Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Phobos, örülök a kvízednek. :) Azon legalább lesz némi esélyem. :) Bár ha az időtényezőt nézzük, akkor mégsem. :D

 

Sky-én pedig csak akkor játszom, ha megígéri, hogy nem olyan kérdéseket fog feltenni, amilyen válaszokat tegnap adott időnként. :P Pl. Tantive IV CR-90... Borzasztó. :D

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az utolsó kérdésre adott válaszokon jókat mulattam, főleg Pildi írt frappáns megoldásokat :D

Hát, valamivel fel kellett dobni a dolgot, hogy ne legyen keserű csalódottság bennem, amiért rászántam az időt, és mégsem sikerült egyetlen árva pontot sem szereznem. :hehe: Bár az utolsó meg lehetett volna, ha előbb kapcsolok, mert miután senki nem tudta, határozottan gyanús volt, hogy a szokásos átverős kérdést kaptuk. :D Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky-én pedig csak akkor játszom, ha megígéri, hogy nem olyan kérdéseket fog feltenni, amilyen válaszokat tegnap adott időnként. :P Pl. Tantive IV CR-90... Borzasztó. :D

Annyit elmondhatok, hogy nálam nem az "ujjgyakorlatos" kérdések lesznek túlsúlyban. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sky-én pedig csak akkor játszom, ha megígéri, hogy nem olyan kérdéseket fog feltenni, amilyen válaszokat tegnap adott időnként. :P Pl. Tantive IV CR-90... Borzasztó. :D

Nézd, egy igazi Star Wars rajongónak ütni-vágnia kell, hogy pl az Y-szárnyúakban 2 db Fabritech Anx-y nagy hatótávolságú iker-szenzor található, vagy éppen Arakyd Flex Tube proton-torpedó vetővel rendelkeznek, de megemlíthetném azt is, hogy a Z-95-ös 2 db Taim & Bak KX5 lézer ágyút használ :P

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nézd, egy igazi Star Wars rajongónak ütni-vágnia kell, hogy pl az Y-szárnyúakban 2 db Fabritech Anx-y nagy hatótávolságú iker-szenzor található, vagy éppen Arakyd Flex Tube proton-torpedó vetővel rendelkeznek, de megemlíthetném azt is, hogy a Z-95-ös 2 db Taim & Bak KX5 lézer ágyút használ :P

:D

Ez szép és jó, de azt meg tudod-e mondani, hogy mi volt a BTL-4A szériahibája, ami miatt harcban a fegyverzete egy része használhatatlanná vált?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyit elmondhatok, hogy nálam nem az "ujjgyakorlatos" kérdések lesznek túlsúlyban. :D

Vajon ez most jó vagy rossz hír? :D

 

 

Ha valami jellemző az én kvízeimre, akkor nem ez az :P

Viszont te is csinálhatnál egy kvízt :P

Na, majd egyszer, valami szép kerek évfordulóhoz kötve összeszedem magam, és csinálok. :)

 

 

Nézd, egy igazi Star Wars rajongónak ütni-vágnia kell, hogy pl az Y-szárnyúakban 2 db Fabritech Anx-y nagy hatótávolságú iker-szenzor található, vagy éppen Arakyd Flex Tube proton-torpedó vetővel rendelkeznek, de megemlíthetném azt is, hogy a Z-95-ös 2 db Taim & Bak KX5 lézer ágyút használ :P

:D

:D Ezt nem kommentálom inkább. :P
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

jövő héten meg 100% :D

Ezt el is várom ne feledje. :D A Többi vállakozó kedvű egyén pedig bevállalhatja az utána következő kvízeket. Nos? Ki lesz az a bátor? :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.