Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Menj csak Dzséjt. Nem fogunk megorolni ha tojsz ránk :D

Ja, akkor nem sértődsz meg, ha azt mondom, hogy rád már rég tojok? :evil::P

 

Én épp egy romantikus J.Lo vígjáték közepén tartok, de félbeszakítottam. :D

Én is valami hasonlót akartam megnézni. A címe Alien. Egy idegen és egy ember különleges kapcsolatát mutatja be. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az alábbi két dátum, amiből kiszámítható a válasz minden oldalon ugyanaz. ;)

És még egy érv ellene, csak a jegyzőkönyv kedvéért: minden oldalon ugyanaz az évszám? És? Minden oldal és két könyv is azt írja, hogy Ahsoka 14 éves ;)

 

Ettől függetlenül (meg a másik vitatható kérdéstől függetlenül) remek kvíz volt. Szeretem, mikor a filmekhez köthetőek. :clap: Köszi szépen és gratula a résztvevőknek!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És még egy érv ellene, csak a jegyzőkönyv kedvéért: minden oldalon ugyanaz az évszám? És? Minden oldal és két könyv is azt írja, hogy Ahsoka 14 éves ;)

Akkor ehhez igazítsák a többi dátumot. Ha YE 36 és YE 21 a két dátum, akkor a 15 a jó válasz. Azt a 14-et még mondhatták a mozifilm idején is. Az viszont szerintem egyértelmű, hogy a christophsisi csata nem játszódhat a geonosisi csata évében (karaktermodellek, stb.). A wookiee szerint is YE 21-ben zajlott a csata. Ilyenkor van az, amikor ellent mondanak maguknak. Szóval elfogadható lehet a 14 is, de számomra a 15 jobban megalapozott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratula Dzséjt. Mikor láttam már mekkora az előnyöd és hogy semmi esély abbahagytam a válaszadásokat. :D Komolyan megnéznélek quiz közben. Valami irdatlan gyors vagy. El nem tudom képzelni hogy lehet ugyanabban a ms-ben begépelni a választ mikor megjelenik a kérdés. :D

Yularen papáról melyik topicban beszélhetnénk bővebben? Annyira sokkolt a hír hogy nem térek magamhoz. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyszerű kvíz volt. Ja és egy jó tanács!

Ha egy tévécsatorna indítana "Legyen Ön is Milliomos Star Wars Kérdésekből " kízműsort, Dzséjt feltétlenül jelentkezz rá!

Szerkesztve: - JakeSully
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Akkor ehhez igazítsák a többi dátumot. Ha YE 36 és YE 21 a két dátum, akkor a 15 a jó válasz. Azt a 14-et még mondhatták a mozifilm idején is. Az viszont szerintem egyértelmű, hogy a christophsisi csata nem játszódhat a geonosisi csata évében (karaktermodellek, stb.). A wookiee szerint is YE 21-ben zajlott a csata. Ilyenkor van az, amikor ellent mondanak maguknak. Szóval elfogadható lehet a 14 is, de számomra a 15 jobban megalapozott.

Ha viszont nem eldönthető a válasz, akkor ne legyen feltéve a kérdés, mert az ízlés kérdése nem jó döntő tényező. Szerintem a 14 a megalapozott, mert több helyen igazolják, míg az évszámra nincs hivatalos megerősítés. Na akkor most mi van? ;):)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha viszont nem eldönthető a válasz, akkor ne legyen feltéve a kérdés, mert az ízlés kérdése nem jó döntő tényező. Szerintem a 14 a megalapozott, mert több helyen igazolják, míg az évszámra nincs hivatalos megerősítés. Na akkor most mi van? ;):)

Akkor Ody pontjának felét megkapod te (nem mintha sokat osztana) :P . Jobb ötletem nincs, hiszen ezek szerint, mindkét válasz elfogadott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha Ody nem mond mást, akkor szerintem itt lehetne beszélni róla:

http://www.swsaga.hu/topic/198-hatterben-lev-erdekessegek-toertenetek/

A TCW -s ügyködéséről semmiképp nem az EPIV -ben. :)

 

Nyitottam neki egy külön topikot a TCW szekcióban.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.