Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Gratula mindenkinek! Mivel még 1 éves tag sem vagyok, nem sok esélyét láttam, hogy pontot szerezzek ezen a kvízen, bár így utólag visszaolvasva 1-2 pontot mégis szerezhettem volna, ha elég gyors vagyok. :D

A következő SW-témájú kvízt viszont mindenképpen várom. Lehet már tudni, hogy mikor lesz a következő?

Azért jöhettél volna. :D A következő akkor lesz, ha valaki csinál egyet. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratula mindenkinek! Mivel még 1 éves tag sem vagyok, nem sok esélyét láttam, hogy pontot szerezzek ezen a kvízen, bár így utólag visszaolvasva 1-2 pontot mégis szerezhettem volna, ha elég gyors vagyok. :P

Pedig leírtam, hogy úgy csináltam meg, hogy azok is labdába rúghassanak, akik nem rég csatlakoztak. És jéééé... tényleg úgy csináltam meg :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratula mindenkinek! Mivel még 1 éves tag sem vagyok, nem sok esélyét láttam, hogy pontot szerezzek ezen a kvízen, bár így utólag visszaolvasva 1-2 pontot mégis szerezhettem volna, ha elég gyors vagyok. :lol:

A következő SW-témájú kvízt viszont mindenképpen várom. Lehet már tudni, hogy mikor lesz a következő?

Látod, lehettél volna kicsit bátrabb. :P A következő kvízt pedig megrendezheted Te is, ha érzel hozzá kedvet. :lol:
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látod, lehettél volna kicsit bátrabb. :D A következő kvízt pedig megrendezheted Te is, ha érzel hozzá kedvet. :D

Egyébként már gondoltam rá. :) Ha lesznek épkézláb ötleteim, mindenképp összedobok egy ilyen kvízt, mert kedvem lenne hozzá... persze kvízszerkesztés terén kezdő révén, igénybe vennék majd némi segítséget az "illetékesektől"... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.