Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

A 14+1 kérdéssel kizárt, hogy rövid legyen. :P Kicsit fáradt vagyok, meg dolgom is van, így lehet, hogy késni fogok és nem maradok végig (nem az ideális, tudom, de ez van), de azért jövök. :)

Ne várjatok rám a kezdéssel. Majd csatlakozom. :)

 

Minden héten kvíz... hozzá tudnék szokni. :D

Volt már ilyen párszor. :) A kvízelés hullámokban tör rá a fórumra. :D
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi a kvízt Phobos! Izzasztó volt. :D Bele se merek gondolni, hogy Dzséjté milyen lesz. :D Gratulálok minden helyezettnek. :clap: Oldie mehetsz aludni a kiskutyáddal. :lol:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratulálok Odynak a győzelem miatt és a többi pontszerzőnek :D

15 kérdésre érkezett válasz a 18 kérdésből :)

Azaz 3 kérdés megválaszolatlan maradt. Legalább a 4. felvonásnál lesz alapból 3 kérdésem :lol:

 

danityu-nak adtam fél pontot a 12-es szektorért, Odynak egy fél pontot a teljes Greeata névért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Micsoda???? Megnyertem? :o :o Pedig semmit se tudtam. :lol: Köszi Dzséjt. :D

Gratulálok!

És szívesen, de mit is? :D Phobos aljas kérdéseire én sem tudok válaszolni :D

 

Drakula a többi résztvevőnek is. Neked meg köszi Phobos, jó volt. Legalábbis így a vége, amire beestem. Tetü kérdéseid vannak, hallod-e :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na, majd legközelebb. :) Mostantól fenem rád a fogam Ody. :lol:

Csak vigyázz belém ne törjön. :D

 

 

Gratulálok Odynak a győzelem miatt és a többi pontszerzőnek :D

15 kérdésre érkezett válasz a 18 kérdésből :)

Azaz 3 kérdés megválaszolatlan maradt. Legalább a 4. felvonásnál lesz alapból 3 kérdésem :lol:

 

danityu-nak adtam fél pontot a 12-es szektorért, Odynak egy fél pontot a teljes Greeata névért.

Lesz negyedik rész is? Remek! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Király volt a kvíz, köszi Phobos! Pedig az elején még féltem, hogy esetleg "unalomba fullad", nem a kérdések miatt, hanem mert kevesen voltunk.

 

Akkor nagyon sirattam a 12-es szektort. Eszembe jutott, hol találhatom meg, de késő volt, meg úgyis sokáig tartott volna megkeresni, legalább fél pont járt érte.

 

A Gamorreai Disney szereplés nagyon érdekel. Nem hiszem el, hogy Google nem adott ki semmi jót.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Gamorreai Disney szereplés nagyon érdekel. Nem hiszem el, hogy Google nem adott ki semmi jót.

Tekintve, hogy az első és második között 5 hónap, a második és harmadik között 10 hónap telt el, így 2012 augusztus környékén lesz a következő kvízem, mert most 20 hónapot kell várni, hogy megmaradjon a kettes szorzó :lol:

 

Amúgy neeem kell olyan sokat várni, szerintem idén lesz a 4. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Még agyalok rajta. Az első, amit kitaláltam, a 666 kvíz nem valami bizalomgerjesztő :D

Riasztó. :D Jövőhéten újabb TCW kvízzel jövök, de ez most olyan képfelismerő játék lesz, amit volt már korábban egyszer, amit szintén én csináltam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenből lesz kérdés. Hat témakörre lesz bontva, témakörönként hat kérdéssel. Mozifilmek, The Clone Wars, Expanded Universe, A kulisszák mögött, Joker (könnyű villámkérdések), Bantha Pudu (nehéz kérdések). A csavar annyi lesz, hogy a témát a helyes válaszoló adhatja meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

36 kérdés lesz? Na ne bazzz. :D

Azt nem mondtam, hogy mindet föl is akarom tenni :) Majd ahogy alakul. A jokerban olyan kérdés van, amit bárki kapásból kivághat, és a többi témakörben sincsenek kemény kérdések azért. A java nem olyan, amin sokáig lehet ülni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt nem mondtam, hogy mindet föl is akarom tenni :) Majd ahogy alakul. A jokerban olyan kérdés van, amit bárki kapásból kivághat, és a többi témakörben sincsenek kemény kérdések azért. A java nem olyan, amin sokáig lehet ülni.

Meglátjuk akkor. :) Én mindenesetre ráérek péntek este. :D Legalább jobban telik az idő az Altar of Mortis -ig. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenből lesz kérdés. Hat témakörre lesz bontva, témakörönként hat kérdéssel. Mozifilmek, The Clone Wars, Expanded Universe, A kulisszák mögött, Joker (könnyű villámkérdések), Bantha Pudu (nehéz kérdések). A csavar annyi lesz, hogy a témát a helyes válaszoló adhatja meg.

 

Ez jól hangzik. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.