eh, és most? Hogy ragasszam vissza a ló fejét amit már éppen csomagoltam? :P

:D

 

Kösz a javítást :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Örülök, hogy megrendezhettem, de még inkább örülök a résztvevőknek. És most megiszom a melóért kapott pezsgőmet a fórum és a TI tiszteletetekre :P
Kicsit több résztvevőre számítottam volna. De a hangulat így is remek volt :D

És hát ugye...Apa és Fia :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az öt helyes válaszom csak két pontot ért? Ejnye :D

Lehetett volna 6 is, ha nem rontod el azt a kérdést, ami részedről szégyen :D

 

Azt viszont sajnálom, hogy Karrde és Frenkie a netsebesség miatt nem tudott pontot szerezni. :P

Kár, egy pont sem jött össze emiatt, de hát ez van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratula mindenkinek! Mivel még 1 éves tag sem vagyok, nem sok esélyét láttam, hogy pontot szerezzek ezen a kvízen, bár így utólag visszaolvasva 1-2 pontot mégis szerezhettem volna, ha elég gyors vagyok. :D

A következő SW-témájú kvízt viszont mindenképpen várom. Lehet már tudni, hogy mikor lesz a következő?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.