Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Szép volt fiam! :D Az első összesített győzelmed. :clap: Mit tesz a kutya. :lol: Egyébként pedig gratulálok minden játékosnak, danityunak külön is, az első kvíz szereplése alkalmával nagyon jól helytállt. Kolmilan köszi a kvízt! Azt hiszem igazi könnyed kis szilveszteri játékot kaptunk, jó kérdésekkel. BUÉK mindenkinek!

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratula a pontszerzőknek! :) Jó kvíz volt, köszönet kolmilannak. Két pontot szereztem ilyen erős mezőnyben, örülök neki. Mikor lesz a következő? :D

Darth Sky -tól függ. :) Jól játszottál, még egyszer gratulálok!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaja klassz kis kvíz volt. Gratulesz a kvízmasternek és a pontszerzőknek! :peace:

Ettől a kézlevágóstól akkora dézsa vum lett mint egy ház. Egy korábbi kvízben az volt az egyik kérdés hogy hányadjára sikerül Luke-nak levágnia Vader kezét és arra is hét a megfejtés és azt is csak én adtam meg helyesen. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A kérdések nagyja már kész van. Úgyhogy januárban részemről mehet a következő kvíz. Attól függ, melyik időpont jó a legtöbb embernek.

Ok, majd egyeztetünk.

 

Jaja klassz kis kvíz volt. Gratulesz a kvízmasternek és a pontszerzőknek! :peace:

Ettől a kézlevágóstól akkora dézsa vum lett mint egy ház. Egy korábbi kvízben az volt az egyik kérdés hogy hányadjára sikerül Luke-nak levágnia Vader kezét és arra is hét a megfejtés és azt is csak én adtam meg helyesen. :D

Elsőre rávágtad, gondolhattam volna, hogy nem véletlen volt. :D

 

 

Én még minimum egyre emlékszem :D

Nézd el nekem, már öreg vagyok. :P

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elsőre rávágtad, gondolhattam volna, hogy nem véletlen volt. :D

Amúgy nem tudtam pontosan mert amikor számba vettem magamban hogy milyen megnevezett kezek hulltak alá akkor Zam helyett Babát számoltam bele és csak aztán ugrott be a megnevezetlensége hogy benyomtama a hetest szóval Zam emlegetéséig úgy voltam vele hogy tévedtem. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Későn keltem, későn fekszem. :D

Hja kérlek, én is mindig ezt mondtam. :D De gondoltam holnap úgyis van az az idétlen szilveszter meg ilyen olyan buli, ti arra "gyúrtok", hogy kipihenitek magatokat. De erre föl itt az ilyen vén csontokat, mint én kell maxispeed-re hajtani. :P:D Csoda, hogy most kapkodom emiatt a levegőt? :P;):D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy nem tudtam pontosan mert amikor számba vettem magamban hogy milyen megnevezett kezek hulltak alá akkor Zam helyett Babát számoltam bele és csak aztán ugrott be a megnevezetlensége hogy benyomtama a hetest szóval Zam emlegetéséig úgy voltam vele hogy tévedtem. :D

Még az a jó, hogy csupasz számokba nem lehet belekötni. :D

 

 

Hja kérlek, én is mindig ezt mondtam. :D De gondoltam holnap úgyis van az az idétlen szilveszter meg ilyen olyan buli, ti arra "gyúrtok", hogy kipihenitek magatokat. De erre föl itt az ilyen vén csontokat, mint én kell maxispeed-re hajtani. :P:D Csoda, hogy most kapkodom emiatt a levegőt? :P;):D

Holnap is maxispeed lesz itt, arról gondoskodunk. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Időközben elkészültem a kérdésekkel, úgyhogy ebben a hónapban megrendezném a kvízt. Január 22-re gondoltam (előbb sajnos nem jó), de ha sokaknak rossz az időpont, még a 29-ében is benne vagyok, esetleg azt ezt megelőző pénteki napban. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Időközben elkészültem a kérdésekkel, úgyhogy ebben a hónapban megrendezném a kvízt. Január 22-re gondoltam (előbb sajnos nem jó), de ha sokaknak rossz az időpont, még a 29-ében is benne vagyok, esetleg azt ezt megelőző pénteki napban. :)

Nem lehetne inkább 21? 22-én TCW -van. :D:P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.