Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Akkor Ody pontjának felét megkapod te (nem mintha sokat osztana) :P . Jobb ötletem nincs, hiszen ezek szerint, mindkét válasz elfogadott.

Nekem elég, ha az ilyenre legközelebb odafigyelsz ;) Most két kérdést is úgy döntöttél el, hogy szerinted mi a válasz. Ez így nem jó, mert a játékosok nem gondolatolvasók :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem elég, ha az ilyenre legközelebb odafigyelsz ;) Most két kérdést is úgy döntöttél el, hogy szerinted mi a válasz. Ez így nem jó, mert a játékosok nem gondolatolvasók :)

Számomra mindkét kérdés egyértelműnek tűnt. Az Ahsokás válasz okát alább leírtam, a királynős jelentben pedig nem játszódik olyan távol egymástól a két jelenet, hogy Amidalának legyen ideje átöltözni. Ezektől függetlenül, legközelebb figyelek az ilyenekre. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Számomra mindkét kérdés egyértelműnek tűnt. Az Ahsokás válasz okát alább leírtam, a királynős jelentben pedig nem játszódik olyan távol egymástól a két jelenet, hogy Amidalának legyen ideje átöltözni. Ezektől függetlenül, legközelebb figyelek az ilyenekre. :)

Pedig átöltözött, mert amikor mennek le a lépcsőn már Padmé is ott van, szolgálónak öltözve. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

nem játszódik olyan távol egymástól a két jelenet, hogy Amidalának legyen ideje átöltözni.

A helyedben megnézném kicsit jobban a jelenetet, mert azon kívül, amit Ody is írt, a királynő jelmez is drasztikusan megváltozik. A bevonuláskor vörös ruhát visel, az elfogásakor meg már feketét, és valahogy kétlem, hogy engedték átöltözni a droidok :)

Plusz még azt sem árt figyelembe venni, hogy a két jelenet között befutnak Qui-Gonék is. Az is jelzi, hogy eltelik némi idő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden kvíz előtt beírod hogy nem leszel itt? :) Szerintem már mindenki tudja. :)

Jah, a kedvedért ezek után mindig be fogom írni :P

Tekintve, hogy máskor nem tudtam, hogy jövök-e, és vártak rám a kvíz előtt páran (mivel hogy eddig állandó játékos voltam), így minimum annyi, hogy előre szólok, senki ne várjon.

Szerkesztve: - MissKarrde
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tekintve, hogy máskor nem tudtam, hogy jövök-e, és vártak rám a kvíz előtt páran (mivel hogy eddig állandó játékos voltam), így minimum annyi, hogy előre szólok, senki ne várjon.

Az udvariasság egyáltalán nem baj. :) Én is azért szóltam, mert jobb tudni, kb. hány emberre lehet számítani, bár sokan nem szokták jelezni, csak jönnek. :P

 

Egyébként a tegnapi kvízbe beleolvastam, jó kis kérdések voltak, és akadt, amire tudtam volna válaszolni, aminek örülök. :D Viszont a két vitatott kérdés rádöbbentett, hogy azért is nem szívesen csinálnék én kvízt, mert sosem lehetnék benne biztos, hogy valóban én magam jól tudom-e a választ. :hehe:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jah, a kedvedért ezek után mindig be fogom írni :P

Tekintve, hogy máskor nem tudtam, hogy jövök-e, és vártak rám a kvíz előtt páran (mivel hogy eddig állandó játékos voltam), így minimum annyi, hogy előre szólok, senki ne várjon.

Pildi esetében érthető, ő általában itt van. Nálad viszont akkor kell szólni ha jössz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi esetében érthető, ő általában itt van. Nálad viszont akkor kell szólni ha jössz. :D

Most elég rosszindulatú vagy, tekintve, hogy a kvízek történetében majdnem mindig itt voltam, kivéve az utolsó kb. 3-at. Szerintem összességében többnél voltam itt, mint Pildi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most elég rosszindulatú vagy, tekintve, hogy a kvízek történetében majdnem mindig itt voltam, kivéve az utolsó kb. 3-at. Szerintem összességében többnél voltam itt, mint Pildi.

Nem vagyok rosszindulatú. Nagyon régen voltál itt kvízelni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De az vagy, és még részrehajló is. Megvan az oka, hogy miért nem jöttem az utóbbi időkben, ami a kvízek történetének csak pici részét teszi ki.

Akkor az vagyok ha neked így jobb. Sajnos itt már semminek nem tudsz örülni, csak a vizsgáidnak. Ami persze jó dolog, de akkor maradjunk csak azoknál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyébként a tegnapi kvízbe beleolvastam, jó kis kérdések voltak, és akadt, amire tudtam volna válaszolni, aminek örülök. :D Viszont a két vitatott kérdés rádöbbentett, hogy azért is nem szívesen csinálnék én kvízt, mert sosem lehetnék benne biztos, hogy valóban én magam jól tudom-e a választ. :hehe:

Nekem is ez volt az első kvízem, ahhoz képest, 20 kérdésből csak 2-szer vétettem. :) Bár az Ahsokás kérdésben továbbra is a 15-öt tartom elfogadottnak, nézőpont kérdése. Na meg azé, hogy ki mit hisz el. A másik kérdést viszont elismertem, hogy elrontottam.

Szerintem érdemes megpróbálnod. Szórakoztató mind a kérdezőnek, mind a játékosoknak. Pár kérdésnek utánaolvasni pedig nem olyan nehéz. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

a kvízek történetében majdnem mindig itt voltam, kivéve az utolsó kb. 3-at. Szerintem összességében többnél voltam itt, mint Pildi.

Ez biztos, hiszen én a kezdeti nagy kvízkorszak vége felé csatlakoztam csak. :) Amúgy vizsgák előtt én sem játszanék, mert a suli fontosabb. És igazán korrekt dolog jelezni ezt, mert ez a legtisztább.

 

 

Szerintem érdemes megpróbálnod. Szórakoztató mind a kérdezőnek, mind a játékosoknak. Pár kérdésnek utánaolvasni pedig nem olyan nehéz. ;)

Lélekben már készülök rá egy ideje, egyszer meglesz majd. :)
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem elfelejteni! Ma kvíz! Addig még van idő átnézni a klasszikus trilógiát! ;)

Nekem nem nagyon volt időm ilyenekre, ugyanis dolgoztam. :P De azért remélem nem maradok szégyenben. :)

 

Én jelentkezek! :D

Tiéd! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem nem nagyon volt időm ilyenekre, ugyanis dolgoztam. :P De azért remélem nem maradok szégyenben. :)

255 perc alatt meglehet gyorsan nézni Csillagok Háborúját és a Biroldalom Visszavágot :D

De szerintem így se maradsz szégyenben ;)

Szerkesztve: - Darth_Phobos
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Phobos! Kb. meddig tart a kvíz? Ma hamar le akarok feküdni, mert holnap elutazok. :P

Honnan tudjam? :lol:

Ha gyorsan tudtok rá válaszolni, akkor hamar vége lesz, ha lassan, akkor sokáig tart :P

14+1 kérdéssel készültem :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.