Ugrás a kommentre

Kantin


Coce_Plant

Ajánlott hozzászólás

Köszi srácok és lányok, igyekeztem gondolkodós kérdéseket feltenni Pildi kedvéért. Irónikus, hogy pont a leggyorsabbnak szánt kérdésre válaszolt elsőként helyesen :cool:

 

Gratula mindenkinek.

Ez nagyon rendes volt tőled :D Csak az volt a baj, hogy a kérdéseid nagy része beugratós is volt, amire legtöbbször csak utólag jöttem rá. Ennek köszönhető az egy pontom (azt gondoltam, hogy talán ez is olyan lesz - és lám, bejött) :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez nagyon rendes volt tőled :D Csak az volt a baj, hogy a kérdéseid nagy része beugratós is volt, amire legtöbbször csak utólag jöttem rá. Ennek köszönhető az egy pontom (azt gondoltam, hogy talán ez is olyan lesz - és lám, bejött) :D

Gratulálok Pildi. :cool: És persze a többieknek is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Gratulálok Pildi.  :cool: És persze a többieknek is. :D

Köszönöm :D Egyébként most küldtem el az utolsó kérdésre a választ Dzséjtnek. Eddig feltartottak (Panni közben elkezdte nézni a Baljós árnyakat és nem tudtam ellenállni, én is bekapcsolódtam) :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kis fordulót hoztál össze Dzséjt.

Nagyon tetszettek a kérdések, kár, hogy nem tudtam itt lenni.

 

Egy kérdésem lenne. Annál a kérdésnél, amelyiknél Boba volt a válasz, hogy hány szereplő játszik egy karaktert, ott Vadernél mi a helyes megfejtés?

Csak azért kérdezem mert tudomásom szerint volt aki kardozott a páncélban Prowse helyett, lehet hogy két ilyen kaszkadőr is volt, és akkor már holtversenykörüli állapot van Bobával.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó kis fordulót hoztál össze Dzséjt.

Nagyon tetszettek a kérdések, kár, hogy nem tudtam itt lenni.

 

Egy kérdésem lenne. Annál a kérdésnél, amelyiknél Boba volt a válasz, hogy hány szereplő játszik egy karaktert, ott Vadernél mi a helyes megfejtés?

Csak azért kérdezem mert tudomásom szerint volt aki kardozott a páncélban Prowse helyett, lehet hogy két ilyen kaszkadőr is volt, és akkor már holtversenykörüli állapot van Bobával.

Köszi.

 

A kaszkadőröket senkinél sem számoltam, mert azokat eléggé szétszórtan tűntetik fel. Így Vadernél ez volt:

- Jake Lloyd (ep1)

- Hayden Christensen (ep2-3-6)

- James Earl Jones (ep3-4-5-6 hang)

- David Prowse (ep4-5-6)

- C. Andrew Nelson (ep5 SE hang)

- Sebastian Shaw (ep6)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én Bob Andersonról tudok, mint Vader kaszkadőr.

Ő elég híres a szakmában, még Errol Flynn dublőrjeként kezdte. A filmtörténelem során rengeteg híres kardjelenet csinált, így a Birodalmat és a Jedit is.

 

Az SE vaderhangot nem tudtam volna fejből.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Sith-es kérdést nem értem....

 

 

"3) Darth Plagueist is számolva, hány Sith látható a Star Wars Sagaban? "

"Ismét Obi1-é a helyezés.

Darth Sidious, Darth Maul, Darth Tyranus, Darth Vader."

ezek itt név szerint sorolva tényleg négyen vannak, de nem kéne Plagueist is belevenni? Mert akkor öt....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Sith-es kérdést nem értem....

 

 

"3) Darth Plagueist is számolva, hány Sith látható a Star Wars Sagaban? "

"Ismét Obi1-é a helyezés.

Darth Sidious, Darth Maul, Darth Tyranus, Darth Vader."

ezek itt név szerint sorolva tényleg négyen vannak, de nem kéne Plagueist is belevenni? Mert akkor öt....

De Plagueist nem látjuk. :) Becsapós volt a kérdés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már bocs de akkor nem kell belevenni a kérdésbe......

Talán mert ha úgy teszem fel, hogy "Hány Sith látható a filmben?", akkor másodpercekre rá rávágják, hogy 4. Így meg azért beugratós és talán gondolkodóba esik a játékos, ami növeli az élvezetet... hát csak ezért :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.